Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hd jest teraz już popularne. Szczeże mam w domu TV 32 cale i oglądam zarówno kanały HD jak i SD

Natomiast na drugim TV 50" plazmie w salonie gdzie wersalka stoi ok. 4m od TV nie da się oglądać nic więcej jak kanały HD, wyglądają najłądniej i dlatego jestem za jak największa ilością kanałów HD.

Nie chodzi otoże TV pogarsza obraz kanałów SD, wręcz przeciwne mój TV ma wiele systemów poprawiających wygląd SD ale sama rodzielczośc na takim ekranie sprawia wrażenie niedosytu.

Generalnie jest różnica i nawet słabe HD jak AXN HD wygląda bosko w porównaniu do innych SD jak Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie usługi multirrom za 10 zł. do oferty za 20 zł. znajdziesz na stronie http://n.pl/oferta/multiroom-hd Tańsza opcja nie ma w dekoderze głównym telewizji naziemnej DVBT, a w dodatkowym nie ma nagrywania, przewijania, pauzowania, nVOD oraz DVBT. Za 20 zł. masz we wszystkich wszystkie opcje, ale tylko 1 dodatkowy dekoder, a nie 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nic takiego nie widzę. W ustawieniach nie ma 3D. Czy to ma znaczenie pod które wejście HDMI połączyłem nbox z telewizorem ? Mam pod HDMI 4, może podłącze pod HDMI 1 ?

 

Ogólnie jak w opcjach telewizora ustawię "obrazy obok siebie" to mi przeskalowuje na 3D, ale to chyba jest sztuczne wymuszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej łopatologicznie ktoś opisze tę ofertę na własnym dekoderze? Kupuję od nich ten złom 5800 za 149 i miesiąc oglądam od aktywacji Świat HD a po miesiącu mogę wybrać Świat HD za 49zl tak?

 

http://n.pl/oferta/wlasny-dekoder

 

Czym się różni ta oferta od tej:

 

http://n.pl/nsklep/promocje/komforthd

 

czy to to samo? W tej pierwszej dostaje się po prostu miesiąc pełny pakiet gratis a w drugiej nie? PremiumHD to co to za programy? I czy tego wyboru abonamentu trzeba wybrac od razu po miesiącu gratisowym czy można później? Czy można taką umowę przerwać i wznowić? Czy w tym dekoderze po zerwaniu umowy będzie działać n na kartę?

 

Czy ten dekoder HD5800 to nBox? Ma funkcję PVR? Warto w ogóle go kupić czy to jakaś zubożona wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza oferta "Świat HD"-za 149 dostajesz na własność nbox'a i masz gratis miesiąc Świat HD i do tego npremium.Po miesiącu wybierasz czy chcesz korzystać z Komfoort H,Świat HD czy Film.Druga oferta to oferta z umowa na czas OKREŚLONY.6 miesięcy masz free.Dodatkowo masz możliwość wyboru pomiędzy dekoderami-wspomniany wcześniej nbox-dostajesz na własność albo dostajesz użyczony z funkcją PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, sat-tv interesowałem się długo, ale trochę wypadłem z obiegu jakiś czas temu ;) Od prawie 2 lat mamy n, aktualnie multiroom. Ostatnio jak sprawdzałem (prawie rok temu) to opcje dostania tylko karty/karty sparowanej z CAM w abo nie było (bodajże tylko wersja 'n na karte' dawala taka możliwośc). Czy coś w temacie się zmieniło?

 

Generalnie interesowałaby mnie możliwość używania takiego CAM (i wrażenia tego w, tutaj jeszcze muszę poszukać, dekoder DVB-s na usb) jako kolejnej cegiełki multiroom (aczkolwiek biorąc pod uwagę brak dekodera 'n' ktory by sie komunikowal z reszta sieci mogłoby być to awykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeżeli mam tylko dwa kable antenowe, a chcę w pełni wykorzystać nagrywarkę i mieć dodatkowo drugi dekoder, połączony tylko przez LAN, to muszę mieć Multiroom premium, czy standard wystarczy. Jeżeli będę miał premium to na drugim dekoderze też będę mógł nagrywać, cofać itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...