Skocz do zawartości

Siatkówka – reprezentacja Polski


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro ostatnie spotkanie z Australią, zdaje się, że oni już nie mają szans na awans bo z Azji awansuje Iran, pogubiłem już się w tym systemie awansu, dziś bardzo dobrze w naszej drużynie zaprezentował się Dawid Konarski, chyba jako jedyny grał na swoim poziomie. Tak dla porównania Irańczycy zepsuli 8 zagrywek na Polacy 21 czyli oddali praktycznie całego seta za darmo.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowego losowania nie ma, a rozkład grup jest ustalany na podstawie rankingu FIVB metodą serpentyny. Z tego wynika, że w grupie mamy już Rosję i Argentynę. Czekamy za pozostałymi rywalami

W grupie A zagrają: Brazylia, Włochy, USA, Francja, Kanada oraz Meksyk albo Chile. W grupie B oprócz Polski znajdą się Rosja, Argentyna, Iran, Kuba i Egipt.

 

Czyli nawet jak wygramy grupę nie będzie niespodzianką porażka w ćwierćfinale, nie mamy szczęścia, podobnie mają nasi piłkarze ręczni.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W pierwszym spotkaniu finalizować turnieju Ligi Światowej w Krakowie Polacy po niesamowitym boju pokonali Francuzów 3:2 (21:25, 17:25, 25:17, 28:26, 15:12), wydawało się, że po pechowo przegranym pierwszym secie i demolce w drugim Polacy już się nie podniosą, jednak 10-minutowa przerwa dobrze podziałała na naszych reprezentantów, bo najpierw pewnie wygrany trzeci set, niesamowita walka w czwartym i na deser mordercza walka w tie-breaku zakończona zwycięstwem, nie wierzyłem, że ten mecz Polacy wygrają, kapitalna zmianę dal Mateusz Mika, swoje zrobił też Mateusz Bieniek. W spotkaniu drugiej grupy Brazylia bez większego wysiłku pokonała Włochów 3:0. Dziś Polacy graja z Serbia a USA z Włochami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jak dla Mnie to dość dziwna i niezrozumiała decyzja bo De Giorgi został przez zarząd PZPS-u wybrany jednogłośnie. W moim odczuciu kandydatura Radostina Stojczewa była bardziej przekonująca, De Giorgi to chyba najgorsza opcja, dlaczego miał takie poparcie trudno stwierdzić. Mnie się wydaje, że teraz reprezentacji przydałby się bardziej charyzmatyczny trener np. Stojczew czy Berutto niż raczej dobrotliwy i łagodny De Giorgi.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Informacja trochę niezwiązana z Reprezentacją Polski, ale nie ma chyba sensu tworzyć oddzielnego tematu o Lidze Światowej.

Pierwszy w historii walkower w rozgrywkach Ligi Światowej miał dzisiaj mejsce:
https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/691258/pierwszy-walkower-w-historii-ligi-wiatowej-wenezuelczycy-ofiarami-balaganu

Powód banalny i śmieszny... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ja wszystko rozumiem. Solorz, jego świta, to wszystko jest prywatna telewizja.

Ale grają dzisiaj nasi młodzi siatkarze w finale o złoto Mistrzostw Świata a oni to pokazują w prywatnym Polsat Sport.

Nawet na ogólnodostępnym Super Polsacie mogli to puścić. 

Blamaże naszych młodych piłkarzy pokazywali na Polsacie i było to oprawione studiami przed meczem i po a tu - mecz o mistrzostwo świata i wyłącznie w Polsat Sport...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że w Polsce jednak nie są tak niszowe skoro po wczorajszej wygranej z Brazylią największe polskie portale miały tą wiadomość jako startową po otworzeniu strony? 

 

Nie wiem co ma do tego posiadanie nc+? W przypadku gdyby nie istniał przepis, że mecz LM polskiej drużyny trzeba pokazać w otwartej telewizji również byłbym zły gdyby Legię pokazywali wyłącznie na C+ a nie na chociażby TTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, sam odpowiedziałeś sobie na pytanie. :) C+ nic nikomu za darmo nie pokazuje, a to, że portale piszą, to piszą, sezon ogórkowy mamy i nic się nie dzieje.

Polsat dba o swoich widzów, fanów siatkówki i zdobył przekaz od półfinału, gdyby nie to - żadna stacja by tego nie pokazywała, zostałyby zdjęcia na portalach.  :mrgreen:

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że w Polsce jednak nie są tak niszowe skoro po wczorajszej wygranej z Brazylią największe polskie portale miały tą wiadomość jako startową po otworzeniu strony? 

 

Nie wiem co ma do tego posiadanie nc+? W przypadku gdyby nie istniał przepis, że mecz LM polskiej drużyny trzeba pokazać w otwartej telewizji również byłbym zły gdyby Legię pokazywali wyłącznie na C+ a nie na chociażby TTV.

Portale piszą, ale jakoś w sporcie po Wiadomościach w TVPis była to informacja ostatnia w postaci: Polacy zdobyli tytuł MŚ w siatkówce młodzieżowej. Zapraszamy na jutro. Tyle. Nic więcej nie powiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...