Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bogdan dalej im wierzysz ze startuja w przetargu, c+ nie odpusci nawed seria a . zapowiadali ze startuja po lige hiszpanska a nawed nie startowali/ tylko sportklub i c+/ ja im nie wierze , nie sa dla mnie wiarygodni, to poco kupowali kanaly klubowe, maja swoja strategie i im z tym dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdzcie na strone sport italia , dzisia tam byl mecz z pucharu swiata. z tokio liga holenderska , 2 liga angielska, teraz mecz nba a pozniej liga argentynska , taka oferta u nas na kanalach kodowanych a wlosi moga bez abonamentu . to chociaz nie na temat , ale na mnie robi wrazenie , nie trzeba tylko patrzyc na kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslalem maila do polsatu sport i powiedzieli ze w czasie przetargu nie zdradzaja szczegolow przetargu(czyli ze udzial biorą),a n zdaje mi sie ze udzialu nawet nie bierze(nie wiem moze brak kasy),

a o nowje platformie to byy domysly :D

no fakt taki sportitalia to ma nie wiem czy nie lepszą ofertą od polsatu sport(nba live?),szkoda ze nie mam tego kanalu i ze nie jest po polsku,

15 grudnia czyli w piatek ma byc wiec wszystko jasne o lidze angielskiej to czekamy na decyzje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 grudnia czyli w piatek ma byc wiec wszystko jasne o lidze angielskiej to czekamy na decyzje,

Nigdzie nie było podane, że wyniki będą 15 grudnia. Okieńczyc w wywiadzie dla TO&OWO powiedział, że do połowy grudnia POWINNO się wyjaścić, więc to nic pewnego.

 

PS

Nikt chyba nie ma wątpliwości, gdzie będzie Premiership :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety liga ta będzie w canal + ,ja się nie łudzę ,liga angielska jest ważniejsza od ligi hiszpańskiej dla tej platformy ,jedyna szansa to było kupno PD ,teraz czekajmy na serie a ,której przetarg wygra c+ i oczekujmy informacji o tym że polsat sport kupił mistrzostawa europy 2008 i hiszpańską ligę koszykówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

euro przynajmniej w pilce noznej zdaje sie prawa ma tvp,

a juz kolejny mundial w PS nie bedzie bo tvp ma pelne prawa do rpa2010 wiec to pokazuje ze ta stacja powoli sie stacza(teraz stracili lm,bundeslige,puchar polski, puchar uefa teraz pewnie straca czesc prawa do serie a,a wzbogaacen nie bedzie a na podkupienie z czegos oferty PS nie bedzie chetnych( przynajmniej pilkarskich,.

 

ja jednak sie ludze ze PS wygra czy seriea czy premiership(bardzo malo mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Polsat podpisała umowę z Polską Ligą Siatkówki dotyczącą relacji z rozgrywek o Mistrzostwo Polski do roku 2010. W sumie Polsat Sport pokaże ponad 50 spotkań. Od połowy grudia kanał będzie relacjonował po 2 spotkania z kolejki. Transmisje ze spotkań będą przeprowadzane w piątki i w soboty. Każda kolejka ligowa będzie podsumowywana w poniedziałki po południu w programie ‘Punkt Set Mecz’ w Polsacie Sport. Na antenie stacji prezentowane będą skróty meczów ligowych, podsumowania ekspertów, wywiady z zawodnikami i trenerami oraz zapowiedzi najciekawszych wydarzeń siatkarskich w kraju i zagranicą.

 

żródło:medialink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam jak zabrać piłkę nożną to już świat się zawalił a ja i paru znajomych cieszymy się z siatkówki, kosza, F-1 i wcale mi nie brakuje premiership czy Hiszpanskiej wystarczy mi Celtik i parę meczy z udziałem naszych grajków.

A jak chce sobie popatrzyć na naszą ligę idę na mecz i już mam spokój na pół roku.

Oferta PS jest 100% zadowalająca Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam jak zabrać piłkę nożną to już świat się zawalił a ja i paru znajomych cieszymy się z siatkówki, kosza, F-1 i wcale mi nie brakuje premiership czy Hiszpanskiej wystarczy mi Celtik i parę meczy z udziałem naszych grajków.

A jak chce sobie popatrzyć na naszą ligę idę na mecz i już mam spokój na pół roku.

Oferta PS jest 100% zadowalająca Pozdro

 

Gomaniak Zgadzam się z tobą w całej rozciągłości :!::!::!: a Twój najlepszy argument to zaznaczyłem na niebiesko- nic dodać nic ująć :lol::lol::lol::lol::lol::lol: oni każdego są w stanie "wyleczyć" z piłki nożnej :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Polsat podpisała umowę z Polską Ligą Siatkówki dotyczącą relacji z rozgrywek o Mistrzostwo Polski do roku 2010. W sumie Polsat Sport pokaże ponad 50 spotkań. Od połowy grudia kanał będzie relacjonował po 2 spotkania z kolejki. Transmisje ze spotkań będą przeprowadzane w piątki i w soboty. Każda kolejka ligowa będzie podsumowywana w poniedziałki po południu w programie ‘Punkt Set Mecz’ w Polsacie Sport. Na antenie stacji prezentowane będą skróty meczów ligowych, podsumowania ekspertów, wywiady z zawodnikami i trenerami oraz zapowiedzi najciekawszych wydarzeń siatkarskich w kraju i zagranicą.

 

żródło:medialink.pl

 

Świetna informacja :)

Zmiana tylko dni transmisji, wcześniej była sobota- niedziela, teraz piątek-sobota. Dla mnie osobiście jeszcze lepiej, bo w niedziele jest LSK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bogdan425 : Co Ty chcesz od wtorku, super dzień. Biore do ręki newsa To& Owo i na stronie kalendarzyk kibica stoi jak wól !!!

Piłka ręczna kobiet ME ( Nasze awansowały dalej) potem siatkówka kobiet liga mistrzyń Myszynianka. dalej puchar Uleb jak ktos lubi kosza a jak ja na deser liga mistrzów biorę gra Skra Bełchatów więc okolo 16 biegne po Wareczkę 6-ciopak za jedyne 10.70 PLN i zasiadam przd PC

Kobita mnie wymelduje kiedyś :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam jak zabrać piłkę nożną to już świat się zawalił a ja i paru znajomych cieszymy się z siatkówki, kosza, F-1 i wcale mi nie brakuje premiership czy Hiszpanskiej wystarczy mi Celtik i parę meczy z udziałem naszych grajków.

A jak chce sobie popatrzyć na naszą ligę idę na mecz i już mam spokój na pół roku.

Oferta PS jest 100% zadowalająca Pozdro

 

Tak to jest agrument, jak chcesz ogladnąć mecz to jedź na stadion i oglądaj, a jak ktoś chce oglądnąć mecz z miejscowości co najbliższy stadion pierwszoligowy jest oddalony 3 godziny jazdy samochodem to co ma co tydzień tracić 300 złotych na paliwo?

Najlepszy kosz hahaha, żeby go mieli, to takiego nawet zamieszania by nie było z ligą. NBA to jest najlepszy kosz, a Euroliga to najlepszy kosz w Europie, a co ma Polsat? Ligę Polską, drugorzędny, czy trzeciorzędny Puchar ULEB?

F1 masz i bez Polsatu Sport na Polsacie. Może jeszcze najlepszy żużel to gdzie Grand Prix bo je ma C+ (i dobrze bo to nic ciekawego), a powiedzcie dlaczego ludzie mają cierpieć - kibice futbolu? C+ ma bogatą ofertę dla kibica futbolu, dla kibica kosza, żużlu, a Polsat Sport to co też nie może mieć dobrej piłki?

Przecież porównajcie oglądalność naprawdę dobrego meczu ligi zagranicznej (dobrego, nie Setubal - Acedamica itp.), a zawodów żużla, ligi polskiej, kosza, czy czegoś innego (oczywiście nie czegoś tak jak jest od czasu do czasu np.: wspaniałe mecze polskiej reprezentacji siatkowej, w które zresztą powinni inwestować, ale tylko w reprezentacyjną), to wyjdzie, że oglądalność z meczu dobrego futbolu byłaby dużo większa.

Piłka Nożna to sól sportu. I nie wierzę, że kibic woli oglądnąć polską ligę siatkówki czy koszykówki czy żużel niż mecz Inter - Milan, czy Roma - Palermo.

 

Edycja Mr. Orbita: Uwaga na błędy - całość mniej więcej poprawiłem... Poza tym wbrew pozorom piłka nożna to nie wszystko, więc uogólnienia to przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...