Jump to content

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News

Recommended Posts

W dniu 22.07.2019 o 11:46, assurbanipal napisał:

Czy Polsat nie mógłby zatrudnić Adama Kotleszkę? KOleś komentował ligę dla Eurosportu i zna się na niej znakomicie?

Kotleszka jest także redaktorem Weszło.fm dlatego w Polsacie na ten moment się nie pojawi. Chodzi o to, że szef sportu w Polsacie M. Kmita mówiąc łagodnie nie przepada za właścicielem weszło K. Stanowskim i żadna ze stron raczej nie dopuści do takiej współpracy.

Zapomniałem, żeby doliczyć możliwość karnych. Oglądam, remis, sobie myślę, kilka minut, może chociaż kilka karnych obejrzę, a tu za mecz dziękuje Roman yyy Kołtoń...

Myślę sobie, redaktor się pomylił, ale chyba ktoś ogląda w realizacji co się dzieje. Jednak nie.

• Haha 2
2 godziny temu, SatExpert napisał:

Kompromitacja Polsatu! Zapomnieli o karnych w meczu ICC: Juventus - Inter. :lol2:

Wie ktoś czy Polsat emitował karne podczas innych meczów ICC (np. Real - Arsenal, Atletico - Chivas).

Godzinę temu, MartinFC napisał:

Zapomniałem, żeby doliczyć możliwość karnych. Oglądam, remis, sobie myślę, kilka minut, może chociaż kilka karnych obejrzę, a tu za mecz dziękuje Roman yyy Kołtoń...

Myślę sobie, redaktor się pomylił, ale chyba ktoś ogląda w realizacji co się dzieje. Jednak nie.

Na szczęście na Sport1 nie zapomnieli o jedenastkach. :rofl:

Zarówno na Polsat Sport jak i Polsat Sport News nadawane są teraz pozycje sprzeczne z ramówką – na obydwu antenach zamiast lekkiej atletyki leci piłka nożna. Ponadto, na Polsat Sport News było prawie 20-minutowe spóźnienie z wejściem programu.

Czy tak często się dzieje na sportowych Polsatach?

• 2 weeks later...

Pytanie do znawców tematu: czy w programie polsat sport news są transmisje na żywo z siatkówki liga polska mężczyzn i kobiet oraz rozgrywki międzynarodowe itp  i czy to jest tzw. pierwszy wybór? Warto dla nowego kibica siatkówki polecić ten kanał? Jak było w poprzednim sezonie?