Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat może faktycznie niech się skupi na koszykówce, siatkówce czy tenisie, a piłkę nożną zostawi konkurencji.

 

Komentatorzy w większości słabi. Do tego sporo meczów w retransmisji.

W ten weekend aż 6 meczów w retransmisji, ewentualnie do obejrzenia na stronie internetowej (2 ligi czeskiej, 3 ligi holenderskiej, 1 ligi amerykańskiej). Wiem, że nie są to najpopularniejsze ligi w Polsce, ale aż strach pomyśleć co by było, gdyby mieli ligę hiszpańską, angielską albo niemiecką. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mieli którąś z tych lig to podejście byłoby zupełnie inne. To oczywiste, że liga czeska czy holenderska nie będzie traktowana priorytetowo, zwłaszcza, że Polsat ma mnóstwo innych dyscyplin w weekend. Patrząc z kolei jak obszernie pokazują LM, LE, eliminacje czy Puchar Polski nie ma powodów do narzekań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SatExpert napisał:

Miejmy nadzieję, że Polsat przejmie jeszcze więcej praw po Kanalii i tym samym staną się one bardziej dostępne dla zwykłych abonentów. :)

 

Dla mnie szczerze mówiąc nie ma już nic ciekawego co by mogli przejąć od nich :) Wystarczy żeby utrzymali co to mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SatExpert napisał:

To daj MUTE, zamiast jęczeć. :P

Polsat Sport można mieć już za 5 zł miesięcznie, a c+? Trzeba bulić jedynie 120 zł - faktycznie się opłaca. :lol2:

To że Ty jesteś anty nc+ i zakochany w Polsacie to widać na każdym kroku. Nie idzie już czytać tych Twoich głupot. 

 

Sprawdź najpierw dokładnie za ile można mieć C+ a potem pisz te "swoje głupoty". 

Edytowane przez SatZnawca
  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SatExpert napisał:

To daj MUTE, zamiast jęczeć. :P

Polsat Sport można mieć już za 5 zł miesięcznie, a c+? Trzeba bulić jedynie 120 zł - faktycznie się opłaca. :lol2:

Mam wyciszać, by nie słuchać tego co opowiadają? Nie wiem, ale w C+ nie musiałem tego robić. To co napisałeś jest wręcz śmieszne. 

Za Ligę Mistrzów też jest w tych 5zł? Też za 5zł? O tym już nie napiszesz? W CANAL+ za LM jakoś extra płacić nie było trzeba.

Co do ceny za C+ to nie wiem skąd ją wziąłeś. W nc+ CANAL+ można mieć za 44,99zł (19,99zł za Start+ i 25zł za CANAL+). Nie wiem gdzie tu widzisz 120zł.

 

Poproś lepiej kogoś z administracji Sat Kuriera żeby Ci nick zmienił - bo pisząc takie oczywiste głupoty jak ceny pakietów posiadając nick @SatExpert jest co najmniej mylący i delikatnie mówiąc - nie na miejscu. 

 

  • Popieram 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SatExpert napisał:

Miejmy nadzieję, że Polsat przejmie jeszcze więcej praw po Kanalii i tym samym staną się one bardziej dostępne dla zwykłych abonentów. :)

Tak, w specjalnych kanałach za 40 zł tygodniowo? :) :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...