Jump to content
DarkDaro

Zniknął Polsat Play, TVN Turbo i Travel Pomoc

Recommended Posts

Uszanowanko 

Koledzy, dwa tygodnie temu przestałem odbierać w/w kanały. Może jeszcze jakiś inne zniknęły, których nie oglądam. Używam kartę kameleona i nboxy. Co ciekawe jak włożę kartę do Sagema, które dostałem od operatora to te kanały działają. Mam 4 nboxy z Enigmą2 i 2 karty i na żadnym nie działa. 

Enigma wgrana jest w miarę świeża i ogarnia problem FEDC. Wszystko działało do tej pory a teraz znowu wymyślili jakiś ZONK. Czy może ktoś pomóc? 

3 minuty temu, DarkDaro napisał:

Uszanowanko 

Koledzy, dwa tygodnie temu przestałem odbierać w/w kanały. Może jeszcze jakiś inne zniknęły, których nie oglądam. Używam kartę kameleona i nboxy. Co ciekawe jak włożę kartę do Sagema, które dostałem od operatora to te kanały działają. Mam 4 nboxy z Enigmą2 i 2 karty i na żadnym nie działa. 

Enigma wgrana jest w miarę świeża i ogarnia problem FEDC. Wszystko działało do tej pory a teraz znowu wymyślili jakiś ZONK. Czy może ktoś pomóc? 

Mam podobny problem, dołączam się do tego pytania.

Posted (edited)

Musicie odwiedzić inne forum i tam znaleźć odpowiedź na Wasze pytania. 

Będzie potrzebny odpowiedni klucz wyciągnięty z dekodera / modułu ale ten klucz możecie dostać od kogoś z jego dekodera / modułu.  Bez tego nie ruszą te kanały, a niedługo zgaśnie reszta. 

Musicie więc poprosić pewnego użytkownika o dane z jego dekodera / modułu. 

Karty działają w sprzęcie operatora lub w odpowiednio zmienionym OSCamie, który imituje tak jakby to był dekoder operatora, stąd można to uruchomić. 

Nbox enigma2 i odpowiednie wpisy dadzą radę. 

@LKuser nie powiedziałeś jakie masz dekodery 

Edited by PawelTSW

Od kiedy Nbox odbiera 1813 w czytniku  wewnętrznym  bo jestem ciekawy?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...