Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem CP kupuja ludzie ktorym nie zalezy specjalnie na Sporcie w jakims super wydaniu tyu premiership, serie A itd tylko kupuja to poniewaz jest najtanszy na rynku i gdyby mi nie zalezalo na sporcie to CP bym zostawil na pewno bo poza sportem ma bardzo dobra oferte:D(jak za ta cene), a co do N-ki to oprocz LM totalne zero:D myslalem ze powalcza o premiership lub serie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauwazcie ze Polsat Sport oprócz pilki noznej ma wiele innych dyscyplin a to tez sie liczy. Moze nie sa to jakis ligi z gornej półki ale wazne ze kazdy moze ogladac sport ktory lubi a pozatym zaleta PS jest to ze czesto przeprowaza transmisje ze imprez okazjonalnych jakies mecze sparingowe turnieje itp a na Canal plus tego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a czego wy się spodziewaliście że Cyfrowy Polsat wygra prawa do Premiership i Serie A. Przecież to od początku było wiadomo że Canal+ uzyska te prawa. Jak Polsat nie umie utrzymać własnych rzeczy, a co dopiero tak mocne ligi. Przecież to kosztuje sporo kasy. Polsat ma inne plany i nie inwestuje tak dużej kasy. I to wiadomo od dawna. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tez mimo iz mam C+ uwazam ze CP ma niezla oferte i nie wazne jest to ze nie ma pilki bo niektorym nie o to chodzi. Jesli komus to nie odpowiada to niech sobie kupi C+ i po sprawie. CP jest platforma ktora odnosi wielki sukces, wiekszy od C+ i Nki wlasnie dlatego ze ma dobre kanaly w dobrej cenie i to przede wszystkim sie liczy dla wielu abonentow. Wcale to nie oznacza ze jest to platforma dla biednych ludzi, a raczej dla tych co szanuja swoje pieniadze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport rywalizuje teraz chyba z Eurosportem czy SportKlubem,a nie Canalem Sport,patząc na ofertę.

Nie chcem kłócić się z wami(tymi co mówią,że polsat lepiej aby inwestował w inne dyscypliny a nie w futbol) bo ci co tak mówią uznaje za nieznających się na sporcie,na prawach rynku gdzie rządzi futbol a inne dyscypliny od świeta mają dobrą oglądalność(gdy małysz dobrze skacze albo kubica dobrze jezdzi).

Na forum C+ też nie wiedzą o tym czy prawa Serie A są w całośći w C+ jedni twierdzą o jednym pakiecie(tak jak tu niektórzy ale ja się pytam skąd te info bo ja nigdzie o takim nie słyszałem,a w komunikatach pisze że większość meczy także mnie tu nigd nie przekona ja czekam na oficjalny komunikat w tej sprawie).

Pozostaje nadzieja na kilka drużyn live w Serie A,może za rok ten pakiet mniejszośćiowy Orange Ekstraklasa.Ale w PS jest zwątpienie i czy ktoś ich wogóle stac na futbol na najwyższym poziomie skoro tak przegrywają coraz przetargi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie wypowiedzi komisarza włoskiej federacji podczas afery korupcyjnej i jest tam spora część o prawach sportowych Serie A i o tym, że to związek będzie je sprzedawał łącznie aby uniknąć różnego rodzaju posadzeń i kombinacji ze strony osób trzecich. Przy tych kilku klubach to był wyjątek który rzadko się zdarza i na pewno przez najbliższe kilkanaście lat nie zdarzy się we Włoszech ze względu na echa afery korupcyjnej. W Polsce też taka sytuacja była 2 razy jednak szybko się skończyła ( Wisła w TVN i Legia w Wizji Sport). Kluby włoskie które nie zgodzą się z umową sprzedaży związku po prostu wylecą z Seria A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Polsat Sport i Polsat Sport Extra w kablówie, gdybym mieszkał na stałe w moim rodzinnym mieście to może i bym nakręcił staruszków na wykupienie pakietu z C+. Ale napisze szczerze, że jakoś z braku pakietu C+ nie płaczę i w zupełności starcza mi polsatowski sport. Sądzę, że jest wiele osób, którym wystarcza obecna ramówka sportowa, bo prawda jest taka, że jest z czego wybierać: jest piłka nożna, jest siatkówka,etc i zapewne wielu osobom to starcza. Są gusta i gusciki i wiele osób nie kupuje CF tylko i wyłącznie dla sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że pokazują siatkarską Ligę Mistrzów, Ligę Światową, Polską Ligę Siatkówki, to są bardzo ważne wydarzenia siatkarskie, a ich odpowiedniki w piłce nożnej ma konkurencja, N ma Ligę Mistrzów, a C+ Orange Ekstraklasę. Polsat ma tylko słabą piłkę nożną, nic z najwyższego poziomu. Tak więc mówienie, że CP ma trochę siatkówki, trochę piłki nożnej, jest bez sensu, bo ma dobra siatkówkę i tragiczną piłkę. Ja mam kilku znajomych, którzy mają CP i każdy z nich narzeka na piłkę nożną, że stracili Bundesligę i Ligę Mistrzów. Niektórzy twierdzą, że większość ludzi kupując platformę nie kieruje się sportem, ja myślę, że jest odwrotnie. Są tacy , którzy tak właśnie robią, ale są w zdecydowanej mniejszości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie,w srode tez jest lazio-inter,torino-roma,aachen-bayern,

tylko,ze tak jak seriea zniknie na dobre po tym sezonie na antenie polsat sport,to co tam bedzie?celtic-rangers graja co 2,3 miesiace, w portugali raz na miesiac mozna meczyk ogladnac druzyny prezentujace jakis poziom, wielkiej pilki tu brakuje,

jakby zachowali jakies czesciowe prawa do seriea nie byloby tak zle i od czasu do czasu bylyby fajne weekendy,

a gdyby zostala bundesliga to by mieli super weekendy,ale przejdzmy do terazniejszosci naprawde czesciowe prawa do seriea w jakis sposob uratują poslat sport oczywiscie najlepiej jakby mieli prawa do ciekawych druzyn,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi o tej piłce no i bierze mnie śmiech. ja wam radze przeskanować Hot Birda i znaleźć Canal+ Sport francuski.Dosyc czesto jest niekodowany. Najlepiej wejsc 30 min przed meczem i jak nie jest kodowany to juz nie wchodzic na inny kanał, bo jak wyjdziecie to bedzie zakodowany. Teraz sobie ogladam Roma-Palermo, a takze mogłem Lens- Lyon, a tydzien temu ogladałem Chelsea-Arsenal.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu raczej jest zakodowany, ale Canal + zwykły ma czesto okienka. NBA niedawno oglądałem. Poprostu trzeba trafic

Identyczna sytuacja jest Lider Tv Aze. Co tydzien jest zawsze mecz Premiership , więc nalezy wejsc jakies 15 min przed i nie przełańczać. Dzis był mecz Everton-Chelsea.

 

Edycja Burli: Połączyłem dwa posty w jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...