Jump to content
danielpes5

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News

Recommended Posts

Ciekawe, czy i tym razem najciekawsze mecze będą również w TVP? Tak, czy inaczej to dobra wiadomość.

56 minut temu, neo_patryk napisał:

Ciekawe, czy i tym razem najciekawsze mecze będą również w TVP? Tak, czy inaczej to dobra wiadomość.

Pewnie tylko mecze Polek. 

Wiadomo co dziś pokazuje Polsat z UFC?Tylko karta główna+walka wieczoru.Bo w karcie przedwstępnej Oscar Piechota a i w  karcie wstępnej są  ciekawe nazwiska.

Nie wiem bo nagrywam i ustawiam raczej na godziny karty głównej.A program PS,PSE jest tak wiarygodny że lepiej nie mówić😄

To wiem od tego zawsze robię 15 przed czasem nagrywam i po 15 po czasie. I jest ok. A teraz jeszcze zmienie konwentor.

Jak nastawisz UFC tylko 15 minut po czasie według programu Polsatu to 80-90% gal nie nagrasz do końca.😅Ja miałem taki przypadek że nastawiłem 1.5 godziny po czasie i całej nie nagrałem.Ale to cały Polsat dlatego go tak lubię😄

Aha dzięki.

Tylko nigdy jeszcze nie dałem do końca obejrzeć zawszę coś i oglądam godzinę i potem wracam do domu a tu brak nagraj bo domu ktoś usuwa w domu tylko nie wiem to.

Każdy kto ogląda jest w stanie ogarnąć, że karta głowna trwa dłużej niż 2 godziny (bo tyle zwykle jest według programu Polsatu). Co do dzisiejszej transmisji - start od 00.15 i wszystkie walki zostaną pokazane bez żadnego studia. 

• Confused 1

Tylko że już nie raz były całkiem inne godziny transmisji niż gali w programie.I trzeba sie posiłkoować  informacjami gdzie indziej zamiast u operatora.Juz nie raz były godziny 4-6 na kartę główna i walkę wieczoru.😅

Nie wiem, spotkałem się z tym, że była inna godzina gali na długo przed transmisją, ale później była zmiana na tą właściwą. Też pytanie jak długo przed galą jest znana dokładna godzina karty głównej. 

Edited by Lanser123

Akurat ty Polsatu będziesz bronił rękami i nogami i twierdził że wszystko najlepsze i sie zgadza.Ale w przypadku UFC nic mi nie wmówisz bo oglądam i śledzę wszystkie gale od lat i wiem jak to wygląda.Realia inaczej a EPG czy program inaczej.Dlatego dla mnie wiarogodne jest to co podaje mmarock a nie Polsat.A nagrania ustawiam  najczęśćiej prawie do 1h dłużej.

W żaden sposób ich nie bronię, po prostu mówię jak jest. Nie trzeba śledzić gal żeby stwierdzić, że start karty głównej zgadza się z tym co jest w programie. A co do długości karty głównej to jak mówiłem, nie trzeba być znawcą tematu żeby ogarnąć, że 5-6 walk trwa dłużej niż 2 godziny :)

Edited by Lanser123

Słyszałem, że gala dosyć konkretna. Ja z kolei polecam włączyć Polsat Sport od 3:00 na boks zawodowy - powrót Crawforda i Commey - Lopez. 

Jak dla mnie cała gala zapowiada się ciekawie.A dyskusja z etatowym obrońcą Polsatu nie ma sensu.Przyzaję sie sam sobie co raz ustawiam nagrania by sie nie nagrało do końca😅Edit wczorajsza gala i jej transmisja zakończyła się ok 50 minut póżniej. niż pokazywał to program czy EPG  ale zapewne zaraz pojawi się taki co stwierdzi że wszystko było zgodne z programem lub był to pierwszy taki przypadek.😂I tak jest 80-90 % gal nie potrafia się określić kiedy będzie koniec by nie marnować dysku i nagrać wszystko.

Edited by czerstwy
  • Confused 3
  • Upvote 1

Oczywiście że ogladam ale głównie PS i PSE boks i UFC oraz inne gale walk.Inne transmisje to raczej sporadycznie.Nigdy nie ukrywałem i pisałem już chyba z 1000 razy że CP mam tylko dla tych kanałów i tych transmisji.Gdy UFC było w Extreme nie miałem CP bo nie było takiej [email protected] sprawdz swoje posty i to jak cały czas masz coś do C+ czy PC+.Bo z tym nie masz problemu a widzisz problem jak ramówka notorycznie nie pokrywa się programem czy epg.Ja zawsze te nocne transmisje nagrywam notorycznie ustawiam na dużo więcej. Ale nie zawsze mam możliwość zobaczenia do końca  tego za co opłacam abonament w CP.Bo reszta oferty mnie kompletnie nie interesuje bo albo nie ogladam albo mam w PC+ z karty w oscami a nie z moduł[email protected] chłopie nie ośmieszaj się.Pisałem wcześniej jak to łatwo przewidzieć.Skoro pokazują znają rozpiskę i godziny walk oraz ile rundowe pojedynki+ minimalne przerwy.Ja rozumiem że są jakieś przesunięcia ale nie o np 50minut bo te 50minut to brak walki wieczoru oraaz częsci ostatniego pojedynku karty głównej.Oglądasz te gale?To zwróć uwagę jakie są przerwy jak są zakończone walki przed czasem a jak szybko jest kolejna gdy poprzednia jest przez decyzję.Więc nie opowiadaj bzdur bo tu nie chodzi o 15-20 mniut tylko o wiele wiecej.Ja też trochę tych gal mam na dysku i jak notorycznie będę nagrywał po 1h lub więcej to zaraz z dysku 1 TB nic mi nie zostanie.

Edited by czerstwy
  • Confused 2
  • Upvote 3