Jump to content

Lista kanałów z MUX3

Recommended Posts

Mam od dawna ZGEMMA H5.2S PLUS. Potrafię edytować, zapisywać listę za pomocą DreamboxEDIT (podłączam za pomocą kabla LAN). Problem gdybym chciał mieć kanały z MUX3 regionalne np. TVP3 Kielce oraz TVP3 Łódź na liście kanałów jednocześnie to pojawia się czarny ekran na obydwóch. Mogę mieć tylko jedną wersję TVP3 Regionalna. Oczywiście sygnał MUX3 jest bardzo dobry. Na telewizorach "bez dekodera" w domu z tej samej instalacji antenowej jest dobry odbiór TVP3 regionalna dwie wersje jednocześnie. Co mogę zrobić ?

Edited by ziomq
  • 2 months later...

Ten problem już opisał sat kurier na swoje stronie a ten problem występuje na dekoderach dvb-t od cyfrowego Polsatu które nie są na Linuksa w Linuksie da to jakoś naprawić a dekoderze  od cyfrowego Polsatu nie bo już od lat polsat nie wypuszcza do nich nowy aktualizacja i widać że Polsat się tym problem nie przejmuje 

Edited by Przemek2892
W dniu 11.07.2020 o 15:08, ziomq napisał:

Mam od dawna ZGEMMA H5.2S PLUS. Potrafię edytować, zapisywać listę za pomocą DreamboxEDIT (podłączam za pomocą kabla LAN). Problem gdybym chciał mieć kanały z MUX3 regionalne np. TVP3 Kielce oraz TVP3 Łódź na liście kanałów jednocześnie to pojawia się czarny ekran na obydwóch. Mogę mieć tylko jedną wersję TVP3 Regionalna. Oczywiście sygnał MUX3 jest bardzo dobry. Na telewizorach "bez dekodera" w domu z tej samej instalacji antenowej jest dobry odbiór TVP3 regionalna dwie wersje jednocześnie. Co mogę zrobić ?

1-0-1-BD1-EA74-1-CE42-BD6-0-0-0-20201010