Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A swoją drogą to zaintresowanie Sportklubem jest spore - jako że tutaj nie dyskutujemy o piractwie to powiem tylko, że jest kodowany w Nagravision 1 :wink: .

Jak by było duże to by o niego starały się platformy. Jest raptem w kilku sieciach kablowych. i raczej za długo na naszym rynku nie wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wytrzyma wytrzyma... Niedługo startuje Sport Klub+

Nic nie szkodzi że jest dostępny w kilku kablówkach...

Kiedys powiększy swój zasieg, to jest opłacalne...

Bo iczej byśmy nie mieli tylko w N dla 50 000 abo takich kanałów jak:

Baby tv, CC, Discovery HD, Wojna i ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że NBA i NHL nie bedzie z prostego powodu - 98% meczów w obu ligach jest "live" w godzinach nocnych polskiego czasu. I nie sadzę aby Polsatowi opłaciło sie kupowanie tych lig, gdyż większość ludzi wybiera transmisje na żywo a one są niestety w czasie "prawie zerowej oglądalności" (nie licząc kilkuset kibiców czekających na te zawody). A niestety nie wszystkich interesuje oglądanie meczów z kilku- lub kilkunastugodzinnym poślizgiem.

 

nhl mnie nie interesuje {pozdr dla tych co mają odmienne zdanie :) }

ale co nba to jest mit że leca mecze późno w nocy ,mecze na kanale sportitalia są o godzinie 20 czasami 21 a mecze są na zywo ale ...dobra kończe temat bo tu jak zwykle polsat zawalił sprawę {może to wyraz szacunku dla abonentów największej platformy w dosyć dużym państwie}

A CI CO PISZĄ ŻE NIE TYLKO PIŁKA to własnie mają przykład ,koszykówka też pokazuje swój poziom nie w nba...lekkoatletyki nie znajdziecie więc....przykro mi wypada się przenieść do c+ {ja nie mogę bo mam umowę i mnie nie stać ale ci którzy moga niech tylko gaszą po sobie światło....}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.Najlepszy sport poza piłką?NBA,EUROLIGA to ma C+ a to jest chyba najlepsze.

Teraz PS może coś wartośćiowego kupić to jest SerieA(Premiership nie do kupienia,bo C+ ma po prostu więcej kasy i będzie tam w HD).Tego lata jak to kupią będzie ok.

Co do SportKlubu to ma Bundeslige-produkt bardzo dobry.To trochę za mało,ale sądzęże SportKlub może kupić jakiś rodzynek i jak np walczył o prawa do Primiera Division(!) i wtedy to powiemy,że SportKlub jest super.

Ciekawo czy Polsat Sport(mam kablowe) HD bedzie nadawal w kablowkach.Raczej nie bo kablowy nie mają technologi HD(szkode ze nie pokazuja np.w zwyklym przekazie ale nei wiem cyz to mozliwe).I ciekawo czy wydarzenia np.live na polsat sport bede inne od tych se polsatu sport hd bo tak duzo moze ominać abonamentow kablowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys mialem / mam c+ od poczatku istnienia/, ale teraz mnie ich oferta nie zadawala/ dla mnie jest slaba/ kupilem sobie n / pakiet sport i bajki/ bo gdzies uslyszalem ze maja dolaczyc sportklub. c+ i cp podalo ze ich ten kanal nie interesuje / sat kurier i to i owo/ , teoretycznie n jak go dolaczy , to liga mistrzow , puchar polski, nhl / z nasn / i oferta sportklubu pobije zawartosc polsat sport i extra . to sa tylko rozwazania ale jak sie spejnia to platforma n namiesza na rynku i cp to odczuje .Lubie dobry sport i juz nawed c+ prowadza ciekawe ofery / niezle rabaty/ , polsat sport aby utrzymal sie na rynku musi kupic cos ciekawego , asby przyciagnac klienta. Mnie stracil, ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co nba to jest mit że leca mecze późno w nocy ,mecze na kanale sportitalia są o godzinie 20 czasami 21 a mecze są na zywo

 

 

... a czasami też o 22 ale sa to wyjątki i zdarza sie taki mecz raz na mniej wiecej 4 tygodnie - dlatego napisałem że około 98% meczów jest w czasie bardzo niskiej oglądalności (a to ma niestety wpływ na reklamodawców).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i skończyły się MS w siatkowce,f1 jeszcze nie ruszyła,i co takeigo ekstra mają widzowie teraz?

a co powiedza fani pilki noznej?

 

A co w całej europie nie będzie zimy :?: cała europa będzie grać :?: też będzie przerwa :wink::wink::wink::wink:

 

Edycja Burli: Poprawiłem cytowanie i wykasowałem kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żuzel oglądalnośći za dużej nie ma,

Serie A zgadzam się.Cóż szkoda bardzo Ligi Mistrzów przeogromnie.Teraz mogą skupić się na dobrej lidze.Stracili Bundeslige może zyskają Serie A pewnie nawet lepszą ligę od niemieckiej.

Tego lata liczę na Serie A(Premiership raczej nabank dalej będzie w C+).

A następnego lata oczekuje od nich możę wykupienie pakietu o któym była mowa jeżeli chodzi o ligę polską.Możę NBA(choć to wydaje się niezwykle mało możliwe).Ale cóż za długo patrzę w przyszlosc ,zobacyzmy co przyniesie nastepny sezon i czy będzie Serie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polsat wszechstronny?

ja wole goladac porzadne pilke i kosz naprzyklad niz polska lige siatkowki,slabe ligi pilkarskei i zuzel,

cyfra ma najlepszy poza pilką kosz(nba,euroliga),takze zuzel(polsat ma namiastke grand prix ktore ma c+),pozatym leci u nich chocby lekkoatletyka,wiec gadanie takia jak kwiatka mija sie z prawdą,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wiec popatrzmy:polsat sport ma co prawda polską ekstraklase koszykarzy ale c+ ma eurolige ktore to zawody są po prostu lepsze,

i taka jest to roznica,c+ nie ma przeciwnika,a to nie dobrze bo sie okarze ze jak chcesz ogladac najlepsza pilke kupuj c+(a zebym ja go mial w mojej kablowie :( ALE NIE MAM),

A POSLAT SPORT i poslat sport extra sa zdecytowanie bardziej rozpowszechnione,z wiekszą ogladalnoscia moze nawet od c+ ale jest tanszy i chyba dlatego jest slabszy znacznie,ale chyba dla fanow sportu moga placic oni kilka zloty wiecej czy to w Cp CZY w kablowie zeby yla lepsza oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt mozna by otym pomyslec,jednorazowy koszt a premiership jakby dalo troche osob kasy jednorazowy by cos to dalo :D

 

 

Po pierwsze no jak nigdy jednak pomysł by przeszedł ale po pierwsze

nie wpadli by na takie coś a po drugie już za późno {listów uważam nie czytają od abonentów więc trudno.... niech się wypchają tą f1 :x

 

Edycja Burli: Nie cytujemy posta jeśli piszemy zaraz pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listy czytają i odpowiadają na maile na poslatsport.tv niezawsze,ale czesto tak,czesciej niz w wielu innych nadawcow telewizyjnych ktore maja maile dla picu,

nie wiem ale z tym wplaceniem to niejest zly pomysl-wspomozenie celów na pilke nozną polsatu sport na wysokim poziomie,

dają nr.konta amy wplacamy(nieoficjalnie) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karollo_2007 "wypchają tą f1 "

 

może tobie, ale ja wolę (i wolałem) F1 niż jakąś obcą ligę, niezależnie jaka to by nie była :!::lol::lol::lol:

 

a co do dobrowolnej dodatkowej wpłaty to pomysł na miarę Caritasu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

z CP jeszcze tak żle nie jest aby musiał żebrać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie strasznie experci od Polsatu Sport, którzy nawet na oczy nie widzieli tego programu.

 

Po raz kolejny wyrażę swoje zdanie. Plusy i minusy w odniesieniu do mojej osoby.

 

Plusy:

- starają się o prawa dla imprez gdzie grają Polacy (teraz od 7 do 17 grudnia ME w piłce ręcznej kobiet), wielka gratka dla mnie jako kibica naszych drużyn narodowych

 

- transmisje meczów w europejskich pucharach polskich drużyn. Chociażby wczoraj naszych siatkarek

 

- znakomici komentatorzy (siatka - fenomenalni)

 

 

Minusy:

 

- brak sportowego programu informacyjnego z prawdziwego zdarzenia

 

- brak programu dla kibiców (ULTRAS), marzy mi się np. przegląd opraw meczowych lub coś w tym stylu

 

 

Jestem takim człowiekiem, że nie interesują mnie wielkie komercyjne ligi. Chcę oglądać Polaków jak rywalizują z innymi krajami lub klubami. Jak oglądam sport kocham komus kibicować a co mi z tego ze obejrzę mecz Milan-Inter bez udziału Polaków.

 

Jedynie czego zazdroszczę Cyfrze to Orange Ekstraklasa, ale niestety jak już pisałem przez durne regulacje Cyfry nie zostałem ich abonentem (nie można wziąć CANAL + do startowego) i przez to między innymi zostałem abonentem CP a nie Cyfry.

 

Dlatego skręca mnie jak ktoś porównuje Canal+ do PS i wypowiada sie w tym temacie nie znając tego programu. Policzcie ile z abonamentów ma CANAL+ a ile PS i wtedy porównajcie ofertę. Polsat Sport mam w pakiecie za 35 zl, natomiast Polsat Sport Extra za 8,90. Teraz policzcie Canal+ i macie odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...