Skocz do zawartości

Gry i konsole – PlayStation


Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie jestem elitą ale jest to taniocha dla mas. Nie da się tego ukryć że nie kupuje się tego by mieć wypaśne gry a dla wygody i ceny..tu się nie ma co obrażać bo sam kupię konsolę właśnie dla wymienionych powodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, umek napisał:

Nie nie jestem elitą ale jest to taniocha dla mas. Nie da się tego ukryć że nie kupuje się tego by mieć wypaśne gry a dla wygody i ceny..tu się nie ma co obrażać bo sam kupię konsolę właśnie dla wymienionych powodów...

Przecież te gry wyglądają bardzo dobrze i są wypaśne. :D Dla widoków się jedzie na wycieczkę, a nie włącza grę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne:) Przez rok potem już niestety lub stety producenci gpu odjeżdzają a biorąc pod uwagę jak poważnie są w stanie odjechać konsola zaczyna jak wspomniałeś odlatywać z pokoju by gra jakoś mogła wyglądać.

Mam ps4 "pro" i peceta.Tego nie da się porównać..polecam choćby najnowszy symulator lotu. Microsoft...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że odrobili lekcje i nie powinno już się tak grzać i wyć jak PS4Pro - Liquid Metal Cooling zamiast pasty na CPU, duża turbina, wentylacja z dwóch stron, sporo miejsca w środku między komponentami. Jak dla mnie pozytywne zaskoczenie. W srodku wygląda wszystko świetnie. No ale zobaczymy w praniu, czyli w działaniu.

Dyski wbudowane w płytę (niewymienialne), dobrze że jest slot na NVMe.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przeraża informacja że tam będzie tylko 600GB na gry.... ciekawe ile będzie kosztował kompatybilny dysk poza tym jeśli chodzi o sony to ciągle mam wrażenie że coś ukrywają o xsx wiadomo już praktycznie wszystko.. a o ps5 i szczegółach systemu czy wstecznej kompatybilności cisza.... tylko podwyżki cen gier i PS+....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry na PS5 bez wstecznej kompaytybilności:

 

  • DWVR
  • Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Volume One
  • TT Isle of Man – Ride on the Edge 2
  • Just Deal With It!
  • Shadow Complex Remastered
  • Robinson: The Journey
  • We Sing
  • Hitman Go: Definitive Edition
  • Shadwen
  • Joe's Diner

Gry udostępniane w ramach subskrypcji PS Plus lub PS Now będą działać na PS5, jeśli tylko należą do programu kompatybilności wstecznej :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _Artek_ napisał:

menu od zawsze bardziej mi się podobało yo z xboxsa :D

To trzeba było sobie kupić XBoxa, tyle w temacie.

 

3 minuty temu, _Artek_ napisał:

Menu ma moc? po co ta niepotrzebna egzaltacja :D

 

 

Jaram się jak jabłecznik w sadzie , kolego sadowniku ?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...