Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam.Mam takie pytanko-Chcialbym wziasc n ale nie w tej promocji poniewaz moj znajomy wzial i potem trzeba podpisac zobowiazanie na 3 pakiety a mnie zalezy tylko na sport i bajka+info poniewaz mam Vectre i kanaly by sie dublowaly.Facet powiedzial mi ze moge tak zrobic ale musze podpisac umowe na 2 lata.Czy to prawda czy moge podpisac na rok.A jak jest przy tej promocji-po pol roku tez trzeba minimum na 2 lata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz podpisac umowe z n bez promocji wtedy placisz za nbox'a 99zl a za nbox recorder 449zl. zamawiajac n przez internet umowa jest na 12m-cy jesli w APS to wtedy 24m-ce. wybieraja 2 pakiety musisz placic 6zl za pakiet info i rozrywka, wybierajac 3 dostajesz go gratis:

2 pakiety - 32zl + 6zl (info i rozrywka) = 38zl

3 pakiety - 48zl + 0zl (info i rozrywka) = 48zl

biorac N w promocji i zamawiajac przez neta ogladasz przez 6m-cy wszystkie pakiety za 38zl a przez kolejne 6m-cy wybierasz 3 pakiety i placisz 48zl a do tego za nbox'a placisz 38zl a za nbox recorder 99zl. wiec oplaca sie berdzie w promocji ale to juz twoja decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! Musisz utrzymać minimum sześć miesięcy. W połowie piątego miesiąca możesz zapowiedzieć telefonicznie rezygnację z oferty VOD z terminem na koniec okresu promocyjnego - czyli na koniec szóstego miesiąca kończącego okres promocyjny i rozliczeniowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak wybierając promocje wszystkie pakiet 38zł (przez pół roku) + opcje dodatkowe w promocji czyli Filmbox 9,90zł (pół roku) HBO + Cinemax (2 miesiące) i ten VOD (pol roku). To dopiero po 6 miesiacach moge wybrać interesująca mnie oferte, a jeśli chodzi o HBO + Cinemax to też mogę dopiero po 6 mies. zrezygnować czy po upływie tych 2 miesiecy promocji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo Zamawiam N w nSklepie, wybieram "ofertę dla siebie" (nie w promocji), wybieram dekoder nbox HDTV, wybieram dwa pakiety, oraz opcje dodatkowe w promocji:

- HBO i Cinemax - do 2 miesięcy w prezencie

- Filmbox - do 2 miesięcy w prezencie

Pytania brzmią:

1) Czy po skończonym okresie promocyjnym (2 miesiące) kanały te będą mi zakodowane, czy będę za nie płacił zgodnie z obowiązującym cennikiem ?

2) Czy po roku czasu, kiedy to umowa przejdzie w umowę na czas nieokreślony, za wybrane pakiety będę dalej płacił 16 zł i za pakiet Informacja i rozrywka 6 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Jeśli zechcesz zrezygnować, to należy o tym, w drugim miesiącu telefonicznie poinformować nBOK. W innym przypadku te kanały, jako płatne, przejdą na czas nieokreślony. A wypowiedzenie ich - pisemne - obowiązywać będzie przez trzy miesiące.

 

Ad2. Ceny po roku będą takie same. Chyba, że dla wszystkich abonetów n-ka zrobi nową podwyżkę. Ze zmianą cen zawszę trzeba się liczyć, choć akurat w tym przypadku jest to raczej niemożliwe. Bo byłoby to strzelanie sobie w stopę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...