Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bart18 Ostatniej nocy była, jakaś gala na PS ? ??To oni ją chyba trzymali ,w tejemnicy do ostatniej chwili, bo nigdzie jej nie wykryłem.? Masakra coś z tym boksem się zaczyna robić. Ja [beep]ziusiam taki interes, jak teraz zamiast zawodowych bokserów ,Solorz każe oglądać walki amatorów w klatce ,typu Makłowicz kontra Cejrowski.???

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pavel75 napisał:

Polsat ma prawa do pokazywania walk grupy TOP RANK,MATCHROM,GOLDEN BOY czyli nie pojedyncze gale

czyli min. Canelo,Jacobs,Kowaliow ,Fury 

Że co? Ostatnie gali Matchroom w publicznej,więc chyba nie wiesz o czym piszesz..

Zresztą Canelo,Jacobs czy Fury kontra Wszyscy Polacy+Joshua i teraz widzę,że już galę Warrena to rachunek jest prosty kto kogo nokautuję :)

2 godziny temu, xut2zs napisał:

I pdeudo KSW

Tak,ale tylko jedna gala na rok :rofl:

Pozostałe 4/5 jest w PPV i ten co posiada nawet pakiet za 100 zł w CP musi płacić :rofl:

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BizzareX napisał:

@bart18 Ostatniej nocy była, jakaś gala na PS ? ??To oni ją chyba trzymali ,w tejemnicy do ostatniej chwili, bo nigdzie jej nie wykryłem.? Masakra coś z tym boksem się zaczyna robić. Ja [beep]ziusiam taki interes, jak teraz zamiast zawodowych bokserów ,Solorz każe oglądać walki amatorów w klatce ,typu Makłowicz kontra Cejrowski.???

Od co najmniej 1.5 tygodnia była ta gala w ramówce.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FanMMA napisał:

Że co? Ostatnie gali Matchroom w publicznej,więc chyba nie wiesz o czym piszesz..

 

 

Jeśli o te z Wysp Brytyjskich to regularnie goszczą na antenach Polsatu. Whyte vs. Rivas to wyjątek, pewnie ze względu na Szpilkę. 

2 godziny temu, FanMMA napisał:

 Zresztą Canelo,Jacobs czy Fury kontra Wszyscy Polacy+Joshua i teraz widzę,że już galę Warrena to rachunek jest prosty kto kogo nokautuję :)

 

W dalszym ciągu Polsat zostaje na plusie jeśli chodzi o ilość i jakość gal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat telewizje z innych krajów lepiej pokazują Wimbledon pod względem oprawy, mniejszej ilości reklam, czasu wejścia na antenę przed meczem, studia, doboru meczów w pierwszej fazie turnieju. Co nie zmienia faktu, że Wimbledon jest imprezą wyjątkową, z pięknymi tradycjami, obiektami, publicznością i atmosferą. Jedna z najlepszych imprez na świecie w całym sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lanser123 napisał:

W dalszym ciągu Polsat zostaje na plusie jeśli chodzi o ilość i jakość gal. 

Ilość? Haha wyżej podałem konkretne galę z czerwca/lipca,a co miał wtedy Polsat? Nic a jeśli tak to jakieś słabe galę które mało kogo obchodzą.

A jakość? Tego nawet nie skomentuję bo żenadometr wywalił mi już ponad skalę po bzdurach jakie tu czytam..

A jeszcze spojrzałem na program tv i mamy efekty od 15 czerwca do wczoraj nie było gali bokserskiej na antenie Polsatu Sport,więc ja nie wiem chyba tobie się mylą stacje tv i sam nie wiesz co oglądasz?

4 godziny temu, Lanser123 napisał:

 

Jeśli o te z Wysp Brytyjskich to regularnie goszczą na antenach Polsatu. Whyte vs. Rivas to wyjątek, pewnie ze względu na Szpilkę.

I kolejne [beep]oły..wczorajsza gala z Londynu bez polskiego akcentu i w publicznej była,poza tym te "regularne" goszczenie to ja już przejrzałem raz na 2-3 miesiące i tyle.

Edytowane przez FanMMA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kmita już dość dawno dał do zrozumienia,że Polsat będzie stawiał na MMA  

 

Jeszcze jakiś czas temu Polsat był monopolistą jeśli chodzi o boks w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, wislok napisał:

Kmita już dość dawno dał do zrozumienia,że Polsat będzie stawiał na MMA  

 

Jeszcze jakiś czas temu Polsat był monopolistą jeśli chodzi o boks w Polsce. 

Tego nie neguję,ale rozmowa jest o boksie i ktoś tu napisał coś niedorzecznego,że Polsat niszczy konkurencję zarówno pod względem ilości jak i jakości gal ??

A co do MMA to ostatnio publiczna pokazuje na żywo lub z odtworzenia sporo gal,było PLMMA,było Celtic Gladiator,Rocky Warriors Cartel a teraz ostatnio One Championship

Polsat ma tą perełkę czyli UFC,ale poza tym mało tych gal jest na żywo

Edytowane przez FanMMA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zauważalne jest to,że TVP bardzo mocno weszła w boks, to nie tylko gale Andrzeja Wasilewskiego,ale wiele zagranicznych gal i to myślę ,że część z absolutnego topu jak chociażby Joshua- Ruiz itd. Polsat Sport niemal w każdy weekend ma za to w nocy jakąś galę UFC. Jeśli MMA faktycznie ma większą oglądalność ,a prawa bokserskie też pewnie do najtańszych nie należą to widzimy ,że tego boksu jest w Polsacie Sport mniej.  Nawet  TVP  podkupiła Polsatowi Alberta Sosnowskiego :D i nawet ostatnia gala była okraszona studiem - widać,że w TVP bardzo poważnie traktują boks. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą za wczorajsze studio podczas Ligi Narodów Siatkarzy ktoś powinien poważnie odpowiedzieć. Bezpardonowe, a jak się później okazało bezzasadne ataki na trenera (choć nie wszystkich ekspertów), mówienie półprawd, a Pan Wanio przeszedł samego siebie...

Edytowane przez Vinni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem jedynie po meczu. Wanio ciągle robił przytyki do Heynena- typu" Mam nadzieję,że ta historia go czegoś nauczy.. "  "On ten mecz będzie znał jedynie z opowieści"(tak jakby nie mógł obejrzeć powtórki na Polsat Sport,a pewnie będzie sporo powtórek- to tak ode mnie nawiasem) itp. Generalnie Wanio strasznie irytujący - o Karolu Kłos mówi per Karolek(nie wydaje mi się to odpowiednie w TV, zresztą nie wiem czy on w ogóle z nim jest na takiej stopie) i generalnie pytania/analogie/publicystyczna retoryka Wanio trwa 1,5 minuty- odpowiedź gościa w studio- minuta. Nie lubię sytuacji gdy najwięcej w studio mówi prowadzący,a tak było, a nie goście. Tym bardziej jak się nie ma nic sensownego do powiedzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może jeszcze dodam cały kontekst sytuacji, aby łatwiej było zrozumieć osobom niezorientowanym o co tutaj chodzi;

1. W studio Polsatu w dniu wczorajszym gościem był Jacek Kasprzyk - Prezes PZPSu. Z pełnym przekonaniem stwierdził tam, że związek o wyjeździe Heynena nic nie wiedział. Z tego co się wczoraj wyjaśniło była to półprawda. Tak, Kasprzyk nie wiedział o wyjeździe trenera, ale on ogólnie bardzo mało wie. Jest prezesem, który w zasadzie poza tym że jest prezesem niewiele robi (ostatni raz widziałem jego wypowiedzi, czy jego samego rok temu po MŚ, od tego czasu był w zasadzie niewidoczny mimo że było o czym dyskutować). Sam PZPS jednak o całej sprawie wiedział, tzn. działy logistyczne itd. (w końcu to związek załatwia bilety, przeloty, hotele itd ;) ). Smaczku dodaje fakt, że Pan Kasprzyk podczas wyboru trenera cały czas wspominał o Polaku. Jak doskonale wiemy żaden Polak wybrany nie został, więc kto wie czy to czasem nie pozostali działacze byli tak bardzo przychylni Heynenowi wbrew prezesowi.

 

2. Pierwotny plan zakładał zupełny brak Vitala na F6 w Chicago. Belg miał pozostać w Polsce razem z asystentami, a kadrę w Stanach miał poprowadzić jego asystent, czyli Mieszko Gogol. Potem plan zaczął się zmieniać i finalnie stanęło na tym, że Heynen dolatuje w ostatnim momencie do zawodników, zostaje na fazę grupową, a następnie wraca do Polski, dokładniej Zakopanego, gdzie przebywa kadra przewidziana na kwalifikacje Olimpijskie. Jako, że zaczęło brakował asystentów sięgnięto dodatkowo po Kubę Bednaruka, który jest jednym z ciekawszych szkoleniowców w Polsce i bardzo cieszę się że dostał szansę na wyjazd z kadrą.

 

3. Wczorajsze studio opierało się tak naprawdę o plotki i półprawdy. Pan Wanio... zachował się karygodnie atakując trenera, mimo iż nie znał całej prawdy, a jedynie spojrzenie Prezesa, który powiedział to o czym wspominałem wyżej. Jako moderator dyskusji powinien być bezstronny, a finalnie pozostali eksperci mieli na twarzach wymalowany szok i przerażenie widząc co wyczyniał prowadzący. Jego słowa, że "... weźcie medal także dla trenera, ale oddajcie do jakiemuś pierwszemu dziecku na lotnisku" już zupełnie go pogrążyły. Można to odebrać jednoznacznie jako "a wsadź sobie ten medal w poważanie".

 

Ogólnie to jesteśmy świadkami jakiejś dziwnej gry pomiędzy prezesem, a trenerem. Heynen jest jaki jest, każdy wiedział na co się piszemy i teraz naprawdę nikt nie może mieć pretensji co do jego metod pracy, szczególnie że bronią go wyniki. Czuję, że Pan Kasprzyk wolałby trenera który byłby bardziej ułożony i trochę posłuszny jego decyzjom. Vital nigdy taki nie był i nigdy taki nie będzie. Mam tylko nadzieję, że pozostanie przy naszej kadrze na kolejne długie lata, bo naprawdę będzie nam ciężko znaleźć drugiego tak dobrego fachowca za stosunkowo niewielkie pieniądze.

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, FanMMA napisał:

Ilość? Haha wyżej podałem konkretne galę z czerwca/lipca,a co miał wtedy Polsat? Nic a jeśli tak to jakieś słabe galę które mało kogo obchodzą.

 

 

Przecież napisałem wcześniej, że w tym okresie ofertę bokserską TVP można uznać za ciekawszą. Mówię o ostatnich miesiącach. 

 

18 godzin temu, FanMMA napisał:

A jeszcze spojrzałem na program tv i mamy efekty od 15 czerwca do wczoraj nie było gali bokserskiej na antenie Polsatu Sport,więc ja nie wiem chyba tobie się mylą stacje tv i sam nie wiesz co oglądasz?<span><span>

 

 

Polecam sprawdzić raz jeszcze, na spokojnie :)

 

18 godzin temu, FanMMA napisał:

I kolejne [beep]oły..wczorajsza gala z Londynu bez polskiego akcentu i w publicznej była,poza tym te "regularne" goszczenie to ja już przejrzałem raz na 2-3 miesiące i tyle.

 

To była impreza Warrena. Dyskusja dotyczyła imprez Matchroom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...