Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat ty Polsatu będziesz bronił rękami i nogami i twierdził że wszystko najlepsze i sie zgadza.Ale w przypadku UFC nic mi nie wmówisz bo oglądam i śledzę wszystkie gale od lat i wiem jak to wygląda.Realia inaczej a EPG czy program inaczej.Dlatego dla mnie wiarogodne jest to co podaje mmarock a nie Polsat.A nagrania ustawiam  najczęśćiej prawie do 1h dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żaden sposób ich nie bronię, po prostu mówię jak jest. Nie trzeba śledzić gal żeby stwierdzić, że start karty głównej zgadza się z tym co jest w programie. A co do długości karty głównej to jak mówiłem, nie trzeba być znawcą tematu żeby ogarnąć, że 5-6 walk trwa dłużej niż 2 godziny :)

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie cała gala zapowiada się ciekawie.A dyskusja z etatowym obrońcą Polsatu nie ma sensu.Przyzaję sie sam sobie co raz ustawiam nagrania by sie nie nagrało do końca?Edit wczorajsza gala i jej transmisja zakończyła się ok 50 minut póżniej. niż pokazywał to program czy EPG  ale zapewne zaraz pojawi się taki co stwierdzi że wszystko było zgodne z programem lub był to pierwszy taki przypadek.?I tak jest 80-90 % gal nie potrafia się określić kiedy będzie koniec by nie marnować dysku i nagrać wszystko.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że ogladam ale głównie PS i PSE boks i UFC oraz inne gale walk.Inne transmisje to raczej sporadycznie.Nigdy nie ukrywałem i pisałem już chyba z 1000 razy że CP mam tylko dla tych kanałów i tych transmisji.Gdy UFC było w Extreme nie miałem CP bo nie było takiej potrzeby.@bugmenot sprawdz swoje posty i to jak cały czas masz coś do C+ czy PC+.Bo z tym nie masz problemu a widzisz problem jak ramówka notorycznie nie pokrywa się programem czy epg.Ja zawsze te nocne transmisje nagrywam notorycznie ustawiam na dużo więcej. Ale nie zawsze mam możliwość zobaczenia do końca  tego za co opłacam abonament w CP.Bo reszta oferty mnie kompletnie nie interesuje bo albo nie ogladam albo mam w PC+ z karty w oscami a nie z modułu.@lanser123 chłopie nie ośmieszaj się.Pisałem wcześniej jak to łatwo przewidzieć.Skoro pokazują znają rozpiskę i godziny walk oraz ile rundowe pojedynki+ minimalne przerwy.Ja rozumiem że są jakieś przesunięcia ale nie o np 50minut bo te 50minut to brak walki wieczoru oraaz częsci ostatniego pojedynku karty głównej.Oglądasz te gale?To zwróć uwagę jakie są przerwy jak są zakończone walki przed czasem a jak szybko jest kolejna gdy poprzednia jest przez decyzję.Więc nie opowiadaj bzdur bo tu nie chodzi o 15-20 mniut tylko o wiele wiecej.Ja też trochę tych gal mam na dysku i jak notorycznie będę nagrywał po 1h lub więcej to zaraz z dysku 1 TB nic mi nie zostanie.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy kiedy jest się czego czepić to robię to w stosunku do obu platform.

 

Ty natomiast z jednej strony robisz np. z Eleven 4 świetny kanał z najlepszymi meczami, a z extra bazowy pakiet PC+ (wyprowadził Cię z błędu inny user), ale już jeśli chodzi o CP to ich winą jest nawet to, że nie są w stanie co do rundy z góry przewidzieć ile potrwa gala :D. Playboy TV jako "plus miesiaca" jest super mega extra okazją, ale prawie 30 kanałów za darmo w CP to syf itd itp. Można tak długo ;).

A jak chcesz się bawić na Linkusie to kup większy dysk, bo inaczej się nie da. Mając sprzęt operatora obejrzalbyś z serwera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo akurat w Eleven 4 jest dużo więcej do oglądani niż w PS i PSE .A co Extra to opcja premium?Tak się składa że wolę zobaczyć nowy  kanał z tego typu tematyką niż kaanły śmiecie których przez rok nawet godziny nie oglądałem.Edit dobrze wujek dobra rada kupię dobie 10 TB specjalnie pod UFC a do drugiego boxa 1TB na resztę nagrań?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie to o czym pisałem...

A w przypadku gdyby Eleven 4 to był kanał dostępny tylko w CP, a nie na odwrót to zapewne dowiedziałbym się, że pokazuje tylko powtórki z reszty paczki i śmieciowe spotkania drugiej ligi niemieckiej :d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...