Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, bartek2lp2 napisał:

To tak samo powiedzieć można o TVP, to czego nie ma w TV jest na sport.tvp.pl. Więc nie rozumiem osób które krytykują TVP Sport i ich ofertę

No i akurat wielokrotnie o tym pisałem ;). Nie zmienia to tego, że Polsat jeszcze częściej używa Ipli do transmisji live.

 

Natomiast już np. "premium" PC+ nie umożliwia obejrzenia nawet połowy z kilkudziesięciu meczów NBA rozgrywanych w tygodniu czy to w necie czy w tv - emitują 3 i tyle...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, czerstwy napisał:

No tak pobierają najlepszy sygnał z Włoch jaki jest możliwy.Bo tak realizacja sportu jest na poziomie z Azerbejdzanu.U nas też nie mają żadnego wpływu na to w jakiej jakości jest pokazywan siatkówka.Edit nigdy nie interesowała mnie ilość a jakość.A pisanie bzdur że pokażą wszystko lepiej jest nawet nie śmieszna a żałosne.Ale nie ma co się dziwić patrząc kto to napisał.Wielkich imprez typu Igrzyska itd nikt i żadna stacja nie pokaże lepiej od TVP.

 

Siatkówkę akurat pokazują bardzo przyzwoicie. Tak, traktują po macoszemu siatkówkę kobiet, ale to już zasługa wielu lat zaniedbań i totalnego braku zainteresowania tą odmianą dyscypliny. Cała reszta jest pokazywana na odpowiednim poziomie, a dodatkowo w ogromnym wymiarze, bo w zasadzie transmitują wszystkie, bądź znaczną większość meczów w kolejce.

Co do Igrzysk w TVP też się nie mogę zgodzić. Przypomnę tylko Rio, gdzie częściej siedzieliśmy w studio niż oglądaliśmy zawody. Pod tym względem Eurosport ich miażdży nawet bez wielkiego trudu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vinni napisał:

 

Siatkówkę akurat pokazują bardzo przyzwoicie. Tak, traktują po macoszemu siatkówkę kobiet, ale to już zasługa wielu lat zaniedbań i totalnego braku zainteresowania tą odmianą dyscypliny. Cała reszta jest pokazywana na odpowiednim poziomie, a dodatkowo w ogromnym wymiarze, bo w zasadzie transmitują wszystkie, bądź znaczną większość meczów w kolejce.

Co do Igrzysk w TVP też się nie mogę zgodzić. Przypomnę tylko Rio, gdzie częściej siedzieliśmy w studio niż oglądaliśmy zawody. Pod tym względem Eurosport ich miażdży nawet bez wielkiego trudu.

Masz problemy z czytaniem że zrozumieniem?Nie pisałem o wszystkich prawach siatkarskich tylko konkretnie o Serie A i naszej lidze żeńskiej.Jak twierdzisz że te rozgrywki są w dobrej jakosci technicznej to pora się umuwić na wizytę u okulisty.Co mi po tym że Eurosport pokazywał moze i wiecej jak mnie interesują głownie wydarzenia z naszymi reprezentantami.I to właśnie pod tym kątem w TVP były transmisje a nie wszystko jak leci  w Eurosporcie.Polsat dobrze pokazuje część praw siatkarskich i sporty walki i na tym niech się skupiaja.Ewentualnie niech sobie eksperymentują z prawami śmieciowymi kupionymi za grosze by zapchać ramówkę.Bo nie od dziś wiadomo że te kanały nie idą na jakość a na ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, diabeu napisał:

czyli po prostu były to dla nich prawa typu zapchajdziura.

Tak jak każde inne prawa, w których TVP nie widzi pieniędzy. Ale spokojnie, wystarczy że chociaż jeden z naszych reprezentantów zacznie odnosić większe sukcesy i już TVP będzie go chciała chętnie pokazywać u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nigdy nie miał okazji pokazywać IO , więc trudno oceniać czy zrobiłby to lepiej czy gorzej od TVP. 

Będę się trzymał Łyżwiarstwa figurowego. To nieprawda,że tego czego nie ma w TV jest  na ich stronie. Niekoniecznie tak jest .Otóż właśnie o to chodzi,że nieraz chciałem oglądać zawody z Łyżwiarstwa figurowego  i nie było nic ponadto to co można było zobaczyć w TV- zazwyczaj później w formie retransmisji. 

11 godzin temu, bartek2lp2 napisał:

I tu pojawia się oglądalność, czy ktoś poza IO ogląda przez 7 godzin Łyżwy figurowe? :)

Kto powiedział,że przez 7 godzin? Jeden woli solistów, inni np pary sportowe. Grunt,że mam możliwość obejrzenia,a polski komentaarz jest istotny, bo raczej niewielu potrafi rozróżnić poszczególne skoki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2019 o 07:55, kolis napisał:

Polsat pokazuje tylko jak ma miejsce na 3 antenach. A tvp na 1 antenie plus całą resztę ze free w necie. Dla mnie lepsza jest opcja 2, ale wiem że dla niektórych liczy się tylko to co w tv.

Do tego należy jeszcze dodac,ze jesli nie ma miejsca w ramowce 3 stacji to laduje w ipli za darmo-Przyklad  dzisiaj mecz MLS,a wczoraj wieczorem   Short track .

 

Wiec jednak opcja polsatu jest duzo lepsza bo ma aplikacje dostepna na smart tv z transmisjami na zywo

Edytowane przez informatyk2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, neo_patryk napisał:

Myślę, że w kwestii komentatorów główną rolę odegrał Polsat, który zaproponował lepszy kontrakt, by zachęcić do siebie więcej widzów Eurosportu.

 

Powodem były oszczędności i zepchnięcie  Wyrzykowskiego do roli eksperta a nie komentatora. Eurosport się sypie od czasów jak utracili Bundesligę. Discovery i ich amerykański management nie ma bladego pojęcia o europejskim rynku. TVN też traci w gr. komercyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...