Skocz do zawartości

Xtreme TV


Artur912
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zastrzeżenia co do nazwy - po pierwsze jest jakby podkradziona od Wydawnictwa Bauer (która to pod nazwą "Super TV" ma dwutygodnik telewizyjny) a po drugie nazwa stacji pasuje do stacji ogólnej. Powinna być więc raczej użyta do obecnego TVR niż Mango 24. Sama nazwa TVR dla telezakupów jest idealna bo byłaby skrótem od "Telewizja Reklama" co byłoby już bardziej zrozumiałe dla odbiorcy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati06

Jest napisane: kanał zastąpi Mango w mux (tylko w mux), mamy również nadzieję (Power ma taką nadzieję), że w przyszłości stacja pojawi się u operatorów kablowych. Przecież to jest bardzo prosty i jasny komunikat. Czy trzeba napisać wielkimi wołami: stacji nie będzie na satelicie?

Edytowane przez STARS.TV
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Poland napisał:

Ja mam zastrzeżenia co do nazwy - po pierwsze jest jakby podkradziona od Wydawnictwa Bauer (która to pod nazwą "Super TV" ma dwutygodnik telewizyjny) a po drugie nazwa stacji pasuje do stacji ogólnej. Powinna być więc raczej użyta do obecnego TVR niż Mango 24. Sama nazwa TVR dla telezakupów jest idealna bo byłaby skrótem od "Telewizja Reklama" co byłoby już bardziej zrozumiałe dla odbiorcy.

Jeśli nazwa nie jest zastrzeżona, to nie można mówić o żadnych podkradnięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to takie proste :) Często w nazwie wykorzystane jest słowo ogólne którego nie można zastrzec. Ale nie zmienia to faktu, że można dochodzić swoich praw przed sądem. Dla przykładu: ja robię od lat na polskim rynku STARS.TV, nadaję muzykę, działam w swojej niszy. Nazwa nie jest zastrzeżona bo nie można zastrzec słowa stars. Ale gdyby dziś ktoś w Polsce odpalił kolejny kanał muzyczny i nazwał go STARS TELEWIZJA to ja mogę uderzać do sądu i mam duże szanse się obronić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale @PowerTV co z satelitą? Tam też i chyba nawet przede wszystkim Mango24 było dostępne. Proponuje wuęc jednak i tam wrzucić ten kanał lub przynajmniej zdjąć kodowanie z TVR'u - wówczas nie będzie jednego kanału mniej FTA w naszych dekoderach.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek który nie ma sklepu chce nadawać kanał telezakupowy. Super TV a druga Home TV chyba należałoby to zamienić HOME TV kanał telezakupowy. Na razie wasze kanały nadają jedno i to samo no może oprócz Biznes24. Nazwy proste bym dawał skoro jest Biznes24 to Zakupy24, a ogólny Super TV i niech nadaje programy z innych anten szczególnie obecne TVR powinno promować Biznes 24 czyli jakiś główny serwis na TVR

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Golbi84 napisał:

Człowiek który nie ma sklepu chce nadawać kanał telezakupowy. Super TV a druga Home TV chyba należałoby to zamienić HOME TV kanał telezakupowy. Na razie wasze kanały nadają jedno i to samo no może oprócz Biznes24. Nazwy proste bym dawał skoro jest Biznes24 to Zakupy24, a ogólny Super TV i niech nadaje programy z innych anten szczególnie obecne TVR powinno promować Biznes 24 czyli jakiś główny serwis na TVR

 

Dobrze piszesz ale oni mają taką wiedzę że [beep]o z tego wychodzi, żyjemy w takich czasach ze chcemy kanały typu filmy klasyka, bajki klasyka, muzyka klasyka, a tu śmietnik za śmietnikiem. Nie zapowiada się by taki kanał powstał trochę Redtv podratuję ale to mało. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...