Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wtydy musiałbym mieć taki nick jak ty.?Przestać pisać bzdury i systematycznie sprawdzaj ramówke tego  kanału  bo w u swojego operatora to chyba go na oczy nie widzaiłeś.Jak na pakiety podstawowe czy jak to ekspert stwierdził bazowe to kaanł jest bardzo dobry lepszy niż TVP Sport który też cenię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, czerstwy napisał:

@lanser123 chłopie nie ośmieszaj się.Pisałem wcześniej jak to łatwo przewidzieć.Skoro pokazują znają rozpiskę i godziny walk oraz ile rundowe pojedynki+ minimalne przerwy.Ja rozumiem że są jakieś przesunięcia ale nie o np 50minut bo te 50minut to brak walki wieczoru oraaz częsci ostatniego pojedynku karty głównej.Oglądasz te gale?To zwróć uwagę jakie są przerwy jak są zakończone walki przed czasem a jak szybko jest kolejna gdy poprzednia jest przez decyzję.Więc nie opowiadaj bzdur bo tu nie chodzi o 15-20 mniut tylko o wiele wiecej.Ja też trochę tych gal mam na dysku i jak notorycznie będę nagrywał po 1h lub więcej to zaraz z dysku 1 TB nic mi nie zostanie.

 

Jest znana godzina startu karty głównej, czyli 5-6 walk. Ciężko stwierdzić ile to potrwa. Chyba, że liczysz na to, że w Polsacie potrafią przewidywać przyszłość :P

 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są też znane walki i ilość rund ich czas jak i przerwy.Ja wszystko rozumiem faule czy kontuzje i to się przeciaga.Ale nie blisko godzinę tam są zobowiązani wobec tv to nie są gale z koziej wólki tylko największej i najbardziej znanej organizacji.A gale są transmistowane do  wielu krajów.Jak pisałem mi nie chodzi o 15-20 minut.Kiedyś nastawiłem o 1.5 godziny więcej i też cała mi się nie nagrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, czerstwy napisał:

Wtydy musiałbym mieć taki nick jak ty.?Przestać pisać bzdury i systematycznie sprawdzaj ramówke tego  kanału  bo w u swojego operatora to chyba go na oczy nie widzaiłeś.Jak na pakiety podstawowe czy jak to ekspert stwierdził bazowe to kaanł jest bardzo dobry lepszy niż TVP Sport który też cenię.

 

No właśnie sprawdziłem. Od dziś do piątku dwa mecze live: FC Augsburg - Fortuna Düsseldorf, Brescia Calcio - US Sassuolo Calcio.

Rzeczywiście, wszystkie Polsaty i TVP Sport się chowają. Klasa sama w sobie.

Co tam tenis, klubowe mistrzostwa świata, Plus Liga, co tam Energa Basket Liga, Euroliga. Osiemnasta w tabeli Brescia Calcio to jest to :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał:

Są też znane walki i ilość rund ich czas jak i przerwy.Ja wszystko rozumiem faule czy kontuzje i to się przeciaga.Ale nie blisko godzinę tam są zobowiązani wobec tv to nie są gale z koziej wólki tylko największej i najbardziej znanej organizacji.A gale są transmistowane do  wielu krajów.Jak pisałem mi nie chodzi o 15-20 minut.Kiedyś nastawiłem o 1.5 godziny więcej i też cała mi się nie nagrała.

 

Właśnie w tym problem, że ty kompletnie nic nie rozumiesz. Przykładowo walka wieczoru, która jest zaplanowana na dystans 25 minut trwała 10 sekund. I już masz pół godziny różnicy (doliczam przerwy między rundami). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mecze 1 wyboru dublowane z Eleven 1 lub 2 podobnie w weekend większość spotkań pierwszego wyboru..W PS i PSE nic nie ma dla mnie przez cały tydzień dopiero w sobotę UFC i  SPORTY WALKI: Gala FFF 2 w Zielonej Górze.Edit Lanser123 ty tak na poważnie?oglądałeś kiedyś UFC??Wtedy są reklamy czy stare materiały.Czy ja pisałem że mam pretensje że transmisja skończyła się wcześniej?Czy że się bardzo przedłużaja?? Teraz ty pokazałeś  jak wszystko rozumiesz szczególnie to o czym pisze.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś pretensje o to, że w programie nie potrafią się określić o której skończy się gala. Rzuciłem Ci przykład jak może się zmienić czas trwania gali na przykładzie ostatniej walki. Po prostu nie da się przewidzieć ile potrwa gala. Prostszym językiem już Ci tego nie wytłumaczę, przykro mi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lanser123 napisał:

Miałeś pretensje o to, że w programie nie potrafią się określić o której skończy się gala. Rzuciłem Ci przykład jak może się zmienić czas trwania gali na przykładzie ostatniej walki. Po prostu nie da się przewidzieć ile potrwa gala. Prostszym językiem już Ci tego nie wytłumaczę, przykro mi. 

To mi wytłumaczyłeś że teraz wszystko wiem.?Ja o tym że sie transmisje przedłużają a ty mi przykład dlaczego moga zakończyć się wcześniej.Twoja obrona wiecznie wiadomo czego nie jest nawet śmieszna a żałosna.@kolis jasnowidza powiadasz ja bym powiedział inaczej kompetentną osobe do układania ramówki?Faktycznie co ja chcę by operator określił się co do swojej ramówki to za wysokie wymagania.By wiedzieć co i jak trzeba śledzić serwisy powiązane ze sportami walki zamiast programu czy epg operatora.Powiadasz że jako fan powinienem przepowiedzieć transmisje co do minuty?A ludzi zatrudnionych w Polsacie to przerasta?To kto tam pracuje?Bo na infoliniach to wiem miałem styczność nie raz?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kolis napisał:

czerstwy, skoro z ciebie taki fan i oglądasz dużo gal to sam też powinieneś potrafić przewidzieć kiedy się skończy. Więc wylicz sobie co do minuty i nagraj. A nie czepiasz się, że Polsatu nie stać na zatrudnienie jasnowidza xd

 

Swoją drogą spotkaliście się kiedyś z bardziej głupim powodem do narzekania na jakąś stację sportową (lub ogólnie), bo ja sobie nie przypominam. Dodatkowo dochodzi fakt z jakim zaangażowaniem broni swojego zdania, naprawdę szacunek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ale spotkaliśmy się z osobą bardzo wiarygodna taką jak ty.?Przypomnij sobie np jakim byłeś miłośnikiem Bundesligi.  Następnie gdy pojawiła się ona w C+ w postaci dwóch czy trzech spotkań w tym mecz drugiego wyboru twierdziłeś że w tych kanałach nie ma nic ciekawego.Brawo ty.Ty nie narzekasz gdy wykupujesz operatora pod daną transmisję i masz problem by ją zobaczyć z takiego powodu że operator nie potrafi sie określić ile będzie trwała?Oczywiście nie piszę o kaanłach Polsatu bo na te nigdy nie narzekałeś.Nawet gdy były gale  boksu w koziej wólki a w konkurencji np TVP Sport  był  boks z najwyższej półki to i tak co co ciekawsze dla ciebie było zawsze w Polsacie.Taka to twoja wiarygodność.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oglądam właśnie mecz ligi włoskiej w siatkówce na Polsacie Sport News HD (Perugia-Cisterna). HD to to nie jest,SD raczej też nie. Wygląda jak późny analog. Rozumiem że przekaz jest od włoskiego dostawcy ale emitowany równolegle w tym samym czasie na Polsacie Sport extra HD inny mecz ligi włoskiej (Milano-Monza) jest już w HD. Trochę to niezrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już na forum, tylko dwa mecze w kolejce robi RAI w HD. Reszta to przekazy do Internetu robione siłami klubów i wygląda to jak wygląda. Polsat to pokazuje bo grają "nasi".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę już słuchać tego człowieka i jego wypowiadanych bzdur. Manipuluje, podaje wygodne dla siebie dane nie wspominając o dostępności Polsatu Sport i Canal+, nie mówi o cenie, jaką trzeba zapłacić, aby oglądać wymienione kanały. Szkoda czasu na kolejne bzdety w wykonaniu tego pana.

Edytowane przez TimesSquare
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, TimesSquare napisał:

Nie mogę już słuchać tego człowieka i jego wypowiadanych bzdur. Manipuluje, podaje wygodne dla siebie dane nie wspominając o dostępności Polsatu Sport i Canal+, nie mówi o cenie, jaką trzeba zapłacić, aby oglądać wymienione kanały. Szkoda czasu na kolejne bzdety w wykonaniu tego pana.

 

Kilka dni temu Marek Szkolnikowski porównywał wyniki bezpłatnego TVP Sport z Eleven, więc jak widać taki jest rynkowy standard ;).

Inna sprawa, że wyniki piłkarskiej ekstraklasy są kiepściutkie w stosunku do ceny praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat 35 mln zł kary od UOKiK za usunięcie z listy kanałów ZDF i DAS ERSTE w CP podczas Euro 2016.

Ja tu bym był po stronie Polsatu. Po co wydawać mln euro za prawa na wyłączność na dany kraj jak możesz to zobaczyć gdzie indziej za darmo

Edytowane przez Taberski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Taberski napisał:

Polsat 35 mln zł kary od UOKiK za usunięcie z listy kanałów ZDF i DAS ERSTE w CP podczas Euro 2016.

Ja tu bym był po stronie Polsatu. Po co wydawać mln euro za prawa na wyłączność na dany kraj jak możesz to zobaczyć gdzie indziej za darmo

To już sprzedawca praw, powinien zadbać o to, żeby Niemcy usunęli na czas EURO kanały z satelity, albo zadokowali, albo cokolwiek. Nie może być tak, że w taki tandetny sposób CP usuwa te kanały. Na dodatek każdy ogarnięty abonent CP mógł je sobie sam bez problemu wyszukać. A jak już chcieli usuwać niemieckie kanały z dekoderów, to powinni to zrobić przed turniejem, a nie gdy już prawie wszystkie transmisje dostępne tylko w dodatkowo płatnych kanałach, były za nami. :)

CP strzelił sobie pijarowo w stopę tym ruchem, a teraz jeszcze dostaje po kieszeni. :) Taka nauczka na przyszłość. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 12.05.2019 o 09:14, ezequiel93 napisał:

Tomasz Smokowski dzisiaj zadebiutuje w Cafe Futbol - ale chyba tylko w roli eksperta. ?

Długo w Polsacie się nie napracował...a szkoda..

https://satkurier.pl/news/188490/tomasz-smokowski-odchodzi-z-polsatu.html

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha, ha. To nieźle zabalował. I dobrze! W Polsacie nie miałby żadnego większego rozwoju, ani nie miałby tak dużej pozycji, co w CANAL+. Nie pasował tam nawet twarzowo, wizerunkowo. Poszedł na swoje i niech mu to wyjdzie na lepsze, niż miał w tym kulinarnym programie piłkarskim.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...