Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki tuner Feruson DF 6000 - na starej karcie smigał

bez problemu.

Zrobiłem już aktualizację

na firmowym Philipsie PVRHD - wszystko pięknie chodzi ,

i teraz mam pytanie czy jak przełożę kartę do fergusona

to też będzie chodzić bez problemu czy muszę znowu

kombinować z kanałem 19 i całą procedurą czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego masz Philipsa? Jeśli DSR to sprawdź w parametrach odbioru (MENU > PARAMETRY TECHNICZNE > USTAWIENIA ANTENY > PARAMETRY ODBIORU (przycisk B) > jak pojawi się Pasmo Dolne i Górne naciśnij 2 razy strzałkę w dół aż pojawi się kolejne okno i zobacz jaką masz wybraną satelitę. Jeśli jest INNY to zmień na HOT BIRD i ponownie spróbuj wyszukać kanały. Wszystko będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie .Mam caly czas ustawiony na hot bird

 

 

to sprawdz nizej czy masz czestotliwosc ustwiona na 10892, jesli przy HOT BIRD masz 10719 to zmien satelite na "inny" ustaw częstotliwosc na 10892, polaryzacje na pozioma i jeszcze raz wyszukaj kanaly... (oczywiscie sprawdz wczesniej czy masz sygnal na tych czestotliwosciach) powinno wyszukac

 

jesli sygnal jest ponizej 3 na tej czestotliwosci to masz zle ustawiona antene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

No i pupa, nowa karta na moim Fergusonie DF6000CR również nie działa. Aktywna, sprawdzona na orginalnym tunerze w punkcie sprzedaży C+ i na Globo znajomego. DF6000CR widzi kartę ale nic poza tym. Ciemność.

 

Starą używałem z softem 9.24 i działała dobrze oprócz sporadycznych problemów z uprawnieniami na które pomagało ręczne wysłanie przez stronę C+ a ostatecznie problemy zniknęły po podłączeniu przez tani spliter.

 

Nowa karta nie działa wogóle w spliterze ale producent już odpowiedział że wystarzczy wymienić karty klienckie i będzie działać. Nie byłby to problem gdyby działała bezpośrednio w tunerze ale nie działa. Próbowałem też najnowszy soft ze strony Fergusona - v.9.75 ale ten chyba wogóle nie obsługuje kart (to już skandal) bo starej też nie widział.

 

Kilka dni temu wysłałem pytania o rozwiązanie przez formularz kontaktowy na stronie ferguson-digital.eu ale do dzisiaj żadnej odpowiedzi a od wczoraj nie mam już żadnego kanału na starej karcie. Na ich stronach nie ma też adnych porad ani informacji na temat problemów przy wymianie kart. Tak jakby ich to wogóle nie dotyczyło albo jakby mieli klientów w wiadomym, ciemnym miejscu. W przeciwieństwie do producenta zwykłego taniego spliterka z którym można się skontaktować nawet na żywo przez GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, pomozcie, czy ktos kto aktywowal nowa jkarte na Philips 30 10 moze mi pomoc?

Po przeprogramowaniu dekodera i wlozeniu nowej karty (przy starej karcie na kanale 19 byl komunikat Nie masz uprawnien.....) pojawil sie komunikat Sprawdz karte- klucz. Czekam juz na aktywacje 9 godzin i nic. Przy karcie wciaz pali sie czerwone swiatelko, czyli ze dekoder nie czyta karty? Czy ktos mial ten sam problem? Czy mam wciaz czekac czy cos jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...