Jump to content
danielpes5

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News

Recommended Posts

Orientujecie się czy sportowe kanały Polsatu przeprowadzą transmisje w lipcu z Mistrzostw Europy w piłce ręcznej plażowej w Starych Jabłonkach? Oczywiście dodaję to wiedząc, że ostatnio wszelakie turnieje plażowej ręcznej były przez owe wyżej wymienione kanały transmitowane. Ja mam nadzieję, że tak właśnie będzie. 

• Confused 1

Jako sportowy specjalista masz obowiązek takie rzeczy wiedzieć:rofl:.

• Upvote 2

To tak jakby SatExpert pytał się tu na forum z jakiego satelity nadawany jest Polsat Sport i czy jest kodowany. :rofl:

• Haha 3

10 godzin temu, sportowy specjalista napisał:

Orientujecie się czy sportowe kanały Polsatu przeprowadzą transmisje w lipcu z Mistrzostw Europy w piłce ręcznej plażowej w Starych Jabłonkach? Oczywiście dodaję to wiedząc, że ostatnio wszelakie turnieje plażowej ręcznej były przez owe wyżej wymienione kanały transmitowane. Ja mam nadzieję, że tak właśnie będzie. 

Spróbuj zapytać u źródła - Polsat Sport, osoby komentujące dane zawody. 

Posted (edited)
W dniu 9.05.2019 o 19:55, SatExpert napisał:

To tak jakby SatExpert pytał się tu na forum z jakiego satelity nadawany jest Polsat Sport i czy jest kodowany. :rofl:

W sumie to on zapytał czy dane zawody będą w stacji tv, a nie dajmy na to jaki był wynik jakiegoś meczu. Można się pasjonować sportem, a nie wiedzieć kto będzie transmitował niszowe zawody. 

Edited by Wesoly
  • Confused 2
  • Upvote 1

"Gośćmi Mateusza Borka będą Tomasz Smokowski, Jacek Zieliński oraz Tomasz Łapiński." ;)

Który Zieliński- trener Arki czy dyrektor Akademii Legii?

Bardzo dobra decyzja, że Smokowski znalazł się wreszcie w „Cafe Futbol”...Być może kwestią czasu pozostaje kiedy będzie prowadził ten program?Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

• Confused 1

Powiedzcie czy z satelity jest też taka kiepska jakość programów sportowych polsatu, oglądam teraz f2 na hiway inei i jakość to takie super SD. 

10 godzin temu, aro napisał:

Bardzo dobra decyzja, że Smokowski znalazł się wreszcie w „Cafe Futbol”...Być może kwestią czasu pozostaje kiedy będzie prowadził ten program?Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Prowadzić to raczej nie, bardziej jako gość od czasu od czasu. 

Trochę dziwna decyzja ze strony Polsatu, że nie pokazują na żywo piątego (decydującego) meczu o zwycięstwo w Serie A1 pomiędzy Sir Safety Conad Perugia, a Cucine Lube Civitanova mając wolną antenę Polsat Sport News.

Transmisja za free na Ipli, ale rzeczywiście dziwnie, że magazyn żużlowy ważniejszy ;). Mogli już nawet to na Super Polsat dać, zwłaszcza, że poprzednie mecze pokazywali live.

Czu ktoś się orientuje czy któryś z kanałów Polsatu będzie transmitował galę bokserską w najbliższą sobotę z walki Wilder vs Breazele?Niby mam dostęp do ESPN,lecz w epg nigdzie nie znalazłem zapowiedzi tej walki.Może któryś z naszych PS będzie emitował?

Posted (edited)

Na ten moment, niestety nikt nie pochwalił się pokazywaniem tej gali w Polsce :(

Edited by mrozio11
  • Sad 1

Nie pokazują meczu półfinałowego Euroligi o 18 mimo, że antena wolna.

To jakiś żart?

Za trzy dni kolejny mityng Diamentowej Ligi ze Sztokholmu. Związku z tym ciekawi mnie jaki wielu kibiców królowej sportu czy Polsat znowu poeksperymentuje z komentatorami czy jednak powrót do stałego duetu? 

• Haha 1

Tomasz Lach przeszedł do Polsatu Sport? :woot: 

• Sad 1

Możliwe bo piłka nożna w Eurosporcie się sypie i aby chyba im został Puchar Niemiec ponadto już odszedł Zawacki i Strejlau do TVP.

• Upvote 1

Posted (edited)

No właśnie, zdziwiło mnie jak zadał dziś pytanie na konferencji reprezentacji z ramienia Polsatu Sport. :)

Edited by bart18

15 minut temu, FanMMA napisał:

Możliwe bo piłka nożna w Eurosporcie się sypie i aby chyba im został Puchar Niemiec ponadto już odszedł Zawacki i Strejlau do TVP.

Puchar Niemiec to chyba TVP ma w tym sezonie.

W sezonach 2018/2019- 2021/2022 prawa do Pucharu Niemiec ma Eurosport. Lach to chyba najgorszy komentator piłkarski w tym kraju. Więc Polsat zrobił interes po byku. 

• Upvote 2