Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co racja to racja. Z tą listą już dawno powinien być porządek. To śmiech na sali, aby wersji HD szukać gdzieś powyżej setki. Fakt, niektóre kanały HD nadal są droższe, niż odpowiedniki SD. I bez repakietyzacji do ładu tego nie doprowadzą. I nic nie nie widać, aby miało się coś zmienić w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Z tą listą już dawno powinien być porządek. To śmiech na sali, aby wersji HD szukać gdzieś powyżej setki. Fakt, niektóre kanały HD nadal są droższe, niż odpowiedniki SD. I bez repakietyzacji do ładu tego nie doprowadzą. I nic nie nie widać, aby miało się coś zmienić w najbliższym czasie.

Na dodatek mamy jak ja to nazywam "chwasty" czyli duble kanałów trzymane tylko po to by konkurencja na nie nie weszła. Mam tu na myśli kanały 154 i 166 gdzie już dawno powinny działać kolejno Telewizja WP i Puls 2 a nie kopie Polsatu 2 czy TV4 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wiedzy CP nikt nie wejdzie na listę. Więc te duble trzymają po co innego.

Właśnie też i o tym pisałem. Tak jak wspomniałem Cyfrowy Polsat trzyma duble tylko po to by miedopuścić inne kanały na listę. Stąd operator też nie rozmawia z tymi stacjami, których to nie chce dołączyć, trzymając na ich potencjalnych miejscach duble. Przynajmniej wytłumaczałoby to lokalizacje na liście Fokus TV czy stacji z multipleksu ósmego. Wcześniej na ich pozycjach znajdowały się duble. Lista powinna zostać zrobiona od zera, bo ostatnio to chyba roblili remont ale dolnej części listy od 111 a następnie 149 pozycji na swoim układzie kanałów.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie. CP ma oficjalną listę kanałów, która znajduje się na pozycjach od 1 - 999. Jeżeli jej nie ma, to wystarczy skorzystać z opcji "Instalacja kanałów Cyfrowego Polsatu", lub przywrócić dekoder do ustawień fabrycznych, po których oficjalna lista automatycznie powinna się zainstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. U Was jest, u mnie nie ma.

Pewnie dekoder nie pobrał listy i dlatego zniknęło Ci VH1, ponieważ stary przekaz został wyłączony.

U mnie podobnie było,włączyłem na 1 czyli Polsat HD i po chwili wyskoczył komunikat:

Aktualizacja listy kanałów, proszę czekać.

Po tym już VH1 świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...