Jump to content
danielpes5

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News

Recommended Posts

Nie wiem czy ktoś też to przyuważył,ale wczoraj od około północy na kanałach sportowych Polsatu nie zgadzało się epg z tym co faktycznie było emitowane na żywo.Zamiast emisji meczu Chicago Fire vs Orlando City,które było w epg,to emitowano tenis z USA.Natomiast tam gdzie w epg był snowboard, to był mecz.Całe to epg to był jeden wielki bałagan.

Fatalna para, szkoda że PP jest w Polsacie. Mogłaby TVP powalczyć o te rozgrywki.

• Confused 1

Polsat może faktycznie niech się skupi na koszykówce, siatkówce czy tenisie, a piłkę nożną zostawi konkurencji.

Komentatorzy w większości słabi. Do tego sporo meczów w retransmisji.

W ten weekend aż 6 meczów w retransmisji, ewentualnie do obejrzenia na stronie internetowej (2 ligi czeskiej, 3 ligi holenderskiej, 1 ligi amerykańskiej). Wiem, że nie są to najpopularniejsze ligi w Polsce, ale aż strach pomyśleć co by było, gdyby mieli ligę hiszpańską, angielską albo niemiecką. 

• Confused 3
  • Upvote 3

Jakby mieli którąś z tych lig to podejście byłoby zupełnie inne. To oczywiste, że liga czeska czy holenderska nie będzie traktowana priorytetowo, zwłaszcza, że Polsat ma mnóstwo innych dyscyplin w weekend. Patrząc z kolei jak obszernie pokazują LM, LE, eliminacje czy Puchar Polski nie ma powodów do narzekań. 

• Upvote 1

Dla mnie są. Większość ich komentatorów i ekspertów piłkarskich prezentuje żenujący poziom. Co innego w siatkówce czy sportach walki albo F1.

• Confused 2
  • Upvote 3

Wystarczy obejrzeć sobie studio Ligi Mistrzów. :)

Jednym słowem - trzeba trzymać kciuki, by Liga Mistrzów za dwa lata z kawałkiem znów zawitała do CANAL+.

• Like 2
  • Confused 3
  • Upvote 1

Miejmy nadzieję, że Polsat przejmie jeszcze więcej praw po Kanalii i tym samym staną się one bardziej dostępne dla zwykłych abonentów. :)

• Confused 4

Oby nie - bo będziemy skazani na jeszcze większą ilość ekspertów pokroju Cozza i gotowania na ekranie. 

• Haha 1
  • Confused 1

To daj MUTE, zamiast jęczeć. :P

Polsat Sport można mieć już za 5 zł miesięcznie, a c+? Trzeba bulić jedynie 120 zł - faktycznie się opłaca. :lol2:

• Thanks 1
  • Confused 4

9 minut temu, SatExpert napisał:

Miejmy nadzieję, że Polsat przejmie jeszcze więcej praw po Kanalii i tym samym staną się one bardziej dostępne dla zwykłych abonentów. :)

Dla mnie szczerze mówiąc nie ma już nic ciekawego co by mogli przejąć od nich :) Wystarczy żeby utrzymali co to mają. 

• Haha 1

Posted (edited)
6 minut temu, SatExpert napisał:

Polsat Sport można mieć już za 5 zł miesięcznie, a c+? Trzeba bulić jedynie 120 zł - faktycznie się opłaca. :lol2:

To że Ty jesteś anty nc+ i zakochany w Polsacie to widać na każdym kroku. Nie idzie już czytać tych Twoich głupot. 

Sprawdź najpierw dokładnie za ile można mieć C+ a potem pisz te "swoje głupoty". 

Edited by SatZnawca
  • Confused 1
  • Upvote 6

2 minuty temu, Lanser123 napisał:

Dla mnie szczerze mówiąc nie ma już nic ciekawego co by mogli przejąć od nich :) Wystarczy żeby utrzymali co to mają. 

SGP by się przydało. :) Ostatnio mało czarnego sportu mamy na PS. :(

• Haha 1
  • Upvote 1

10 minut temu, SatExpert napisał:

Mam wyciszać, by nie słuchać tego co opowiadają? Nie wiem, ale w C+ nie musiałem tego robić. To co napisałeś jest wręcz śmieszne. 

Za Ligę Mistrzów też jest w tych 5zł? Też za 5zł? O tym już nie napiszesz? W CANAL+ za LM jakoś extra płacić nie było trzeba.

Co do ceny za C+ to nie wiem skąd ją wziąłeś. W nc+ CANAL+ można mieć za 44,99zł (19,99zł za Start+ i 25zł za CANAL+). Nie wiem gdzie tu widzisz 120zł.

Poproś lepiej kogoś z administracji Sat Kuriera żeby Ci nick zmienił - bo pisząc takie oczywiste głupoty jak ceny pakietów posiadając nick @SatExpert jest co najmniej mylący i delikatnie mówiąc - nie na miejscu. 

• Thanks 1
  • Confused 1
  • Upvote 4

12 minut temu, SatExpert napisał:

SGP by się przydało. :) Ostatnio mało czarnego sportu mamy na PS. :(

Nie jestem jakimś wielkim fanem, więc specjalnie mi nie zależy. :)

2 godziny temu, SatExpert napisał:

Tak, w specjalnych kanałach za 40 zł tygodniowo? :) :D

W dniu 9.03.2019 o 07:25, kunkore napisał:

@przemoniaPoniewaz te mecze w gorszej jakosci sa robione dla Ipli i Polsatsport.pl a nie dla telewizji, to tylko dodatek bo nic nie maja w ramowce 😛

Dzięki za info. Mimo wszystko szkoda, że w erze telewizji 4K, Polsat transmituje ligę siatkarską w SD.

Polsatowi należy oddać co należne. Bardzo miłe gesty i odkodowywanie spotkań polskiego tenisisty Huberta Hurkacza podczas turnieju Indian Wells. 

Mecz można było obejrzeć bezpłatnie na stronie polsatsport.pl i na ipla.tv.

No to Polsat Sport podbija sobie słupki oglądalności. Jeszcze Hurkacz wyskoczył z takim graniem :polskaflaga: