Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 06.07-12.07

Recommended Posts

Posted (edited)

Eurosport:

Spoiler

 

Wtorek, 07.07:

 

13:00 E1 TENIS: Turniej pokazowy Thiem's 7 w Kitzbühel - 1. runda (do 17:30)

 

Środa, 08.07:

 

13:00 E1 TENIS: Turniej pokazowy Thiem's 7 w Kitzbühel - 2. runda (do 17:35)

19:00 E1 ŻUŻEL: Indywidualne Mistrzostwa Europy - 2. runda (+ studio od 18:45 i 21:20)

 

Czwartek, 09.07:

 

13:00 E1 TENIS: Turniej pokazowy Thiem's 7 w Kitzbühel - 3. runda (do 17:30)

20:15 E1 TENIS: Turniej pokazowy Thiem's 7 w Kitzbühel - 3. runda (do 22:15)

 

Piątek, 10.07:

 

12:00 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - losowanie

13:00 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - losowanie

13:20 E1 TENIS: Turniej pokazowy Thiem's 7 w Kitzbühel - mecze półfinałowe (do 17:30)

 

Sobota, 11.07:


11:30 E2 TENIS: Turniej pokazowy Thiem's 7 w Kitzbühel - mecz o 3. miejsce i finałowy (do 15:30)

15:00 E1 KOLARSTWO: Wirtualne Tour de France (do 17:00)
17:00 E1 TENIS: Ultimate Tennis Showdown - 9. dzień (do 19:30)
20:25 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga norweska - mecz: Rosenborg BK - Stromsgodset IF

 

Niedziela, 12.07:

 

12:15 E1 WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Porsche Supercup - wyścig w Austrii
15:00 E1 KOLARSTWO: Wirtualne Tour de France (do 17:00)
17:00 E1 TENIS: Ultimate Tennis Showdown - 10. dzień (do 19:30)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 06.07:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
20:10 PS   MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI

 

Wtorek, 07.07:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
20:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Totolotek Puchar Polski - mecz półfinałowy: Cracovia - Legia Warszawa (+ studio od 19:00 i 22:00) (mecz również w Super Polsacie!)

 

Środa, 08.07:

 

02:00 PS   BOKS: Gala w Las Vegas - waga półśrednia: Jose Zepeda - Kendo Castaneda
07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
18:00 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: SK Slavia Praga - AC Sparta Praga
20:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Totolotek Puchar Polski - mecz półfinałowy: Lech Poznań - Lechia Gdańsk (+ studio od 19:00 i 22:00) (mecz również w Super Polsacie!)

 

Czwartek, 09.07:

 

02:00 PSE PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: Orlando City SC - Inter Miami CF
07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
15:00 PSE PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: New York City FC - Philadelphia Union
20:00 PS   LEKKOATLETYKA: Mityng Inspiration Games w Zurychu
20:15 PSE KOLOSEUM

 

Piątek, 10.07:

 

02:00 PS   BOKS: Gala w Las Vegas - waga ciężka: Carlos Takam - Jerry Forrest
02:00 PSE PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: Montreal Impact - New England Revolution
07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Sandecja Nowy Sącz - PGE FKS Stal Mielec
18:00 PSN SPORTY WALKI: KSW 53 - ważenie
20:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
20:00 PSE BOKS: Gala w Stratford - waga superkogucia: Brad Foster - James Beech Jr.

 

Sobota, 11.07:

 

04:30 PSE PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: Seattle Sounders FC - San Jose Earthquakes
10:25 PSE FORMUŁA 3: Grand Prix Austrii - 1. wyścig
12:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
16:45 PSE FORMUŁA 2: Grand Prix Austrii - 1. wyścig
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Stomil Olsztyn - Miedź Legnica
20:00 PPV SPORTY WALKI: KSW 53 - walka: Mateusz Gamrot - Norman Parke

 

Niedziela, 12.07:

 

00:00 PS   SPORTY WALKI: UFC 251: Usman vs. Burns - waga średnia: Kamaru Usman - Gilbert Burns
04:30 PSE PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: FC Cincinnati - Columbus Crew SC
09:45 PSE FORMUŁA 3: Grand Prix Austrii - 2. wyścig
11:00 PS   CAFE FUTBOL
11:10 PSE FORMUŁA 2: Grand Prix Austrii - 2. wyścig
12:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz
15:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Bełchatów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 06.07:

 

18:00 4-4-2
19:00 LIGAPL
20:00 GOL
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Wtorek, 07.07:

 

22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 08.07:

 

22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 09.07:

 

17:10 LEKKOATLETYKA: ORLEN TVP Sport - skok wzwyż (+ studio od 17:00)
21:05 RING TVP SPORT
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 10.07:

 

19:05 BOKS: Gala Tymex Boxing Night 12 w Pionkach - waga lekka: Damian Wrzesiński - Otto Gamez (do 21:40)
21:40 SPORTOWY WIECZÓR
22:05 BOKS: Gala Tymex Boxing Night 12 w Pionkach - waga lekka: Damian Wrzesiński - Otto Gamez (do 00:15)

 

Sobota, 11.07:

 

11:10 STAN FUTBOLU
17:25 TVP1 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Cracovia (+ studio od 17:00 i 19:20 - tylko w TVP Sport!)
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 12.07:

 

13:00 TVP3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: GKS Katowice - Widzew Łódź
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 06.07:

 

17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Płock - Górnik Zabrze (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
18:45 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Północ - Południe
19:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Levante - Real Sociedad
20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH (również w Canal+ Sport 3!)
20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Tottenham Hotspur FC - Everton FC
21:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - SD Eibar
23:00 C+S   JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE

 

Wtorek, 07.07:

 

00:00 C+S   JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE: Dogrywka+
18:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Crystal Palace FC - Chelsea FC
18:55 C+N   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Watford FC - Norwich City FC
19:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Real Valladolid
21:10 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Arsenal FC - Leicester City FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
21:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Atletico Madryt

 

Środa, 08.07:

 

18:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester City FC - Newcastle United FC
18:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: West Ham United FC - Burnley FC
18:55 C+N   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Sheffield United FC - Wolverhampton Wanderers FC
19:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Getafe CF - Villarreal CF
21:10 C+S   PILKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Brighton & Hove Albion FC - Liverpool FC

 

Czwartek, 09.07:

 

18:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: AFC Bournemouth - Tottenham Hotspur FC
18:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Everton FC - Southampton FC (również w Canal+ Now!)
21:10 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Aston Villa FC - Manchester United FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
22:00 nS+   SPEEDWAY+

 

Piątek, 10.07:

 

17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 3!)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Raków Częstochowa (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
21:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - CD Alaves

 

Sobota, 11.07:

 

13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Norwich City FC - West Ham United FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
13:25 C+N   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Watford FC - Newcastle United FC
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Arka Gdynia - ŁKS Łódź (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Liverpool FC - Burnley FC
16:30 nS+   ŻUŻEL: eWinner 1. liga żużlowa - mecz: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (+ wstęp od 16:15)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Cracovia (+ studio od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Sheffield United FC - Chelsea FC
19:15 nS+   ŻUŻEL: eWinner 1. liga żużlowa - mecz: eWinner Apator Toruń - Car Gwarant Start Gniezno (+ wstęp od 19:00)
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Korona Kielce (+ wstęp od 19:40) (również w Canal+ Sport 3!)
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Brighton & Hove Albion FC - Manchester City FC
22:00 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)

 

Niedziela, 12.07:

 

12:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 12:10) (również w Canal+ Sport 3!)
12:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Wolverhampton Wanderers FC - Everton FC
13:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - SD Eibar
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
14:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Aston Villa FC - Crystal Palace FC
16:30 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin (+ wstęp od 16:00)
16:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Levante - Athletic Bilbao
17:25 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Lechia Gdańsk (+ L+E od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Tottenham Hotspur FC - Arsenal FC
19:15 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: RM Solar Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów (+ wstęp od 18:45)
19:30 C+     LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: AFC Bournemouth - Leicester City FC
21:15 nS+   MAGAZYN PGE EKSTRALIGA
21:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - RCD Mallorca

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 06.07:

 

20:00 ES1 MAGAZYN PGE EKSTRALIGI
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - 2. mecz barażowy: 1. FC Heidenheim - Werder Brema (również w Eleven Sports 4!)
21:00 ES1 #ELEVENF1

 

Wtorek, 07.07:

 

17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Nottingham Forest FC - Fulham FC

18:10 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - 1. mecz barażowy: FC Norymberga - FC Ingolstadt 04
19:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Lecce - SS Lazio (również w Eleven Sports 4!)
21:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - Juventus FC

 

Środa, 08.07:

 

17:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: West Bromwich Albion FC - Derby County FC
19:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - SSC Napoli
19:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: ACF Fiorentina - Cagliari Calcio
19:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - CA Osasuna
21:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - UC Sampdoria
21:40 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - Parma Calcio
21:40 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - US Sassuolo Calcio
21:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - RCD Espanyol

 

Czwartek, 09.07:

 

17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Leeds United FC - Stoke City FC
19:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Mallorca - UD Levante
19:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SPAL 2013 - Udinese Calcio (również w Eleven Sports 4!)
20:00 ES2 #ELEVENF1
21:00 ES2 MAGAZYN PGE EKSTRALIGI
21:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Hellas Werona - Inter Mediolan
21:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Sevilla FC (również w Eleven Sports 4!)

 

Piątek, 10.07:

 

10:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Styrii - 1. sesja treningowa (+ studio od 10:30 i 12:40)
14:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Styrii - 2. sesja treningowa (+ studio od 14:30 i 16:40)
18:00 ES1 ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno (+ wstęp od 17:45)
19:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - Granada CF (również w Eleven Sports 4!)
20:30 ES1 ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz (+ wstęp od 20:15)

21:10 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Fulham FC - Cardiff City FC
23:00 ES1 #ELEVENF1

 

Sobota, 11.07:

 

11:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Styrii - 3. sesja treningowa (+ studio od 11:30 i 13:10)
14:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Styrii - sesja kwalifikacyjna (+ studio od 14:00 i 16:20)
16:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - Celta Vigo (również w Eleven Sports 4!)
17:10 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SS Lazio - US Sassuolo Calcio

18:10 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - 2. mecz barażowy: FC Ingolstadt 04 - FC Norymberga
19:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - FC Barcelona (+ studio od 19:10)
19:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Brescia Calcio - AS Roma (również w Eleven Sports 4!)
21:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Atalanta BC (+ studio od 21:25 i 23:45)
21:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Real Betis Balompie (również w Eleven Sports 4!)

 

Niedziela, 12.07:

 

14:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Swansea City AFC - Leeds United FC (również w Eleven Sports 4!)
15:05 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Styrii (+ studio od 13:00 i 17:10)
17:10 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - SPAL 2013 (również w Eleven Sports 4!)
19:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - UC Sampdoria (+ studio od 19:00)
19:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: ACF Fiorentina - Hellas Werona
19:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Valencia CF
19:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Parma Calcio - Bologna FC
21:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - AC Milan (+ studio od 21:25 i 23:45)

 

SportKlub:

Spoiler

 

Niedziela, 12.07:

 

02:00 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Sparcie

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 09.07:

 

20:30 GOLFCHN GOLF: Turniej Workday Charity Open - 1. runda (do 00:30)

 

Piątek, 10.07:

 

20:30 GOLFCHN GOLF: Turniej Workday Charity Open - 2. runda (do 00:30)

 

Sobota, 11.07:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Workday Charity Open - 3. runda (do 01:00)
21:00 FGHTBOX SPORTY WALKI: LNK Boxing Welter 8 w Rydze (do 01:00)

 

Niedziela, 12.07:

 

20:30 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Sparcie (do 00:05)
21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Workday Charity Open - finał (do 01:00)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od wtorku na Eurosport 1 Thiem's 7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj 18:10 ES3 2. Bundesliga - mecz barażowy 1. FC Nürnberg - FC Ingolstadt 04.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mecz Nashville SC - Chicago Fire FC został przełożony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turniej w Kitzbühel dziś w Eurosporcie 1 także od 20:15 do 22:15

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro w ES3 o 21:10 2. liga angielska - mecz: Fulham FC - Cardiff City FC.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...