Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 22.06-28.06

Recommended Posts

Posted (edited)

Eurosport:

Spoiler

 

Środa, 24.06:

 

17:55 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga norweska - mecz: IK Start - Molde FK
20:25 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga norweska - mecz: Odds BK - Valerenga Fotball

 

Czwartek, 25.06:

 

17:55 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga norweska - mecz: Sarpsborg 08 FF - Stromsgodset Toppfotball
20:25 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga norweska - mecz: Rosenborg BK - FK Bodo/Glimt

 

Sobota, 27.06:

 

17:15 E1 TENIS: Ultimate Tennis Showdown - 5. dzień (do 19:30)
20:25 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga norweska - mecz: Valerenga Fotball - Viking FK

 

Niedziela, 28.06:

 

17:15 E1 TENIS: Ultimate Tennis Showdown - 6. dzień (do 19:30)
20:25 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga norweska - mecz: SK Brann - Rosenborg BK

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 22.06:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
20:40 PS   MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI

 

Wtorek, 23.06:

 

07:00 PS  PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
19:55 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - FC Banik Ostrawa

 

Środa, 24.06:

 

02:00 PS   BOKS: Walka o pas WBA World w Las Vegas - waga supermusza: Andrew Moloney - Joshua Franco
07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
19:55 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: SK Slavia Praga - FC Viktoria Pilzno

 

Czwartek, 25.06:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
20:15 PS   KOLOSEUM

 

Piątek, 26.06:

 

02:00 PS   BOKS: Gala w Las Vegas - waga kogucia: Jason Moloney - Leonardo Baez
07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS 1962 Jastrzębie - Chojnicznka Chojnice
20:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole

20:00 PSE SPORTY WALKI: Gala Babilon MMA 14 - walka: Paweł Pawlak - Filip Tomczak (do 00:00) (od 20:00 również w Polsacie Sport Fight i Super Polsacie!)

 

Sobota, 27.06:

 

12:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Miedź Legnica - Warta Poznań
15:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Olimpia Grudziądz - GKS Tychy
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: PGE FKS Stal Mielec - Radomiak Radom
19:55 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: FC Slovan Liberec - FC Banik Ostrawa
20:30 PS   PIŁKA NOŻNA KOBIET: Puchar Polski - mecz finałowy (+ studio od 20:00 i 22:30)

 

Niedziela, 28.06:

 

02:00 PS   SPORTY WALKI: UFC Fight Night: Poirier vs. Hooker - waga lekka: Dustin Poirier - Dan Hooker
11:00 PS   CAFE FUTBOL
12:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Wigry Suwałki - GKS Bełchatów
15:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn
16:30 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: FC Viktoria Pilzno - AC Sparta Praga

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 22.06:

 

14:35 SNOOKER: 2020 Tour Championship - mecz ćwierćfinałowy: Mark Selby - Yan Bingtao (do 18:00)
18:00 4-4-2
19:05 LIGAPL
20:05 GOL
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Wtorek, 23.06:

 

14:35 SNOOKER: 2020 Tour Championship - mecz ćwierćfinałowy: Shaun Murphy - Mark Allen (do 18:05)
20:05 SNOOKER: 2020 Tour Championship - mecz ćwierćfinałowy: Shaun Murphy - Mark Allen (do 21:45)
21:45 SPORTOWY WIECZÓR
22:00 SNOOKER: 2020 Tour Championship - mecz ćwierćfinałowy: Shaun Murphy - Mark Allen (do 23:30)

 

Środa, 24.06:

 

14:35 SNOOKER: 2020 Tour Championship  - mecz półfinałowy (do 18:00)
20:25 TVP2 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin (+ studio od 19:55 i 22:25 - również w TVP Sport!)
20:30 SNOOKER: 2020 Tour Championship - mecz półfinałowy (do 22:25)
22:45 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 25.06:

 

14:35 SNOOKER: 2020 Tour Championship - mecz półfinałowy (do 17:00)
17:00 LEKKOATLETYKA: ORLEN TVP Sport Cup - skok o tyczce (do 19:00)
19:35 RING TVP SPORT
20:30 SPORTOWY WIECZÓR
21:10 GOL

 

Piątek, 26.06:

 

14:35 SNOOKER: 2020 Tour Championship - mecz finałowy (do 18:05)
18:05 LIGAPL
19:15 BOKS: Gala Suzuki Boxing Night w Kielcach - walka: Mateusz Masternak - Sergiej Radczenko (+ studio od 19:05 i 21:50)
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 27.06:

 

11:30 STAN FUTBOLU
17:25 TVP1 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Piast Gliwice (+ studio od 17:00 i 19:20 - tylko w TVP Sport!)
20:00 KICK-BOXING: Gala Gala King of Kings na Litwie - walka: Daniel Szott - Dovydas Rimkus; walka: Denis Makowski - Henrikas Viksraiti (do 23:15)
23:15 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 28.06:

 

13:00 TVP3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: Górnik Polkowice - Widzew Łódź

15:45 WYŚCIGI KONNE: Tor Służewiec 2020 (do 16:55)
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 22.06:

 

18:00 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Falubaz Zielona Góra - Eltrox Włókniarz Częstochowa (+ wstęp od 17:45)
18:25 C+N   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt - Valencia BC
19:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Sevilla FC 
20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH (również w Canal+ Sport 3!)
20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester City FC - Burnley FC
21:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Granada CF
23:00 C+S   JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE

 

Wtorek, 23.06:

 

15:25 nS+   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Kirolbet Baskonia - Unicaja
17:55 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 3!)
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Raków Częstochowa (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 4!)
18:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Leicester City FC - Brighton & Hove Albion FC
19:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Levante - Atletico Madryt (również w Canal+ Now!)
20:25 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Wisła Płock (+ wstęp od 20:10) (również w Canal+ Sport 3!)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: ŁKS Łódź - Górnik Zabrze (+ wstęp od 20:10) (również w Canal+ Sport 4!)
21:10 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Tottenham Hotspur FC - West Ham United FC
22:30 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)

 

Środa, 24.06:

 

17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 3!)
18:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester United FC - Sheffield United FC
19:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - Celta Vigo (również w Canal+ Now!)
20:25 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (+ wstęp od 20:10) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 20:10) (również w Canal+ Sport 4!)
21:10 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Liverpool FC - Crystal Palace FC
21:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - RCD Mallorca (również w Canal+ Now!)

22:30 C+S   LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)

 

Czwartek, 25.06:

 

18:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Cracovia (+ wstęp od 18:40) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
18:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Southampton FC - Arsenal FC

18:55 C+ PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Burnley FC - Watford FC
21:10 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Chelsea FC - Manchester City FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Piątek, 26.06:

 

17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Raków Częstochowa - Arka Gdynia (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 3 i nSport+!)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
21:25 nS+   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt - Casademont Zaragoza

 

Sobota, 27.06:

 

13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Aston Villa FC - Wolverhampton Wanderers FC
13:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - RCD Mallorca
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Płock - ŁKS Łódź (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
15:25 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - Hertha BSC
15:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - Mecz + Mecz

15:25 C+ PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - 1. FSV Mainz 05
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Piast Gliwice (+ wstęp od 17:10) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Wisła Kraków (+ wstęp od 19:40) (również w Canal+ Sport 3!)
22:00 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)

 

Niedziela, 28.06:

 

14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
16:30 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: PGG ROW Rybnik - Moje Bermudy Stal Gorzów (+ wstęp od 16:00)
16:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Valencia CF
16:55 C+ KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz półfinałowy
17:25 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Lech Poznań (+ Liga+ Extra od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Watford FC - Southampton FC
19:15 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Eltrox Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (+ wstęp od 18:45)
19:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Granada CF - SD Eibar
19:30 C+     LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)

19:55 C+ KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz półfinałowy
21:15 nS+   MAGAZYN PGE EKSTRALIGA
21:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - Real Madryt CF (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 22.06:

 

19:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Lecce - AC Milan
19:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: ACF Fiorentina - Brescia Calcio (również w Eleven Sports 4!)
20:00 ES2 ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław (+ wstęp od 19:45)
21:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - Juventus FC (również w Eleven Sports 4!)

 

Wtorek, 23.06:

 

19:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Hellas Werona - SSC Napoli

19:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SPAL 2013 - Cagliari Calcio
19:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - Getafe CF
20:00 ES2 ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - PGG ROW Rybnik (+ wstep od 19:45)
21:40 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - Parma Calcio
21:40 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - Udinese Calcio
21:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Athletic Bilbao
22:30 ES2 MAGAZYN PGE EKSTRALIGI

 

Środa, 24.06:

 

19:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - US Sassuolo Calcio
19:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - CA Osasuna (również w Eleven Sports 4!)
21:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - SS Lazio
21:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - UC Sampdoria (również w Eleven Sports 4!)

 

Czwartek, 25.06:

 

19:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Valencia CF (również w Eleven Sports 4!)
20:00 ES2 MAGAZYN PGE EKSTRALIGI
21:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - RCD Espanyol (również w Eleven Sports 4!)

 

Piątek, 26.06:


21:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Juventus FC - US Lecce (również w Eleven Sports 4!)
21:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Real Valladolid

 

Sobota, 27.06:

 

13:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Preston North End FC - Cardiff City FC (również w Eleven Sports 4!)
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: VfL Wolfsburg - FC Bayern Monachium (+ studio od 15:00 i 17:30)
15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim
15:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Werder Brema - 1. FC Köln 
16:55 ESPIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - FC Barcelona 
17:20 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Brescia Calcio - Genoa CFC (od ok. 5 minuty!) 

18:00 ES1 ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: FOGO Unia Leszno - Motor Lublin (+ wstep od 17:45)
18:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz ćwierćfinałowy: Norwich City FC - Manchester United FC
19:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - Torino FC 
19:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - CD Leganes

20:30 ES1 ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: RM Solar Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz (+ wstęp od 20:15)
21:40 ESPIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SS Lazio - ACF Fiorentina
21:55 ESPIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - CD Alaves (również w Eleven Sports 4!) 

 

Niedziela, 28.06:

 

00:00 ES1 ELEVEN GOL
13:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz ćwierćfinałowy: Sheffield United FC - Arsenal FC (+ studio od 13:30 i 16:00)
13:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Levante - Real Betis Balompie
15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - SV Darmstadt 98
15:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hamburger SV - SV Sandhausen
16:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz ćwierćfinałowy: Leicester City FC - Chelsea FC
17:10 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - AS Roma (+ studio od 16:30)
19:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - SPAL 2013 (+ studio od 19:10)
19:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz ćwierćfinałowy: Newcastle United FC - Manchester City FC
19:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - Atalanta BC
19:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - Bologna FC
21:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Parma Calcio - Inter Mediolan (+ studio od 21:25 i 23:45) (mecz również w Eleven Sports 4!)
23:55 ES1 ELEVEN GOL

 

SportKlub:

Spoiler

 

Poniedziałek, 22.06:

 

15:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Herbalife Gran Canaria - San Pablo Burgos
20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz półfinałowy: EWE Baskets Oldenburg - ALBA Berlin

 

Wtorek, 23.06:

 

18:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: RETAbet Bilbao Basket - Barça Lassa
20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz półfinałowy: MHP RIESEN Ludwigsburg - ratiopharm ulm

 

Środa, 24.06:

 

15:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Casademont Zaragoza - Herbalife Gran Canaria
18:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: MoraBanc Andorra - Real Madryt
20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz półfinałowy: ALBA Berlin - EWE Baskets Oldenburg

 

Czwartek, 25.06:

 

15:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: DKV Joventut Badalona - KIROLBET Baskonia
18:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Unicaja - RETAbet Bilbao Basket
21:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Barça Lassa - Iberostar Tenerife

 

Piątek, 26.06:

 

15:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: San Pablo Burgos - MoraBanc Andorra
18:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Herbalife Gran Canaria - Valencia BC
20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - 1. mecz finałowy

 

Sobota, 27.06:

 

07:30 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Virgin Australia Supercars Championship w Sydney - 1. wyścig

 

Niedziela, 28.06:

 

04:15 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Virgin Australia Supercars Championship w Sydney - 2. wyścig
06:35 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Virgin Australia Supercars Championship w Sydney - 3. wyścig
15:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - 2. mecz finałowy
17:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz półfinałowy
20:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz półfinałowy

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 25.06:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Travelers Championship - 1. runda (do 00:00)

 

Piątek, 26.06:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Travelers Championship - 2. runda (do 00:00)

 

Sobota, 27.06:

 

07:20 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Virgin Australia Supercars Championship w Sydney - 1. wyścig
20:00 FGHTBOX SPORTY WALKI: King of Kings - World GP w Wilnie (do 00:30)
21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Travelers Championship - 3. runda (do 00:00)
21:30 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - 1. wyścig w Long Pond (do 00:35)

 

Niedziela, 28.06:

 

06:25 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Virgin Australia Supercars Championship w Sydney - 2. wyścig
21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Travelers Championship - finał (do 00:00)
22:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - 2. wyścig w Long Pond (do 01:35)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walka Andrew Moloney - Joshua Franco od 2:00.

Mecz Villarreal CF - Sevilla FC tylko na C+S 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sobota, 27.06:


20:25 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga norweska - mecz: Valerenga Fotball - Viking FK

 

Niedziela, 28.06:

 

20:25 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga norweska - mecz: SK Brann - Rosenborg BK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czwartek, 25.06:

 

18:55 C+N   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Burnley FC - Watford FC

 

Źródło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gala Babilon MMA 14 od 20:00 na PSE, PSF i Super Polsacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sobotę o 20:00 w TVP Sport Kickboxing: Gala King of Kings na Litwie - walka: Daniel Szott - Dovydas Rimkus, Denis Makowski - Henrikas Viksraiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...