Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wiadomo to już od dawna ale po dzisiejszych małych rewolucjach muszę napisać że ta lista to jeden wielki bałagan. Oczywiście jest coś takiego jak tworzenie własnej listy, ale są osoby co nie potrafią się w to bawić. Dubel na liście dubla pogania. Po co to komu. Już nie wspomnę o tym że sekcja kanałów HD staje się coraz bardziej mieszanką z kanałami SD. Sekcji z kanałami dokumentalnymi chyba już jest z 3. Nie da się jakoś razem to połączyć?
Jeśli ktoś to z przedstawicieli CP czyta to niech przekaże to osobie odpowiedzialnej za ten bałagan aby w końcu zrobiono porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przecież jest dyskusja o niej. CP odwala dziwne rzeczy na niej, to proste, że niektóre zabiegi są komentowane, jak właśnie PVN na 165 czy TV Puls HD na 157.

Cieszę się, że to już wiesz i mam nadzieję że nie będę musiał więcej m.in. Twoich wpisów przenosić do kosza. Koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Homer Simpson

Bardzo przepraszam adminów za słownictwo, ale muszę.

Po prostu

Jaki [beep] zaprojektował tą listę kanałów!

Jakiś ten Super Polsat na 84 zamiast o parę razy lepszego Pulsu (chociaż Puls też się robi słabszy). Polsat Viasat Nature na 168 (no ludzie). Ten Super Polsat mogli już dać na tej 170 pozycji.

Mnie to ciekawi, gdzie oni wsadzą Nową TV, bo skoro mają tak po[beep]zieloną listę, to jest możliwość wstawienia Nowej TV między Water Planet a Polonia 1 (taki sarkazm). Tak samo Eleveny, gdzieś poza 200, nie ze sportowymi

Ta lista nadaje się tylko do zrobienia od nowa. Niech jeszcze dodadzą te inne kanały do uzupełnienia i będzie good!

 

Nawet już wymyśliłem początek listy

1. TVP 1 HD

2. TVP 2 HD

3. Polsat HD

4. TV 4 HD

5. TVN HD

6. TVN 7 HD

7. Puls HD

8. Puls 2 HD

9. Polsat 2 HD

 

Jeżeli ma ktoś pomysł, niech pisze. Może i ja też coś wykombinuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pozycje Super Polsatu i TV Puls HD to jakaś kpina. Przecież wyrzucenie Pulsu na tak daleką pozycję to jest jakiś obłęd.

 

Czy daleka pozycja TV Puls HD ma związek z jakimiś ustaleniami, na mocy których wszedł ten kanał do CP (wreszcie, pomimo załączonego chyba miesiąc-dwa wcześniej systemu kodowania i uprawnień), czy jest w planach zmiana listy kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda a wystarczyłoby wziąć wzór od NC+ podzielić to sensownie ( ogólne, sport, bajki, muzyka, rozrywka itp. ) mniejsza już o pozycję byle to miało ręce i nogi jak chcę obejrzeć sport to szukam w pozycjach sportowych a nie gdzieś między VOD a FTA. Ktoś powie że potrzebna nowa pakietyzacja - nie prawda akurat pakiety mają tu najmniejsze znaczenie zawsze można dać np.

14 - Eurosport 1

15 - Eurosport 1 HD

16 - Eurosport 2 HD

i wtedy jest wygodne dla mających pakiet Sport czy sam Familijny bo są koło siebie bardziej drażniące są duble i puste pozycje bo można to sensownie wypełnić chociażby przykładem jaki podałem. Przy okazji zrobiło się miejsce dla Elevenów:

20 - Eleven HD ( za Orange Sport )

21 - Eleven Sports HD ( Wyrzucić dubel PS HD )

22 - Eleven Extra HD ( Wellbeing Network przenieść na pozycję 23 tym samym wyrzucić dubel Disco Polo Music )

Oczywiście to sugerowane rozwiązanie w końcu i tak ostatecznie to CP zrobi jak uważa :)


Mnie to ciekawi, gdzie oni wsadzą Nową TV, bo skoro mają tak po[beep]zieloną listę, to jest możliwość wstawienia Nowej TV między Water Planet a Polonia 1 (taki sarkazm).

 

Myślę, że trafi na pozycję 158 zaraz za nową pozycją TV PULS HD

 

Nawet już wymyśliłem początek listy
1. TVP 1 HD
2. TVP 2 HD
3. Polsat HD
4. TV 4 HD
5. TVN HD
6. TVN 7 HD
7. Puls HD
8. Puls 2 HD
9. Polsat 2 HD
 

 

Początek ciekawy tak by było najlepiej ale niestety tak możemy sobie sami ustawić :) W NC+ TVP1 HD jest "aż" na pozycji 11 ( ale zawsze to pod numerem 1 a nie 3 :) )

Edytowane przez kx11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...