Skocz do zawartości

Gry i konsole – PlayStation


Rekomendowane odpowiedzi

Będzie na magazynie to dopłacisz resztę.

Teraz zrobiłeś przedpłatę.

Edit

Na moim koncie w Neonet mam status:

  • Oczekiwanie na weryfikację
Takiego emaila dostałem
 
"""Witam, Dziękujemy za złożenie zamówienia na produkt przedpremierowy w naszym sklepie. W momencie jak towar będzie dostępny na naszym magazynie, zamówienie zostanie przyjęte do realizacji. O postępach w realizacji, będziemy informować na bieżąco. W przypadku rezygnacji z zamówienia, prosimy o kontakt""
 
Dla ciebie dobra rada, wyluzuj i nie panikuj.
Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, _Artek_ napisał:

Wstydziłbyś się linkować taki nieprofesjonalny ściek jakim jest portal z pseudo-redaktorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak większość niestety, tylko gram.pl trzyma jakiś poziom no i na yt materiały gry online są czasem ciekawe, ostatnio odkryłem "Grysława" no i nowy futura podcast......gzieś znalazłem stwierdzenie że dla niektórych internet powinien być tylko do odczytu i w pełni się z tym zgadzam :D 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie z kolei, przedwczoraj dzwonili z MM, z potwierdzeniem że całe zamówienie (PS5 z napędem) jest opłacone i zapytaniem czy nie chce dodatkowej gwarancji producenta (3 lata, +199zl). Po rozmowie, Pani stwierdziła, że przekazują zamówienie do realizacji (cokolwiek to znaczy).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pierwsze testy samej konsoli będą przed samą premierą bo chyba wcześniej nie można,  pewnie są takie umowy dla tych co dostali przed premierą. Trzeba czekać bo nic innego nie pozostało a chłopaki z HDTV POLSKA zrobią to na pewno i rzetelnie  :)

 

https://hdtvpolska.com/3-tygodnie-przed-premiera-mamy-juz-ps5-w-redakcji-hdtvpolska-sprawdzimy-hdmi-2-1-120hz-i-wiele-wiecej-macie-pytania/

 

https://hdtvpolska.com/forum/topic/54363-sony-ujawnia-wszystkie-aplikacje-multimedialne-dostępne-na-konsoli-playstation-5-jest-apple-tv/

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten temat się nie będę wypowiadał bo to nie moja sprawa ale mają sprzęt dobrej klasy do testowania  żeby w 90% przestestować tą konsolę pod każdym względem jej wydajności :) Dużo osób opiera się o ich opinie przy kupnie sprzętu TV i tyle:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...