Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie jestem początkującym, ale mam pytanie z tej serii :D

 

Mam ofertę z dekoderem, który wykupiłem na własność (Świat HD za 199 zł). Uprawnienia do odbioru kanałów mam do 31.03.2013. Czy to oznacza, że do tego czasu bez problemu odbieram kanały, czy też mogą mi wyłączyć kanały np. jutro? Bo przyznam się, że nie pamiętam kiedy aktywowałem tą ofertę, i nie chce być "zaskoczonym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Orjentuje się ktoś może czy w autoryzowanych punktach sprzedarzy n mają możliwość wglądu w umowę?

 

Potrzebuje danych ze swojej zapodzianej umowy a połączenie się z konsultantem na infolinii jest niemożliwe :/

 

Dziękuję za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam. Orjentuje się ktoś może czy w autoryzowanych punktach sprzedarzy n mają możliwość wglądu w umowę?

 

Potrzebuje danych ze swojej zapodzianej umowy a połączenie się z konsultantem na infolinii jest niemożliwe :/

 

Dziękuję za odpowiedz

Tak maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy da sie gdzie sprawdzic do kiedy ma sie dokladnie umowe z N? Najpierw mialem podpisana umowe na 2 lata, pozniej przedluzylem przez telefon (mieli wyslac potwierdzenie zmiany warunkow - nie wyslali) i chcialbym znac dokladna date.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

witam. mieszkam w niemczech. nka zmienila numery konta na przelew. nr konta ok. ale czy SWIFT/BIC tez sie zmienil? bo przelalem kase a dwa dni puzniej kasa spowrotem przyszla (niby zly BIC/SWIFT)

 

nr konta przedtem: PL63 2000 0017 8999 + nr abonenta

BIC/SWIFT: RABOPLPW

 

nr konta teraz: PL10 1240 6960 8999 +nr abonenta

 

czy ktos z was wie, jaki BIC/SWIFT trzeba podac?

znalazlem teraz Taki BIC: PKOPPLPW zobaczymy czy znowu kasa wróci.

 

dzieki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...