Jump to content
danielpes5

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News

Recommended Posts

Wydaje mi się, że Szkolnikowski jest bardziej na czasie niż Kmita i można się z nim dogadać. Projekty o których mowa, to na dzień dzisiejszy głównie internet,, a nic nie zastąpi dziennikarzowi futbolowemu wyjazdów na mecze LM, Mundiale itp.

Godzinę temu, FanMMA napisał:

Kołtoń to akurat żadna strata,ale Borek to już poważny cios..

Nie zgodzę się, to dla Polsatu poważna strata.

Trzeba rozróżnić 2 rzeczy
1 wiedza o piłce kopanej gdzie Pan Romek jest w czołówce polskich dziennikarzy 
2 coś co można ogólnie nazwać. "medialnością" tu Pan Romek jest na poziomie tych gorszych komentatorów eurosportu tudzież wielkiego orendownika realu madryt w ekipie Canal+ niemniej w polsacie był gwiazdą w cieniu Borka teraz będzie trochę trudniej. tym bardziej jestem ciekaw kto poprowadzi i skomentuje mecze LM lider Lady Pank czy eksperci od siatkówki..... redakcja sportowa polsatu nie dość że jest kiepska to bardzo się skraca........

Dla mnie dziwne, że skoro Polsat wiedział, dlaczego Smokowski odszedł z C+ i dali mu propozycję pracy, wiedząc, że chce on także rozwijać swoje prywatne marzenia, teraz nagle się żegnają z nim z tego powodu, a także z pozostałymi, którzy robią coś więcej poza pracą w redakcji sportowej PS. 

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę szczególnie u Pana Zygmunta......

W tej sytuacji Polsat chyba nie będzie miał wyjścia i będzie musiał połączyć redakcję Eleven Sports i redakcję Polsat Sport w jedną. 

Ja mam tylko nadzieje że Polsat nie wystartuje do kolejnego przetargu o LM ....... po prostu merytorycznie to się nie spina, niech prawa do LM wrócą do C+ i PC+ niech udostępni te kanały CP wszyscy na tym skorzystają........

4 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

W tej sytuacji Polsat chyba nie będzie miał wyjścia i będzie musiał połączyć redakcję Eleven Sports i redakcję Polsat Sport w jedną. 

Jak jeszcze Borek odejdzie, to będzie raczej nieuniknione. :)

Solorz stał się zazdrosny, że kanały na YouTube jego pracowników notują lepsze wyniki niż kanały sportowe Polsatu. :D

Tyle, że ci panowie jako taką popularność tych kanałów, występy w reklamach itd mają dzięki temu, że pracowali w Polsacie, a nie na odwrót.

Przykład jak to działa gdy dziennikarze przyzwyczajeni do budżetów i komfortu pracy w dużej stacji biorą się na poważnie za Internet mieliśmy już przy okazji radia "Zapinamy pasy" ;).

18 godzin temu, wislok napisał:

Nie zgodzę się, to dla Polsatu poważna strata.

Tak,ale dla widzów raczej nie..

Kołtoń ostatnimi czasy był hejtowany oraz wyśmiewany.

Co sobą reprezentują Ci hejterzy? Czym mogą się pochwalić w swoim CV? 

19 godzin temu, śmiechu warte napisał:

Wydaje mi się, że Szkolnikowski jest bardziej na czasie niż Kmita i można się z nim dogadać. Projekty o których mowa, to na dzień dzisiejszy głównie internet,, a nic nie zastąpi dziennikarzowi futbolowemu wyjazdów na mecze LM, Mundiale itp.

Ogólnie to trzeba przyznać że TVP Sport mocno odjechał Polsatowi Sport i robi to wrażenie. Jest to spora zasługa pana Szkolnikowskiego, który jest cały czas aktywny ma twitterze, ma kontakt z widzami. Kmity tam nie widać. Pod tym względem Polsat też odstaje. 

Chciałem napisać do Polsatu żeby zmienili ogromny napis NA ŻYWO na swoich kanałach sportowych na taki jak na Polsacie głównym.Niestety nie da się wysłać z formularza na polsatsport.pl  bo wyskakuje żeby podać właściwy format maila. Jak by nie wpisać zawsze błąd. 

31 minut temu, FanMMA napisał:

Tak,ale dla widzów raczej nie..

Kołtoń ostatnimi czasy był hejtowany oraz wyśmiewany.

Pasji odmówić mu nie można ale mnie strasznie irytował tym swoim yyyyyyyyy jak komentował.

• Confused 2
  • Upvote 2

trudno nie odjechać jak się nie działa w warunkach rynkowych, a sejm daje ci 2 mld zlotych...😁

A co to przeciętnego widza obchodzi ? Na Polsat Sport nie ma co oglądać a to jest jeszcze kanał płatny. 

• Like 3
  • Confused 2

@Sorek21 Akurat fakty są takie, że porownując zasięg techniczny TVP Sport (99%) z Polsatem Sport (jakieś 43%) to ten drugi ma lepszą ogladalność.

Przykładowy wrzesień 2019 - 1.48% TVP Sport i 1.06% Polsatu Sport.

• Like 1
  • Confused 1

Co się "Panu" znowu nie podoba?

Jeśli potrzeba wyjaśnienia o co mi chodzi to można na obrazkach obejrzeć tutaj na przykładzie TVN24:

https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/tvn24-najchetniej-ogladana-stacja-informacyjna-w-lutym-2018-roku,820683.html

Średnia oglądalność pierwszego to 3,58%, TVP Info 3,54%, Polsat News 1,08%.

Po przeliczeniu tego z zasięgiem technicznym wyniki to 5,53%, 2,03%, 1,47%.

To, ze są prześmieszne.  I uzył Pan wygodnych dla siebie danych...

I wisi mi to ogólnie...gdyby nie wywołał Pan sprawy.....chyba po to aby zabłysnąć.

A zrobił Pan rzecz prostą. wyszukał w necie te dane, oczywiście pominął te z miesiaca nastepnego, które obalają tezę.

Jak żałosnie to wyglada pokazują fakty ogladalnośći  kanałów sportowych w październiku 2019

TVP Sport   1,47

Polsat Sport 0,75

Takie "przeliczenia" to szczyt głupoty.  Jest bowiem % populacji, który nie jest w ogóle zainteresowany tematyką. I zasieg techniczny nic tu nie pomaga.

Pan mi o TVN24,,,,to proszę też sama prawda:

Taki kanał Red Carpet teoretycznie ma 100% zasiegu  (bo kazdy moze załozyc antenę sat) a ogladalność 0007%

Rozumiem , ze Pan zakłada, ze techniczna mozność odbioru TVP Sport w Polsce to 99 %....pytanie czy wszyscy w tym zasięgu zechcą założyć antenę. Bo sam "zasięg" to nie wszystko.

Też potrafię uzyć google.

w stycznie 2019

TVP SPORT  1,04 %

Polsat Sport  0,23 %

W I półroczu 2019

TVP Sport    1,23 %

Polsat Sport  0,43 %

...przeliczy Pan?

Edited by zuzik1111
  • Confused 2
  • Upvote 1

Porównałem oglądalność we wrześniu bo wtedy nie ma sytuacji, że np. żadne ligi nie grają i ogolnie nic się nie dzieje, za to są skoki narciarskie (vide styczeń 2019)..

Jak "Pan" sobie policzy natomiast oglądalność z całego półrocza w przełożeniu na zasięg to oglądalność TVP Sport i Polsatu Sport to owszem przewagi tego drugiego nie ma, ale oglądalność wyjdzie podobna, mimo, że rzekomo tego drugiego "nie ma po co oglądać" ;).

Cytat

Taki kanał Red Carpet teoretycznie ma 100% zasiegu  (bo kazdy moze załozyc antenę sat) a ogladalność 0007%

Nie ma... proszę poczytać czy jest zasięg techniczny dla Nielsena i jak on się ksztaltuje dla poszczególnych sposobów odbioru.

W związku, z tym, że "Pan" nie wie i ponownie pisze tylko, żeby popisać - nie ma sensu dalszej dyskusji.

Edited by bugmenot
  • Like 1

1 godzinę temu, wislok napisał:

Co sobą reprezentują Ci hejterzy? Czym mogą się pochwalić w swoim CV? 

Niczym,ale prawda jest taka,że RoKo ostatnimi czasy był coraz bardziej irytujący a o wchodzeniu w pewną część ciała prezesowi PZPN nie wspomnę..

Zgoda,ale myślę,że na tle całej palety Polsatu mimo wszystko zaliczałem go jednak do tych jaśniejszych punktów. 

Niedzielne Cafe Futbol poprowadzi... Przemysław Iwańczyk. Jak się nie mylę będzie to jego debiut w CF.

Prowadził ostatnie wydanie Cafe Futbol. Nie raz prowadził wcześniej. Również studio ligi mistrzów czy ligi europejskiej.