Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, tyrla napisał:

Można powiedzieć że jeżeli Polsaty kupiły LM siatkarską i to na 5 lat to musiały wydać trochę kasy, więc wątpię żeby PSP kupiły LM/LE, chyba że zrobią to razem z Eleven Sports.

Tylko siatkówkę kupili do PS i PSE. A LM do PSP który jest dodatkowo płatny i to nie mało wiec to chyba inna pula. @shevchenko1987 tych praw to juz od dawien dawna nie było wiec to chyba eksperyment który wyszedł słabo. Innych śmieciowych praw też raczej się pozbyli łyżwiarstwo golf itp.Tak dla mnie to bez znaczenia czy pokazywali LM w siatkę czy koniki bo ani tego ani tego nie oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tyrla napisał:

Można powiedzieć że jeżeli Polsaty kupiły LM siatkarską i to na 5 lat to musiały wydać trochę kasy, więc wątpię żeby PSP kupiły LM/LE, chyba że zrobią to razem z Eleven Sports.

 

Wątpię żeby to miało jakiekolwiek znaczenie w kontekście ewentualnego startu po LM i LE. ?

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Arkon napisał:

Bardzo rzadko oglądam te kanały, ale dziś włączyłem na mecz Legii i zszokowało mnie logo. Jeszcze tylko różu na pół ekranu brakuje. :)

 Na polsat sport premium to jeszcze gorzej wygląda.Też tego nie ogarniam dlaczego tego nie zmniejszą,i ten napis NA ŻYWO , z lewej strony , napis powinien byc symboliczny pod logiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamcio231 napisał:

I to jest bardzo dobra wiadomość ,teraz tylko jeszcze LM piłkarzy ręcznych.

Dla mnie to też bardzo dobra wiadomość, ponieważ cenię te prawa bardziej, niż ligi krajowe, do których prawa ma też Polsat. Wątpię jednak w powrót LM piłkarzy ręcznych, ponieważ Polsat całkowicie wycofał się z inwestycji w piłkę ręczną, chociaż z drugiej strony koszykówka dostała drugą szansę, więc może i w tym przypadku coś będze. Ewentualnie może kupić te prawa dla kanałów Eleven.

Godzinę temu, tyrla napisał:

Można powiedzieć że jeżeli Polsaty kupiły LM siatkarską i to na 5 lat to musiały wydać trochę kasy, więc wątpię żeby PSP kupiły LM/LE, chyba że zrobią to razem z Eleven Sports.

To samo można powiedzieć o C+, który za przedłużenie praw do Ekstraklasy zapewne zapłacił więcej, niż Polsat za siatkówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jestem tutaj jedynym zawiedzionym tym, że LM i LE wracają do Polsatu. Oprawa C+ zdecydowanie do mnie bardziej przemawia, do tego więcej kanałów, więcej ekspertów - i to ilość idąca w jakość... żal, żal, serce płacze. Aczkolwiek jeśli to miałaby być cena za powrót piłkarskiej LM do C+, to może jednak warto - mimo że rzadko oglądam, to w C+ przynajmniej mogę, a nie pie*** się z jakimiś premium-sremium, którego nawet kablówka nie oferuje.

A przez rok C+ nie ma ani LM siatkarskiej, ani piłkarskiej... cienko to wygląda, zwłaszcza w kontekście trójki i czwórki (nie wierzę, że one docelowo są dedykowane dublowanym transmisjom z "Ekstra"klasy) i usługi TPI. Na pewno jeszcze coś dokupią na dniach - może ręczną, może coś z europejskiego kosza, a może pójdą mocniej w moto, a może coś bardziej egzotycznego... Na razie straciłem główny argument, żeby ciągnąć C+ TPI po sezonie żużlowym, a dostałem argument, żeby się zmusić do ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że kocham siatkówkę i uwielbiam Polsat to uważam, że świadczy to o słabości siatki jeżeli jest tak uzależniona od jednej jedynej stacji telewizyjnej i musi ciągle polegać na tych samych ludziach przez tyle lat. Do tego stworzyło się tak zwane towarzystwo wzajemnej adoracji między Polsatem i siatkówką. Niestety to sport, który utracił prestiż przez ostatnie lata. Kiedyś to taki Eurosport interesował się i transmitował siatkarskie Serie A. A teraz jak nie Polsat to i tak Polsat. Siatkówka jest zabetonowaną dyscypliną przez daną stację i tyle. Mam wrażenie również, że jakby Polsat miał stracić miliony przez ową dyscyplinę to i tak by ją trzymał - nawet jakby miał zostać bankrutem - oczywiście to w przenośni napisane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze - dobrze, że ta siatkarska Liga Mistrzów wróciła do Polsatu. Tutaj są ludzie, którzy się znają na tej dyscyplinie, poza tym jedna stacja ma pełną ofertą tego sportu dla kibica. W C+ to były często zapchajdziury. Mam nadzieję, że zmieni się też nadawca piłkarskiej Champions League i prawa wrócą tam, gdzie powinny być, czyli do C+ ;) 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Polsat zgarnia prawa siatkarskie to raczej nie dlatego, że nikt inny tego nie chcę tylko dlatego, że są tak skuteczni w pozyskiwaniu tych praw i po prostu wyprzedzają konkurencję. Dyscyplina numer 2 w Polsce, dla nich pewnie najważniejsza, wiedzą, że będzie oglądalność, kolejne sukcesy i wszystko się będzie zgadzać. A że mają całą dyscyplinę to dla mnie duży plus ?.

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fana siatkówki to dobra wiadomość, bo ma wszystko w jednym miejscu. Polsat od lat jest sprawdzonym partnerem, mają bardzo dobrych ekspertów, potrafią to opakować, mają wypracowane znajomości, które pomagają zdobywać te prawa. 

@bartas_20  nie wykluczałbym tych Igrzysk . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, wislok napisał:

Dla fana siatkówki to dobra wiadomość, bo ma wszystko w jednym miejscu. Polsat od lat jest sprawdzonym partnerem, mają bardzo dobrych ekspertów, potrafią to opakować, mają wypracowane znajomości, które pomagają zdobywać te prawa. 

@bartas_20  nie wykluczałbym tych Igrzysk . 

Wykluczam Igrzyska, Eurosport ma pełne prawa do 2024, jeśli komuś udzielą licencje, to nadawcy publicznemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fizyk123 napisał:

Eh i znowu powrót do 2-3 meczów 1 ligi w Polsacie... a było tak pięknie

Przecież to było oczywiste, że się tak stanie. 3 mecze co kolejkę, bo kiedy ruszy koszykówka i siatkówka to nie będzie miejsca na większą liczbę transmisji. Wozy transmisyjne, miejsca na antenach, nie bardzo są możliwości na większą ilość meczów. Trzeba liczyć, że resztę spotkań będzie można oglądać na IPLI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2020 o 15:06, Vinni napisał:

Przecież to było oczywiste, że się tak stanie. 3 mecze co kolejkę, bo kiedy ruszy koszykówka i siatkówka to nie będzie miejsca na większą liczbę transmisji. Wozy transmisyjne, miejsca na antenach, nie bardzo są możliwości na większą ilość meczów. Trzeba liczyć, że resztę spotkań będzie można oglądać na IPLI ;)

A kanały Polsat Sport Premium praktycznie puste...

Polsat ma dużo kanałów więc jakby chcieli albo bardziej im się to opłacało to mogliby puszczać mecze na Polsat Play czy Polsat Games.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsat Games jest podobna sytuacja. Prawie codziennie jest od 1 do 3 transmisji live, często w tym samym czasie. Kupili tyle praw i zorganizowali tyle własnych turniejów, że teraz połowa tylko w necie. Nawet były pomysły widzów by coś puścić Polsat Sport ale tu też ciasno w ramówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...