Jump to content

Recommended Posts

Tyle teraz kanałów MWE "ogarnia", a jednak nic ciekawego na razie nie dostajemy. Ciekawe jak będzie z tym, ale wątpię, że przebije chociaż TV Okazje.

Niech nawiążą współpracę z Aliexpress, Gerabest czy innymi chińskimi sklepami. Unboxingi jakichś chiński urządzeń i drobnej elektroniki to nawet bym oglądał.

• Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Ja mam zastrzeżenia co do nazwy - po pierwsze jest jakby podkradziona od Wydawnictwa Bauer (która to pod nazwą "Super TV" ma dwutygodnik telewizyjny) a po drugie nazwa stacji pasuje do stacji ogólnej. Powinna być więc raczej użyta do obecnego TVR niż Mango 24. Sama nazwa TVR dla telezakupów jest idealna bo byłaby skrótem od "Telewizja Reklama" co byłoby już bardziej zrozumiałe dla odbiorcy.

• Like 2

@Mati06

Jest napisane: kanał zastąpi Mango w mux (tylko w mux), mamy również nadzieję (Power ma taką nadzieję), że w przyszłości stacja pojawi się u operatorów kablowych. Przecież to jest bardzo prosty i jasny komunikat. Czy trzeba napisać wielkimi wołami: stacji nie będzie na satelicie?

Edited by STARS.TV
  • Thanks 3

Tak gwiezdny dyrektor ma zawsze rację. 😂

Zwracam honor. 😊

Żeby się Jeszcze nie okazało że odpala na sat 😁

Edited by Mati06
  • Upvote 1

Powiem tak. Gdyby to odpalili na satelicie przy jednoczesnym odkodowaniu TVR'u to nawet bym zerknął. Patrząc po nazwie stacja ta mogłaby przypominać formułą P1 to znaczy Polonię 1.

3 godziny temu, Poland napisał:

Ja mam zastrzeżenia co do nazwy - po pierwsze jest jakby podkradziona od Wydawnictwa Bauer (która to pod nazwą "Super TV" ma dwutygodnik telewizyjny) a po drugie nazwa stacji pasuje do stacji ogólnej. Powinna być więc raczej użyta do obecnego TVR niż Mango 24. Sama nazwa TVR dla telezakupów jest idealna bo byłaby skrótem od "Telewizja Reklama" co byłoby już bardziej zrozumiałe dla odbiorcy.

Jeśli nazwa nie jest zastrzeżona, to nie można mówić o żadnych podkradnięciu.

Nie jest to takie proste :) Często w nazwie wykorzystane jest słowo ogólne którego nie można zastrzec. Ale nie zmienia to faktu, że można dochodzić swoich praw przed sądem. Dla przykładu: ja robię od lat na polskim rynku STARS.TV, nadaję muzykę, działam w swojej niszy. Nazwa nie jest zastrzeżona bo nie można zastrzec słowa stars. Ale gdyby dziś ktoś w Polsce odpalił kolejny kanał muzyczny i nazwał go STARS TELEWIZJA to ja mogę uderzać do sądu i mam duże szanse się obronić :)

Zresztą gdyby nawet symbole można było zastrzec to już przedmówca pokłócił by się z MWE o gwiazdkę i przy okazji też format Gold TV.

2 godziny temu, STARS.TV napisał:

Czy trzeba napisać wielkimi wołami: stacji nie będzie na satelicie?

No oby, oby, ale mam złe przeczucia, że z czasem i tam się zagnieździ... 😭

• Upvote 1

Kolega STARS.TV w pełni zrozumiał przekaz.

Nowy kanał ma wypełnić "spuściznę" po Mango24 w naziemnej telewizji oraz zainteresowanych sieciach kablowych. Nie ma w tym żadnej rewolucji, a czysty biznes.

No ale @PowerTV co z satelitą? Tam też i chyba nawet przede wszystkim Mango24 było dostępne. Proponuje wuęc jednak i tam wrzucić ten kanał lub przynajmniej zdjąć kodowanie z TVR'u - wówczas nie będzie jednego kanału mniej FTA w naszych dekoderach.

Edited by Poland
  • Haha 1

Człowiek który nie ma sklepu chce nadawać kanał telezakupowy. Super TV a druga Home TV chyba należałoby to zamienić HOME TV kanał telezakupowy. Na razie wasze kanały nadają jedno i to samo no może oprócz Biznes24. Nazwy proste bym dawał skoro jest Biznes24 to Zakupy24, a ogólny Super TV i niech nadaje programy z innych anten szczególnie obecne TVR powinno promować Biznes 24 czyli jakiś główny serwis na TVR

• Like 1
  • Upvote 1

Nadawca może sobie nazywać kanał jak chce. Oczywiście w ramach prawnych obostrzeń. MWE wybrał nazwę Super TV i trzeba sie z tym pogodzić czy się Wam podoba czy nie. 

8 godzin temu, Golbi84 napisał:

Człowiek który nie ma sklepu chce nadawać kanał telezakupowy. Super TV a druga Home TV chyba należałoby to zamienić HOME TV kanał telezakupowy. Na razie wasze kanały nadają jedno i to samo no może oprócz Biznes24. Nazwy proste bym dawał skoro jest Biznes24 to Zakupy24, a ogólny Super TV i niech nadaje programy z innych anten szczególnie obecne TVR powinno promować Biznes 24 czyli jakiś główny serwis na TVR

Dobrze piszesz ale oni mają taką wiedzę że [beep]o z tego wychodzi, żyjemy w takich czasach ze chcemy kanały typu filmy klasyka, bajki klasyka, muzyka klasyka, a tu śmietnik za śmietnikiem. Nie zapowiada się by taki kanał powstał trochę Redtv podratuję ale to mało. 

• Upvote 1