Jump to content

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News

Recommended Posts

Cezary Kowalski ( i ten co z nim komentował) się skompromitowali (lub odkryli kibicowanie Lechii) mówiąc że goście byli zdecydowanie lepszymi na boisku. Kto ogladał ten wie. Z komentarza było słychać że ''woli'' Lechię Gdańsk.  Ogólnie PP jest słabo opakowany przez Polsat Sport. 

39 minut temu, BizzareX napisał:

@the cable guy Jeżeli ta liga jest taka wspaniała, to tylko mam jedno pytanie gdzie reprezentacja USA  jest na Mistrzostwach Świata ? Tak na marginesie to jeszcze powiedz mi, w jakich klasowych klubach, gra przynajmniej kilka tych stworzonych przez nich talentów ? 🤔🧐😆

Tam gdzie reprezentacja Włoch. :D 

• Upvote 1

16 godzin temu, BizzareX napisał:
Tak na marginesie to jeszcze powiedz mi, w jakich klasowych klubach, gra przynajmniej kilka tych stworzonych przez nich talentów ?

Tyler Adams z New York RedBulls gra obecnie w RasenBallsport Leipzig. :P

Edited by SatExpert
  • Like 1
  • Haha 1
2 godziny temu, roberttosat napisał:

Jasne? Na podstawie czego?

E: Chyba że traktujemy eleveny jako kanały sportowe polsatu to ok.

Na podstawie spotu sportowych kanałów Polsatu z konferencji ramówkowej który zawierał tylko to co posiada Polsat+F1.

W dniu 27.02.2019 o 22:16, BizzareX napisał:

@the cable guy Jeżeli ta liga jest taka wspaniała, to tylko mam jedno pytanie gdzie reprezentacja USA  jest na Mistrzostwach Świata ? Tak na marginesie to jeszcze powiedz mi, w jakich klasowych klubach, gra przynajmniej kilka tych stworzonych przez nich talentów ? 🤔🧐😆

A co to ma za znaczenie?

Holandia też nie zakwalifikowała się do MŚ, a kilka miesięcy później wygrała i wyprzedziła Mistrzów Świata - Francję w Lidze Narodów. 

Dość powiedzieć, że tylko jeden piłkarz reprezentacji Francji, który rozpoczął finałowy mecz mundialu od pierwszej minuty grał na co dzień w Ligue 1 - Mbappe. Pozostali to już piłkarze innych lig zagranicznych. Dla przykładu Włosi, którzy sięgnęli po tytuł w 2006 wszyscy bez wyjątku grali w Serie A. 

W dniu 28.02.2019 o 00:14, wislok napisał:

Czyli wszystko jasne- F1 w sportowych kanałach Polsatu !!

Czyli kolejny argument przemawiający za Eleven można wrzucić do kosza na śmieci. 

Tak, Polsat Sport.

Pierwsze transmisje z turnieju ATP 1000 z Indian Wells od poniedziałku.

Edited by tyrla

Szkoda tylko, że w programie TV o tym cisza :)

Edit (dzisiaj)

Mecz Donald Young - Hubert Hurkacz w ramach 1. rundy w Indian Wells o 20:00 na PSE i na stronie polsatsport.pl.

Edited by tyrla

Czy orientuje się ktoś dlaczego Polsat część spotkań siatkarskich Plus Ligi i chyba wszystkie ligi kobiecej przekazuję za pomocą kamer w jakości SD? Jakość przekazu jest jak za czasów PRL, mój telefon lepiej nagrywa. Próbowałem pisać na infolinię Polsatu, ale grają wariata, że może mam źle ustawiony dekoder :)

W poprzednim sezonie wszystkie spotkania były w najwyższej jakości, a teraz jak w danym dniu są dwa mecze, to jeden jest HD drugi SD.