Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 29.06-05.07

Recommended Posts

Posted (edited)

Eurosport:

Spoiler

 

Środa, 01.07:

 

20:25 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga norweska - mecz: Rosenborg BK - Valerenga Fotball

 

Sobota, 04.07:

 

14:00 E1 LEKKOATLETYKA: Jump Challenge (do 16:30)
17:00 E1 ŻUŻEL: Indywidualne Mistrzostwa Europy - 1. runda (+ studio od 16:30 i 19:20)
20:00 E1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Niemiec - mecz finałowy: Bayer 04 Leverkusen - FC Bayern Monachium (+ studio od 19:30 i 22:00)

 

Niedziela, 05.07:

 

12:15 E1 WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Porsche Supercup w Spielbergu
15:00 E1 E-SPORT: Wirtualne Tour de France (do 17:00)
17:00 E1 TENIS: Ultimate Tennis Showdown (do 19:30)
20:25 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga norweska - mecz: Stabaek IF - Rosenborg BK

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 29.06:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
20:40 PS   MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI

 

Wtorek, 30.06:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Warta Poznań - Chrobry Głogów
20:30 PS   SIATKÓWKA KOBIET - mecz towarzyski: Polska - Czechy (+ studio od 20:00 i 22:30)
20:30 PSE PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS 1962 Jastrzębie - PGE FKS Stal Mielec

 

Środa, 01.07:

 

02:00 PS   BOKS: Gala w Las Vegas - waga superlekka: Alex Saucedo - Sonny Fredrickson
07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica
20:30 PS   SIATKÓWKA KOBIET - mecz towarzyski: Polska - Czechy (+ studio od 20:00 i 22:30)
20:30 PSE PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

 

Czwartek, 02.07:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
18:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
20:00 PSE KOLOSEUM
20:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz

 

Piątek, 03.07:

 

01:00 PS   BOKS: Walka o pas mistrzowski WBO w Las Vegas - waga superpiórkowa: Jamel Herring - Jonathan Oquendo Jr
07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz
20:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów

 

Sobota, 04.07:

 

10:25 PSE FORMUŁA 3: Grand Prix Austrii - 1. wyścig
12:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Miedź Legnica - GKS Tychy
15:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: PGE FKS Stal Mielec - Odra Opole
16:45 PSE FORMUŁA 2: Grand Prix Austrii - 1. wyścig
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Warta Poznań - Puszcza Niepołomice

 

Niedziela, 05.07:

 

09:45 PSE FORMUŁA 3: Grand Prix Austrii - 2. wyścig
11:00 PS   CAFE FUTBOL
11:10 PSE FORMUŁA 2: Grand Prix Austrii - 2. wyścig
12:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Radomiak Radom
15:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn
16:55 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - FK Jablonec
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 29.06:

 

18:00 4-4-2
19:00 LIGAPL
20:05 GOL
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Wtorek, 30.06:

 

22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 01.07:

 

20:00 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: Widzew Łódź - Elana Toruń (+ studio od 19:45)
22:15 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 02.07:

 

17:00 LEKKOATLETYKA: ORLEN TVP Sport Cup - skok wzwyż (do 19:05)
21:05 RING TVP SPORT
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 03.07:

 

22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 04.07:

 

11:15 STAN FUTBOLU
16:30 WYŚCIGI KONNE: Investec Oaks i Epsom Derby (do 17:00)
17:25 TVP1 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa (+ studio od 17:00 i 19:25 - tylko w TVP Sport!)
17:30 WYŚCIGI KONNE: Investec Oaks i Epsom Derby (do 18:25)
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 05.07:

 

13:00 TVP3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg
15:10 HOKEJ NA TRAWIE MĘŻCZYZN: Terravita Puchar Polski - mecz finałowy
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 29.06:

 

17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH (również w Canal+ Sport 3!)
20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Crystal Palace FC - Burnley FC
21:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Getafe CF - Real Sociedad
23:00 C+S   JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE

 

Wtorek, 30.06:

 

19:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Mallorca - Celta Vigo
19:50 nS+   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz finałowy
21:10 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Brighton & Hove Albion FC - Manchester United FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Środa, 01.07:

 

18:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Arsenal FC - Norwich City FC

18:55 C+N   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Everton FC - Leicester City FC
19:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Athletic Bilbao
20:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga austriacka - mecz: FC Red Bull Salzburg - SK Puntigamer Sturm Graz 
21:10 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: West Ham United FC - Chelsea FC
21:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - Villarreal CF

 

Czwartek, 02.07:

 

18:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Sheffield United FC - Tottenham Hotspur FC (+ studio od 18:30)
19:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - CA Osasuna
21:10 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester City FC - Liverpool FC (+ studio od 21:00 i 23:15) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!) 
21:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Getafe CF

 

Piątek, 03.07:

 

17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: ŁKS Łódź - Wisła Kraków (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 3!)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Arka Gdynia (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Sobota, 04.07:

 

13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Norwich City FC - Brighton & Hove Albion FC
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Raków Częstochowa - KGHM Zagłębie Lubin (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3 i nSport+!)
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester United FC - AFC Bournemouth
15:55 C+N   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Leicester City FC - Crystal Palace FC
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa (+ wstęp od 17:10) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Wolverhampton Wanderers FC - Arsenal FC
19:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - CD Alaves
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Cracovia (+ wstęp od 19:40) (również w Canal+ Sport 3!)
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Chelsea FC - Warford FC
22:00 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)

 

Niedziela, 05.07:

 

12:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Burnley FC - Sheffield United FC
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
14:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Newcastle United FC - West Ham United FC
16:30 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Betard Sparta Wrocław - RM Solar Falubaz Zielona Góra (+ wstęp od 16:00)
16:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga austriacka - mecz: LASK Linz - FC Red Bull Salzburg (również w Canal+ Now!)
17:25 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław (+ L+E od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Liverpool FC - Aston Villa FC
19:15 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno (+ wstęp od 18:45)
19:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - Getafe CF
19:30 C+     LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Southampton FC - Manchester City FC
21:15 nS+   MAGAZYN PGE EKSTRALIGA
21:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - FC Barcelona (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 29.06:

 

20:00 ES1 MAGAZYN PGE EKSTRALIGI
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 4. liga angielska - mecz finałowy: Exeter City FC - Northampton Town FC
21:00 ES1 #ELEVENF1

 

Wtorek, 30.06:

 

17:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Millwall FC - Swansea City AFC
19:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Sevilla FC (również w Eleven Sports 4!)
19:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - SS Lazio
21:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - Juventus FC (również w Eleven Sports 4!)
21:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Atletico Madryt

 

Środa, 01.07:

 

19:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - Brescia Calcio

19:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - Cagliari Calcio (również w Eleven Sports 4!)
19:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - Granada CF
21:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SPAL 2013 - AC Milan
21:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Lecce - UC Sampdoria
21:40 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Hellas Werona - Parma Calcio
21:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - UD Levante

 

Czwartek, 02.07:

 

19:00 ES2 MAGAZYN PGE EKSTRALIGI
19:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - SSC Napoli (również w Eleven Sports 4!)
19:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - RCD Espanyol
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - 1. mecz barażowy: Werder Brema - 1. FC Heidenheim
21:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - Udinese Calcio (również w Eleven Sports 4!)
23:00 ES1 #ELEVENF1

 

Piątek, 03.07:

 

10:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Austrii - 1. sesja treningowa (+ studio od 10:30 i 12:40)
14:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Austrii - 2. sesja treningowa (+ studio od 14:30 i 16:40)
18:00 ES1 ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Motor Lublin - PGG ROW Rybnik (+ wstęp od 17:45)
20:30 ES1 ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa (+ wstęp od 20:15)
21:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - RCD Mallorca (również w Eleven Sports 4!)
23:00 ES1 #ELEVENF1

 

Sobota, 04.07:

 

11:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Austrii - 3. sesja treningowa (+ studio od 11:30 i 13:05)
13:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Derby County FC - Nottingham Forest FC (również w Eleven Sports 4!)
14:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Austrii - sesja kwalifikacyjna (+ studio od 14:00 i 16:20)
16:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Real Betis Balompie (również w Eleven Sports 4!)
17:10 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Torino FC
19:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Sassuolo Calcio - US Lecce (+ studio od 19:10) (mecz również w Eleven Sports 4!)

21:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SS Lazio - AC Milan (+ studio od 21:25 i 23:45)
21:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Granada CF - Valencia CF

 

Niedziela, 05.07:


13:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Real Madryt CF
15:05 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Austrii (+ studio od 13:00 i 17:10)
16:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - CD Leganes (również w Eleven Sports 4!)
17:10 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - Bologna FC
19:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - Atalanta BC (+ studio od 19:00)
19:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - SPAL 2013
19:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Parma Calcio - ACF Fiorentina
19:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Brescia Calcio - Hellas Werona
21:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - AS Roma (+ studio od 21:25 i 23:45) (mecz również w Eleven Sports 4!)

 

SportKlub:

Spoiler

 

Wtorek, 30.06:

 

20:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz finałowy

 

Sobota, 04.07:

 

21:00 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Speedway (do 23:40)

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 02.07:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Rocket Mortgage Classic - 1. runda (do 00:00)

 

Piątek, 03.07:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Rocket Mortgage Classic - 2. runda (do 00:00)

 

Sobota, 04.07:

 

15:50 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Ferrari Challenge Europe FCE Imola Trofeo Pirelli  - 1. wyścig w Imoli
17:10 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Ferrari Challenge Europe FCE Imola Coppa Shell - 1. wyścig w Imoli
21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Rocket Mortgage Classic - 3. runda (do 00:00)

 

Niedziela, 05.07:

 

14:50 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Ferrari Challenge Europe FCE Imola Trofeo Pirelli  - 2. wyścig w Imoli
16:10 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Ferrari Challenge Europe FCE Imola Coppa Shell - 2. wyścig w Imoli
21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Rocket Mortgage Classic - finał (do 00:00)
22:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Indianapolis (do 02:05)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mecz Manchester City FC - Liverpool FC również w 4K.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mecz CD Leganes - Sevilla FC od 20:55 na ES3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liga+ Extra również w Canal+ Sport 3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lekkoatletyczne jump challenge w sobotę od 14 w ES 1.
Studio przed SEC od 16:30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieprawda, jest do 16:30. Tour de France jest na Eurosport Player.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Studio Gorączki piłkarskiej soboty w Canal+ Sport2 zostało odwołane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...