Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sąsiad podpisał dziś umowę z n "Promocja świat HD" 59 zł miesięcznie. Podłączył dekoder (ADB 2850ST) pod antenę i po załadowaniu softu i listy kanałów okazuje się, że odbiera tylko kanały TNK HD. Co teraz ma zrobić przeprogramować dekoder czy do nich zadzwonić i wyjaśnić sprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam białego n-box'a. Po ostatniej mieszaninie kanałów, postanowiłem ułożyć swoją listę. Lista ułożona ale... okazuje się, że żeby na nią przeskoczyć, trzeba wcisnąć czerwony przycisk, którym się przechodzi w epg - zatwierdzić jakiś kanał i dopiero na niej jestem.

 

Pytanie brzmi - czy można w jakiś sposób ustawić tą listę jako domyślną, ładującą się zaraz po uruchomieniu dekodera? Bo mówiąc szczerze, wykonywanie tych czynności to nie jest jakaś tragedia, ale staje się irytujące lekko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie numeracji to juz zauwazylem, no coz, nie fajne to, ale rozumiem czemu tak jest

 

ale lista jest pomocna, przynajmiej (podczas bezwladnego leniwego pstrykania pilotem, ktore to kazdemu sie czasami zdarza ;)) nie trafiam "po drodze" na rzeczy ktorych nie ogladam ;)

 

no to niestety, szkoda ze nie mozna ustawic jako domyslnej, drobna rzecz a ulatwila by ciute zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Można wymienić wszystkie elementy (np.dostajesz ładnego czystego pilota, chociaż te nowe to tani chiński badziew w porównaniu z pilotami sprzed 3 lat), a można też wymienić samego nboxa zostawiając w APS resztę elementów zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej jechać do serwisowego APS i wymienić na miejscu? Wymieniać (w APS) można oczywiście poszczególne elementy zestawu, ale w przypadku uszkodzenia nbox można też wymienić całość sprzętu - pudełko ze sprzętem na pudełko ze sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazuje się, że odbiera tylko kanały TNK HD. Co teraz ma zrobić przeprogramować dekoder czy do nich zadzwonić i wyjaśnić sprawę?

Niech przełączy na kanał 3 (TVN HD) I Czeka. Jak wyskoczy komunikat na zielonym tle o aktualizacji listy serwisów to niech naciśnie OK, potem dekoder się zresetuje i będzie lista Nki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie obydwu anten SIŁA 76%, JAKOŚĆ 100%

Wiekszosc kanalo jest ok, ale mam problem z 78 na ktorym bardzo czesto jest tzw "sieczka". Mozliwe ze inne kanaly tez taka maja, ale za bardzo mnie nie interesuja.

Czy u kogos tez sie tak dzieje czy moje jest to problem z LNB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...