Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, BizzareX napisał:

@the cable guy Jeżeli ta liga jest taka wspaniała, to tylko mam jedno pytanie gdzie reprezentacja USA  jest na Mistrzostwach Świata ? Tak na marginesie to jeszcze powiedz mi, w jakich klasowych klubach, gra przynajmniej kilka tych stworzonych przez nich talentów ? ???

Tam gdzie reprezentacja Włoch. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 godzin temu, BizzareX napisał:
Tak na marginesie to jeszcze powiedz mi, w jakich klasowych klubach, gra przynajmniej kilka tych stworzonych przez nich talentów ?

Tyler Adams z New York RedBulls gra obecnie w RasenBallsport Leipzig. :P

 

Edytowane przez SatExpert
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2019 o 22:16, BizzareX napisał:

@the cable guy Jeżeli ta liga jest taka wspaniała, to tylko mam jedno pytanie gdzie reprezentacja USA  jest na Mistrzostwach Świata ? Tak na marginesie to jeszcze powiedz mi, w jakich klasowych klubach, gra przynajmniej kilka tych stworzonych przez nich talentów ? ???

A co to ma za znaczenie?

 

Holandia też nie zakwalifikowała się do MŚ, a kilka miesięcy później wygrała i wyprzedziła Mistrzów Świata - Francję w Lidze Narodów. 

 

Dość powiedzieć, że tylko jeden piłkarz reprezentacji Francji, który rozpoczął finałowy mecz mundialu od pierwszej minuty grał na co dzień w Ligue 1 - Mbappe. Pozostali to już piłkarze innych lig zagranicznych. Dla przykładu Włosi, którzy sięgnęli po tytuł w 2006 wszyscy bez wyjątku grali w Serie A. 

W dniu 28.02.2019 o 00:14, wislok napisał:

Czyli wszystko jasne- F1 w sportowych kanałach Polsatu !!

Czyli kolejny argument przemawiający za Eleven można wrzucić do kosza na śmieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś dlaczego Polsat część spotkań siatkarskich Plus Ligi i chyba wszystkie ligi kobiecej przekazuję za pomocą kamer w jakości SD? Jakość przekazu jest jak za czasów PRL, mój telefon lepiej nagrywa. Próbowałem pisać na infolinię Polsatu, ale grają wariata, że może mam źle ustawiony dekoder :)

W poprzednim sezonie wszystkie spotkania były w najwyższej jakości, a teraz jak w danym dniu są dwa mecze, to jeden jest HD drugi SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś też to przyuważył,ale wczoraj od około północy na kanałach sportowych Polsatu nie zgadzało się epg z tym co faktycznie było emitowane na żywo.Zamiast emisji meczu Chicago Fire vs Orlando City,które było w epg,to emitowano tenis z USA.Natomiast tam gdzie w epg był snowboard, to był mecz.Całe to epg to był jeden wielki bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...