Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie słuchaj.

Wszyscy narzekają na Szpakowskiego i Szaranowicza bo przeczytali w necie że są źli.A komentują dobrze,podchodza do spotkan emocjonalnie a wpadki cóż każdemu sie zdarzają ,jest przynajmniej smiesznie.

Masz rację lubię także ich komentarze a skoro oni są źli to niech ktoś posłucha komentarz Swendrowskiego np. z meczu siatkówki- to se je strasne :!::!::!::!::!::lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło spojrzeć do regulaminu rozgrywek w którym jest napisane że zespół nie może wystawić do meczu ani drużyny rezerw ani drużyny juniorskiej, więc te obawy są błędne. Do tego dochodzi fakt że jest już przerwa między meczami ligowymi, więc drużyny nie będą patrzeć że za dwa trzy dni będą walczyć o ligowe punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrzmy jeszcze niedawno co miał Polsat Sport:

Lige Mistrzów,Bundeslige,Puchar Polski,Puchar Uefa(teraz ma tlyko do 1/4),Eurolige(!) czy NHL,

no mógł śmiało rywalizować z C+SPORT,

no ja sam nie wiem xhyba niedobrze dla widzów,że jest coraz więcej stacji sportwoych w polsce,

bo zeby nie one to dalej bundeslige,lige mistrzow czy puchar polski mialby w polsacie sport(a tak poszlo latem do tych co strozyli stacje sportowe),

tak byl c+/polsat sport wybor byl ladwy,a teraz?sportklub,n-sport i niewiadomo co jeszcze,

ja bym nie mial pretensji zeby sportklub i n-sport byly w kablowie,ale ich nie ma i pewnie bardzo dlugi czas nie bedzie (vectra),

no i to co pisalem na poczatku-jak stracili to co napisalem w ostatnich miesiach/latach(euroliga) a pozyskiwali za to znacznie mniej interesujące zawody bo liga polska w koszu to nie euroliga,bo liga portugalska to nie niemiecka,bo liga mistrzów to nie liga championship czy grecka ekstraklasa,

no i po tym i wiata na to że kupią coś mocnego naprawdę jest marna,bo teraz niestedy to c+sport i n-sport kupuja najlepsze rzeczy(narazie n-sport ma oczywiscie gorsza oferte i tak bedzie ale oferta beda systematycznie poprawiac) a polsatsport niestedy moze brac to co oni nie bedą chcieli jak liga koszykowki czy siatkowki,

teraz nawet jak polsat sport sie wzmocni mocno(w to wątpie,bo pewnei serie a i premeirship bedą dalej w c+) to nie dorowna do ich niedawnej oferty,

nie wiem co bedzie teraz najlepsze dla polskeigo widza,chyba rozpad jakies stacji(moze sporktlubu i bundesliga dalej by byla w polsat sport) bo ani n-sport ani c+ raczej sie nie rozpadną,a czy ja bym chcial aby sie rozpad polsatsport?aby w mojej kablowce naprawde nie bylo juz zadnej stacji sportowej(eurosport nic ciekaweog nie pokazuje),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczepiłeś się tej bundesligi jak rzep psiego ogona. A tak naprawdę to jej poziom strasznie się obniżył. Widać, że nie ogladałeś ligi portugalskiej.Pozatem w takiej lidze portugalskiej zdecydowanie można zobaczyć lepsze mecze dla oka ze względu na to, że jest to liga południowców i dominuje tak technika a nie walka. Zdecydowanie strategia CP jest lepsza. Nie warto przepłacać aby wyrwać coś na siłę . PS raczej koncentruje się na rzeczach nie za drogich lecz nie koniecznie gorszych. I dzięki temu w TV można zobaczyć zdecydowanie więcej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O BUNDESLIGE TO MOZE I JA mam najnmniej pretensji,choc mam

liga portugalska jest znacznie slabsza-tam gra kilka zespolow a reszta statystuje,w bundeslidze jest wiele zepsolow prezentujacy jakis poziom a i wiecej druzyn klasy europejskiej,

musza sie wzmacniac polsat sport i to znaczaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...