Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba mają jakieś błędy na stronie, bo pokazuje mi starą ofertę z jakiej korzystałem wcześniej tj. C+ Optimum i HBO i do zapłaty mam jeszcze starą cenę oraz w ostatnich wpłatach ostatnio zaksięgowaną płatność mam z sierpnia. A jeśli chodzi o zakładkę "Zostań z Cyfrą+, to ona jest pusta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jaka odpowiedź dostałem, gdy zapytałem co stało się z pewna ilością złotych plusów.

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie informacje o naliczeniach i ilości zgromadzonych Złotych Plusów w Internetowym Centrum Abonenta mogą wyświetlać się nieprawidłowo.

 

Jednocześnie wyjaśniam, że Internetowe Centrum Abonenta jest w trakcie modernizacji.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra ma prawo do przetwarzania danych osobowych, więc mają prawo do żądania danych, które znajdują się w danym dokumencie. Możesz ukryć dane wrażliwe typu zdjęcie, wzrost, kolor oczu. Poza tym dobrze w programie graficznym (nawet paint) przekreślić taki skan.

Proszą o skan dowodu, ponieważ muszą mieć potwierdzenie, że podany nr PESEL to nr Kowalskiego, a nie Nowaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane osobowe, a skan dowodu osobistego to 2 różne sprawy. Ograniczenie scanów dowodów powstało z powodu naduzyć, min że ktos obcy w twoim imieniu mając xero dowodu mógłby np. przez internet zawrzeć jakąś umowę wysyłając im na potwierdzenie autentyczności takie xero.

@lukasz149 Najlepiej spróbuj im podac te dane, jak będa chciec scan dowodu to niech podacą ci podstwe prawną na podstwie której musi być xero dowodu, a nie dane z dowodu osobistego.

Co zrobisz - decyzja nalezy do ciebie, wiem że bardzo duzo abonentów wysyła swoje xera dowodów i nic sie nie dzieje, C+ przecież jest szanowana powszechnie spólka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekreślony, czy nieprzekreślony, to skan dowodu jest ciągle skanem dowodu i zdecydowanie odradzam rozsyłanie takich obrazków tu i tam, oczywiście jeśli ktoś nie chce się kiedyś obudzić z ręką w nocniku.

 

Czym innym jest podanie numery PESEL, który lepiej również podawać tylko wtedy, kiedy jest się pewnym z kim się rozmawia.

Lepiej zatem podawać dane wrażliwe, albo osobiście u dystrybutora, który wprowadzi je do systemu, albo kiedy to my łączymy się telefonicznie z konsultantami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem symulację na pakiet optimum z canal+ opłata za miesiąc listopad płatność wynosi 82zł od grudnia 65zł dzwoniłem na biuro i pani powiedziała że opłata przez resztę umowy będzie 82zł skąd ta cena w symulacji 65zł może ktoś ma podobną sytuację .

 

Wybrana przez Ciebie oferta to:

Pakiet CANAL+ Optimum

 

 

 

 

Symulacja płatności

miesiąc naliczenie rabat do zapłaty

listopad 2011 99,00 zł 17,00 zł 82,00 zł

grudzień 2011 99,00 zł 34,00 zł 65,00 zł

styczeń 2012 99,00 zł 34,00 zł 65,00 zł

luty 2012 99,00 zł 34,00 zł 65,00 zł

marzec 2012 99,00 zł 34,00 zł 65,00 zł

kwiecień 2012 99,00 zł 34,00 zł 65,00 zł

maj 2012 99,00 zł 34,00 zł 65,00 zł

czerwiec 2012 99,00 zł 34,00 zł 65,00 zł

lipiec 2012 99,00 zł 34,00 zł 65,00 zł

sierpień 2012 99,00 zł 34,00 zł 65,00 zł

wrzesień 2012 99,00 zł 34,00 zł 65,00 zł

październik 2012 99,00 zł 34,00 zł 65,00 zł

 

Niniejszym potwierdzam i akceptuję warunki wybranej przeze mnie oferty. Zapoznałem się z symulacją płatności i akceptuję wysokość nowej opłaty abonamentowej.

 

Akceptuję Anuluj

Pobieranie danych. Proszę czekać...

 

Pakiety i opcje HD dostępne dla użytkowników dekoderów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...