Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam mam kablówę i dlatego zalezy mi na dobrze dla Polsatu Sport,

niestedy jak wczesniej pisalem oni traca to co chca inni i to najcenniejsze rzeczy(od euroligi i nhl po bundeslige,lige mistrzow,puchar uefa i puchar polski) a zadowalaja sie tym co inni nie chcieli,niestedy taka prawda,

niech kupia serie a to mnie zaskoczą,jakby kupili premiership to byloby fenomnalnie ale wiem ze to jest nie mozliwe,i zeby tylko nie byl chyba porawodpodny scenariusz ze straca wszystkie prawa do serie a lacznie z tym co mają(pare zepsolow,ale czasem mecz interu,romy czy milanu live moze byc),

licze chociaz ze zdobeda prawa czesciowee do ligi polskiej(6meczow derbowych,magazyn w sobote i niedziele) to nie byloby zle,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziasiaj mamy dzień 25 listopada,ramówka polsatu sport przedstawia się następująco {tylko wybrane pozycje}

 

....

 

JEDNYM SŁOWEM ZERO PIŁKI NOŻNEJ

 

w POLSACIE SPORT EXTRA nie lepiej

 

....

 

no i za co ja płacę ? No własnie ,mam umowę podpisywaną w czasach niemieckiej {jednej z lepszch lig na świecie} i ligi mistrzów {świetne wieczory z najlepszymi meczami na świece}...........

 

ale jutro juz jest ciekawiej:

 

12.30 NEC- Feyenoord

 

14.55 Hibernian - Celtic

 

17.00 Cracovia- Kolporter

 

19.30 Legia - Wisła P.

 

Chyba nie jest tak zle - przynajmniej jesli chodzi o ten weekend :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziasiaj mamy dzień 25 listopada,ramówka polsatu sport przedstawia się następująco {tylko wybrane pozycje}

 

....

 

JEDNYM SŁOWEM ZERO PIŁKI NOŻNEJ

 

w POLSACIE SPORT EXTRA nie lepiej

 

....

 

no i za co ja płacę ? No własnie ,mam umowę podpisywaną w czasach niemieckiej {jednej z lepszch lig na świecie} i ligi mistrzów {świetne wieczory z najlepszymi meczami na świece}...........

 

ale jutro juz jest ciekawiej:

 

12.30 NEC- Feyenoord

 

14.55 Hibernian - Celtic

 

17.00 Cracovia- Kolporter

 

19.30 Legia - Wisła P.

 

Chyba nie jest tak zle - przynajmniej jesli chodzi o ten weekend :D

 

 

jak dla mnie jest źle ,mecze które wymieniłeś tylko o tym świadczą

nec-feyenoord (liga holenderska to słaby poziom ,nic dziwnego że co lepsi uciekają z niej)

 

hibernian-celtic (spokojnie celtic ma mistrzostwo a co to za statyści co znimi grają ? nie wiem )

 

puchar ekstraklasy to trening ,rozruch przed ligą ...

Edycja Burli: Nie cytujemy posta jeśli piszemy zaraz pod nim. Polecam lekturę Regulaminu Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzis mecz real-barca,wedlug mnie niechaj pokazują wazne mecze w ligach koszykowki w europie/byloby fajnie,poziom euroligi by byl,

a moze latem by sie udalo cos w stylu nba europen tour wygrac i byloby gites,fajniejakby byl u nich magazyn nba action ale nie wiem czy to mozliwe,

oczywiscie muszą powalczć też o pilkę nożną-ich taktyka cos jest taka: ligi nie wielkie ale pozostale(teraz mogliby jeszcze zwiekszych oferte o ligę rosyjską)+namiaskta dobreog futbolu przez puchary:francji,niemiec oraz retransmisje meczy wielkcih klubów,

ja bym ciesził się jakby polsatsport miał prawa do pucharu włoch i hiszpani dostępnych na rynku,bo nigd ich nie ma,

fajnei jakby powstał magazyn ze skrotami obszernymi meczów dajmy na to:manu,chelsea,arsnealu.liverpooolu,barcelony moze interu,romy bo chyba ich mają kanały klubowe,ale mowie obszernymi bo nie kazdemu chce sie ogladac 90minut znająć wynik spotkania,

pozatym fajnie jakby jednak zdecytowali sie na premiership czy serie a byloby gites,bo jak byla bundesliga to zawsze obowiazkowo 15:30 sobota mecz live byl a teraz to raczej nie -czasem sie ogladnie mecz ciekawy czasem nie,

mają dużo tenis(fajnie),muszą powalczyć o więcej kosza,mają siate(reprezentacje),ale troche futbolu by sie jeszcze przydalo nie ma co,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzis mecz real-barca,wedlug mnie niechaj pokazują wazne mecze w ligach koszykowki w europie/byloby fajnie,poziom euroligi by byl,

a moze latem by sie udalo cos w stylu nba europen tour wygrac i byloby gites,fajniejakby byl u nich magazyn nba action ale nie wiem czy to mozliwe,

oczywiscie muszą powalczć też o pilkę nożną-ich taktyka cos jest taka: ligi nie wielkie ale pozostale(teraz mogliby jeszcze zwiekszych oferte o ligę rosyjską)+namiaskta dobreog futbolu przez puchary:francji,niemiec oraz retransmisje meczy wielkcih klubów,

ja bym ciesził się jakby polsatsport miał prawa do pucharu włoch i hiszpani dostępnych na rynku,bo nigd ich nie ma,

fajnei jakby powstał magazyn ze skrotami obszernymi meczów dajmy na to:manu,chelsea,arsnealu.liverpooolu,barcelony moze interu,romy bo chyba ich mają kanały klubowe,ale mowie obszernymi bo nie kazdemu chce sie ogladac 90minut znająć wynik spotkania,

pozatym fajnie jakby jednak zdecytowali sie na premiership czy serie a byloby gites,bo jak byla bundesliga to zawsze obowiazkowo 15:30 sobota mecz live byl a teraz to raczej nie -czasem sie ogladnie mecz ciekawy czasem nie,

mają dużo tenis(fajnie),muszą powalczyć o więcej kosza,mają siate(reprezentacje),ale troche futbolu by sie jeszcze przydalo nie ma co,

 

 

NBA PRO tour miałeś na sportitalia a ze skrótami się zgadzam ,b obszerne skróty tych zespołów by się przydały zamiast 90 minut ,w magazynie gol są kilku minutowe

 

Edycja pitter: nie cytujemy posta, jeżeli odpowiadamy tuż pod nim! Następnym razem skasuję cały post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy wszyscy praktycznie tylko o jednym- piłka, piłka,piłka(nożna) :shock: czy już innych sportów nie znacie :!::!::!:

-ja np. chciałbym aby na P spotr było więcej golfa :!: jeden turniej na rok (BRITISH OPEN) to stanowczo za mało a jest to wspaniały sport również w wydaniu telewizyjnym. :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIłKA Nożna- live leci liga włoska(lazio,calgiari,catania,torino),eredivisie,portuagalska liga,szkockaliga,a także grecka liga:

widać,że Polsat Sport kupuje ligi takie pozostale(reszte po bundeslidze,premiership,primieradivision,ligue,seriea) wiec mysle,ze mozemy iedlugo sie spodziewac w 2007 roku ligi rosyjskiej która rozpoczyna sezon,a w nastepnym sezonie moze jakies jeszcze innej?

PS pokazuje tez lige wloską i chwala im za to,jakby wykupili teraz pelny pakiet na tą ligę(nie są bez szans) lub poszeszyli prawa o kilka zespołów(chocby tych co awansują np.juve) to byloby to ich kartą przetargową ogromną,

wywalić championship z PS bo to naprawde drugorzedna liga,dobrze ze liga grecka nie leci czesto w polsacie sport

 

puchary live:niemiec,francji,ekstraklasy

fajnie ze pokazują puchary,może powinni wlączyć puchar wloch i hiszpani któych nigd wpolsce jeszcze nie pokazuje?

 

kanaly klubowe:barcy,interu,romy,chelsea,manu,arsenalu,liverpoolu:

fajnie,ze pokazują retransmisje-zawsze to lepiej jak pokazują retransmitowane mecze tych druzyn niz np.powtorki meczow któe leciały na ich antenie live,wedlug mnie powinien powstac program ktory pokazywal by obszerne(np.10minutowe) skroty tych druzyn z meczow,

 

mecze reprzentacji-tu dla nich plus,bo fajnie,ze pokazują mecze reprzentacyjne

 

 

koszykówka:

liga polska-fajnie,ze pokazują ligę polską koszykówki,zapewne dużo kibiców to ogląda, nie najglubszy pomysl bylby aby pokazywali najlepsze mecze zagraniczne z roznych lig w kosza(jak mecz real-barce) taki poziom euroligi bylby w polsacie sport,moze tez np.nba europen tour bylby latem do pokazania na ich stacjach,bo nie kazdy ma kanaly fta,

 

 

taka moja opinia wzgledem tych 2 dyscyplin w co polsat sport powinien inwestować(ale pisze to tak,ze wiem co jest teraz lub nieldugo do kupienia,a nie ze pisze zeby kupili to i to mimo ze np. umowa c+ koncyz sie na to za 2-3 lata przykladowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niechaj ją wykupią+puchar wloch,hiszpani, jakis magazynek ze skrotami druzyn ktore maja telewizje,no i moze ruska liga

i dbac tez o inne sporty jak apelują inni-kosz(moze jak mowilem klasyki w europejskich ligach ), taki nba europen tour bylby b.fajny do ogladania(nie mam sportitalia,mam kablowe tylko),

 

no w ten weekend to polsat sport bedzie mial naprawde fajną ofertę-bo i derby lizbony sporting-benfica,bo i mecz juventusu w drugiej lidze, i kilka meczy pucharu ekstraklasy(mn.legia-belchatow!!) oraz chocby ligowa potyczka milanu z calgiari na wyjezdzie,

a w dodatku jeszcze i siatkówka oraz mecze live chocby celticu z polakami i piłka holenderska,

niestedy tak atrakcyjne weekendy w polsacie sport zdarzają sie nielicznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że program sportowy CP nie jest zły. Dni ostatnie, trochę go pogmatwały i jest to zrozumiałe. Myślę, że ponownie odzyska swój blask. Zwracam uwagę, że sezon sportowy będzie się umartwiał na wszystkich platformach, a ze sportów zimowych jeśli już, to dla mnie, tylko hokej i trochę biegów narciarskich. Skoki ??? - mi się przejadły.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPORT JEST ZLY,

serie a pokazuja slabe zespoly,a milan,rome czy inter pokazują od świeta,

liga szkocka,holenderska, co bysmy nie powiedzieli to moze zle ligi to nie sa,ale to nie wielkie ligi,

liga wloska ich moze torche uratowac,jakies jeszcze dodatkowe puchary,moze liga roysjska i weekendy bede b.dobre,

szkoda,ze z tych kanalow klubowych nie moga puszcza meczow retransmisji zaraz po zakonczeniu(c+ wiadomo ma pierszenstwo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy odmienne zdanie. Liga Holenderska obniżyła loty. Ligi Rosyjskiej nie chcę oglądać i tak jest FTA. Ligę Włoską opanowała C+, więc marne widoki. Puchary krajowe w Europie, to gdzieniegdzie rodzynki, a dla innych, to trenig przed nowym sezonem, tak jak i u nas. Pokazywanie meczy z kanłów klubowych jest marny. Denerwuje mnie przekaz obrazu z tak nisko zawieszonej kamery, która okrawa obraz boiska.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że to co lepsze w piłce nożnej to ma C+. Dlatego PS szuka jakiś alternatyw. Dobry jest pomysł z ligą włoską, może nie są to szlagiery, ale można poczuć klimat dobrej piłki. Lige holednederska, czy szkocką, portugalską też uważam za zupełnie dobrą. Myślę, że powinni zaiwestować w ligę rosyjską, ukraińską, może warto też pomyśleć o tureckiej, przecież tam też jest w miarę poprawny poziom. Ja bym poszedł jeszcze dalej i spróbował wykupić prawa do argentyńskiej albo brazylylijskiej, to jest dopiero klimacik. Według mnie za mało inwestują w sporty ziomowe, to by ich bardzo podbudowało. Dziwi mnie to, że nie puszczają nic z piłki ręcznej, przecież Liga Mistrzów stoi na wysmienitym poziomie i na pewno znalazło by się wiele osób, które by to ogladały. Mogli by też puszczać z jakiś jeden, dwa mecze jakiejś dobre ligi w piłkę ręczna(niemiecka, hiszpańska). Monopol na piłkę ma C+ i warto poszukać alternatyw w innych dyscyplinach sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że to co lepsze w piłce nożnej to ma C+. Dlatego PS szuka jakiś alternatyw. Dobry jest pomysł z ligą włoską, może nie są to szlagiery, ale można poczuć klimat dobrej piłki. Lige holednederska, czy szkocką, portugalską też uważam za zupełnie dobrą. Myślę, że powinni zaiwestować w ligę rosyjską, ukraińską, może warto też pomyśleć o tureckiej, przecież tam też jest w miarę poprawny poziom. Ja bym poszedł jeszcze dalej i spróbował wykupić prawa do argentyńskiej albo brazylylijskiej, to jest dopiero klimacik. Według mnie za mało inwestują w sporty ziomowe, to by ich bardzo podbudowało. Dziwi mnie to, że nie puszczają nic z piłki ręcznej, przecież Liga Mistrzów stoi na wysmienitym poziomie i na pewno znalazło by się wiele osób, które by to ogladały. Mogli by też puszczać z jakiś jeden, dwa mecze jakiejś dobre ligi w piłkę ręczna(niemiecka, hiszpańska). Monopol na piłkę ma C+ i warto poszukać alternatyw w innych dyscyplinach sportu.

 

Liga argentyńska chyba gra po nocach naszego czasu, brazylijska jest w SportKlub a co do piłki ręczniej to jest pokazywana w Eurosporcie.

 

Edycja Burli: Nie cytujemy posta jeśli piszemy zaraz pod nim. Kłania się lektura Regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga argentyńska chyba gra po nocach naszego czasu, brazylijska jest w SportKlub a co do piłki ręczniej to jest pokazywana w Eurosporcie.

Leci na Eurosporcie 2, którego ja nie mam, poza tym z rzadka Lige Mistrzów, więc jakąś lige mógłby PS puścić i jakieś inne meczyki Ligi Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniacy Sportu - konieczna przesiadka na Cyfrę+ - ja osobiście byłem Polsatowcem 3 lata ale jak stracili prawa do Ligi Mistrzów i Bundesligi to zrezygnowałem i wziąłem Cyfrę w promocji na 12 miesięcy (pakiet tematyczny+Canal+ za 56pln) i muszę stwierdzić że Polsat Sport i Canal+Sport dzieli gigantyczna przepaść. Najlepszy sport w najlepszym opracowaniu - świetni komentatorzy, eksperci, omówienia - oprócz najlepszych lig piłkarskich Euroliga koszykarska i NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...