Jump to content
danielpes5

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News

Recommended Posts

Polsat ma prawa do pokazywania walk grupy TOP RANK,MATCHROM,GOLDEN BOY czyli nie pojedyncze gale

czyli min. Canelo,Jacobs,Kowaliow ,Fury 

• Upvote 1

Posted (edited)

Co do MMA i tych gal KSW - wiadomo, że trzeba być odważnym, twardym, sprawnym i wytrzymałym by wejść do klatki. To nie ulega wątpliwości. Jednak uważam, że za dużo w tym wszystkim celebryctwa i takiego show pod publiczkę. Jednak boks to klasyka, To honorowe reguły gry generalnie. Z resztą wolałbym by kasa w tym kraju była zasilana na gry zespołowe byśmy mieli je silniejsze czy choćby tenis by mieć turnieje rangi ATP czy WTA i więcej Naszych na poziomie. 

Edited by sportowy specjalista
  • Like 1
  • Upvote 1

25 minut temu, pavel75 napisał:

Polsat ma prawa do pokazywania walk grupy TOP RANK,MATCHROM,GOLDEN BOY czyli nie pojedyncze gale

Zgadza się, wychodzi kilkadziesiąt gal rocznie :)

• Confused 2

Posted (edited)

@bart18 Ostatniej nocy była, jakaś gala na PS ? 🤨🤔To oni ją chyba trzymali ,w tejemnicy do ostatniej chwili, bo nigdzie jej nie wykryłem.😐 Masakra coś z tym boksem się zaczyna robić. Ja [beep]ziusiam taki interes, jak teraz zamiast zawodowych bokserów ,Solorz każe oglądać walki amatorów w klatce ,typu Makłowicz kontra Cejrowski.😂😊😉

Edited by BizzareX
  • Haha 2

2 godziny temu, pavel75 napisał:

Że co? Ostatnie gali Matchroom w publicznej,więc chyba nie wiesz o czym piszesz..

Zresztą Canelo,Jacobs czy Fury kontra Wszyscy Polacy+Joshua i teraz widzę,że już galę Warrena to rachunek jest prosty kto kogo nokautuję :)

2 godziny temu, xut2zs napisał:

I pdeudo KSW

Tak,ale tylko jedna gala na rok :rofl:

Pozostałe 4/5 jest w PPV i ten co posiada nawet pakiet za 100 zł w CP musi płacić :rofl:

• Like 2
  • Upvote 1

Posted (edited)
1 godzinę temu, BizzareX napisał:

@bart18 Ostatniej nocy była, jakaś gala na PS ? 🤨🤔To oni ją chyba trzymali ,w tejemnicy do ostatniej chwili, bo nigdzie jej nie wykryłem.😐 Masakra coś z tym boksem się zaczyna robić. Ja [beep]ziusiam taki interes, jak teraz zamiast zawodowych bokserów ,Solorz każe oglądać walki amatorów w klatce ,typu Makłowicz kontra Cejrowski.😂😊😉

Od co najmniej 1.5 tygodnia była ta gala w ramówce.

Edited by bart18

51 minut temu, FanMMA napisał:

Tak,ale tylko jedna gala na rok :rofl:

Pozostałe 4/5 jest w PPV i ten co posiada nawet pakiet za 100 zł w CP musi płacić

Tak czy siak oni to pokazują nie tvp

• Sad 1

2 godziny temu, FanMMA napisał:

Że co? Ostatnie gali Matchroom w publicznej,więc chyba nie wiesz o czym piszesz..

Jeśli o te z Wysp Brytyjskich to regularnie goszczą na antenach Polsatu. Whyte vs. Rivas to wyjątek, pewnie ze względu na Szpilkę. 

2 godziny temu, FanMMA napisał:

Zresztą Canelo,Jacobs czy Fury kontra Wszyscy Polacy+Joshua i teraz widzę,że już galę Warrena to rachunek jest prosty kto kogo nokautuję :)

W dalszym ciągu Polsat zostaje na plusie jeśli chodzi o ilość i jakość gal. 

• Confused 2

Dla takich spotkań jak Federer- Djokovic warto mieć Polsat Sport . 

• Haha 1
  • Confused 1

Akurat telewizje z innych krajów lepiej pokazują Wimbledon pod względem oprawy, mniejszej ilości reklam, czasu wejścia na antenę przed meczem, studia, doboru meczów w pierwszej fazie turnieju. Co nie zmienia faktu, że Wimbledon jest imprezą wyjątkową, z pięknymi tradycjami, obiektami, publicznością i atmosferą. Jedna z najlepszych imprez na świecie w całym sporcie.

Posted (edited)
4 godziny temu, Lanser123 napisał:

W dalszym ciągu Polsat zostaje na plusie jeśli chodzi o ilość i jakość gal. 

Ilość? Haha wyżej podałem konkretne galę z czerwca/lipca,a co miał wtedy Polsat? Nic a jeśli tak to jakieś słabe galę które mało kogo obchodzą.

A jakość? Tego nawet nie skomentuję bo żenadometr wywalił mi już ponad skalę po bzdurach jakie tu czytam..

A jeszcze spojrzałem na program tv i mamy efekty od 15 czerwca do wczoraj nie było gali bokserskiej na antenie Polsatu Sport,więc ja nie wiem chyba tobie się mylą stacje tv i sam nie wiesz co oglądasz🤣

4 godziny temu, Lanser123 napisał:

Jeśli o te z Wysp Brytyjskich to regularnie goszczą na antenach Polsatu. Whyte vs. Rivas to wyjątek, pewnie ze względu na Szpilkę.

I kolejne [beep]oły..wczorajsza gala z Londynu bez polskiego akcentu i w publicznej była,poza tym te "regularne" goszczenie to ja już przejrzałem raz na 2-3 miesiące i tyle.

Edited by FanMMA

@FanMMA O to to, to byla gala Warrena, kiedys w ogóle czytalem ze czesc gal zagranicznych przechodzi przez Wasilewskiego, dlatego teraz TVP ma latwiej w zdobywaniu do nich praw.

@FanMMA Ja tak patrzę na EPG Polsatu Sport Fight, i przez cały tydzień nie widzę jednej imprezy na żywo, tylko same powtórki. Odbywają się gale sportów walki w różnych krajach w tygodniu, nawet tydzień temu chyba w czwartek walczył Jackiewicz a tu nic.😤😞

Kmita już dość dawno dał do zrozumienia,że Polsat będzie stawiał na MMA  

Jeszcze jakiś czas temu Polsat był monopolistą jeśli chodzi o boks w Polsce. 

@wislok Dobra ale jak tak, to na PSF mogliby jakieś dziadowskie gale w klatach ,czasem pokazać na żywo nawet w tygodniu, a nie w nieskończoność powtórki Pudzian kontra Popek. 😬😠🤬

Posted (edited)
53 minuty temu, wislok napisał:

Kmita już dość dawno dał do zrozumienia,że Polsat będzie stawiał na MMA  

Jeszcze jakiś czas temu Polsat był monopolistą jeśli chodzi o boks w Polsce. 

Tego nie neguję,ale rozmowa jest o boksie i ktoś tu napisał coś niedorzecznego,że Polsat niszczy konkurencję zarówno pod względem ilości jak i jakości gal 🤣🤣

A co do MMA to ostatnio publiczna pokazuje na żywo lub z odtworzenia sporo gal,było PLMMA,było Celtic Gladiator,Rocky Warriors Cartel a teraz ostatnio One Championship

Polsat ma tą perełkę czyli UFC,ale poza tym mało tych gal jest na żywo

Edited by FanMMA

Posted (edited)

Moim zdaniem zauważalne jest to,że TVP bardzo mocno weszła w boks, to nie tylko gale Andrzeja Wasilewskiego,ale wiele zagranicznych gal i to myślę ,że część z absolutnego topu jak chociażby Joshua- Ruiz itd. Polsat Sport niemal w każdy weekend ma za to w nocy jakąś galę UFC. Jeśli MMA faktycznie ma większą oglądalność ,a prawa bokserskie też pewnie do najtańszych nie należą to widzimy ,że tego boksu jest w Polsacie Sport mniej.  Nawet  TVP  podkupiła Polsatowi Alberta Sosnowskiego :D i nawet ostatnia gala była okraszona studiem - widać,że w TVP bardzo poważnie traktują boks. 

Edited by wislok
  • Upvote 1

Popieram,chociaż studio do boksu jest praktycznie zawsze,nawet pamiętam podczas gal w nocy(bez Polaków) było studio :)

TVP Sport o kilka długości wyprzedziło sportowe Polsaty, nie tylko w kwestii boksu. Fakt, nie opinia. :)

• Confused 3
  • Upvote 1

Posted (edited)

Swoją drogą za wczorajsze studio podczas Ligi Narodów Siatkarzy ktoś powinien poważnie odpowiedzieć. Bezpardonowe, a jak się później okazało bezzasadne ataki na trenera (choć nie wszystkich ekspertów), mówienie półprawd, a Pan Wanio przeszedł samego siebie...

Edited by Vinni

Możesz skrócić kto i co mówił?

Bo domyślam sie że chodzi o wyjazd Heynena z Chicago..

Mówili to samo co wszystkie media wczoraj i zgodnie z tym co mówił prezes PZPS - że nie miał zgody związku na wyjazd...