Jump to content

Recommended Posts

Fajnie gdyby stacja zdecydowała się na calltv...Tylko czy się zdecyduje? Firma może zrobić calltv z dnia na dzień, a skoro nie ma do tej pory calltv w stacji, to znaczy, że być może ma za duże wymagania,..

• Upvote 1
  • 1 month later...

I co cisza o stacji? nadaje jeszcze w ogole? xD mialo byc tak calltv, jakies programy live, a tu nic.... :D w sumie czego moglismy sie spodziewac, ze nagle powstanie interaktywno-telezakupowa stacja z programami calltv? :P "duzo" szumu narobili i potem cisza...

Nazwa "Super" mnie zniechęca do oglądania czegoś "niby super"  i udającego "Mango 24"  a nawet nie ma swojego logo na ekranie i weszło nawet na pozycję LCN aby nie zorientowani myśleli że to nadal wspomniany kanał "Mango 24"

Ok, tyle że cały czas Super TV jest bez loga. Sprawdziłem nawet przed chwilą, a chyba powinno być logo na ekranie. Inny kanał z rodziny MWE czyli NTL Radomsko na telezakupach nakłada swoje logo, niestety Super TV udaje że jest kanałem Mango.

W dniu 16.10.2020 o 12:59, PowerTV napisał:

Kanał SUPER TV nadaje i staje poszerza zasięg w kablówkach, ale obecnie emituje tylko telesprzedaż. Nie ma chętnych klientów z pieniędzmi na call-tv.

Jakoś np. VECTRA nie ma tego kanału SUPER TV, tak samo BIZNES 24 TV (które rzekomo miało być na początku września z Waszej informacji. 

Trzymam kciuki! Ale niekoniecznie za powodzenie Super TV na rynku, prędzej liczę na powtórzenie historii Super 1 (zbieżność nazw przypadkowa...) oraz promocja.tv (zbieżność "ramówki" już mniej).

MWE wyspecjalizowało się w produkowaniu dość śmieciowych kanałów, ale jest w tym metoda jak widać. Szkoda, że portal b2b.wybieram.tv nie działa, postarałbym się zaproponować kolejne pomysły na "nowe". Choć tak na świeżo jestem przekonany, że brakuje np. platformy dla anonsów matrymonialnych. Chyba, że w ramach Super TV znajdzie się miejsce na pasmo z takimi ofertami późnym wieczorem? ;)