Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem wyścigi właściwe F1 będą w kanale głównym - POLSAT. Kwalifikacje na TV4 lub Polsat Sport.

Dlaczego tak sądzę? Ponieważ wyścigi główne mają być w kanale otwartym. POLSAT będzie chciał na reklamach maksymalnie dużo zarobić. Dlatego w kanale podstawowym będą transmisje, a nie w TV4 mającej marny zasięg.

 

Wszystko sprowadza się do pieniędzy, a dokładniej zysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ma to o tyle znaczenie że nie wiem jak będzie z rtl-em bo prawdę mówiąc do F1 nie są mi potrzebni a wręcz przeszkadzają ci panowie "komentatorzy" z tv4.

 

Natomiast co do zasięgu reklam to np. będąc udziałowcem BMW powiedziałbym tak: hola hola panie Zygmuncie! To teraz nie będzie naszych reklam przed wyścigami w tv4? W stacji do której mają dostęp abonenci Cyfry+ których uważa się za klasę średnią - a więc ci których być może stać na nasze auta? Chcesz pan puścić F1 w pakiecie Mini za 9.9zł gdzie nie trafimy z ofertą drogich aut do nikogo???????

(proszę się nie czepiać tego myślenia - wczułem się w reklamodawcę - BMW w którym jeździ Kubica)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz ....../ tvn nie mial szans na pozyskanie praw,tak :D mial,bo ma tvn(tak samo jak polsat nie kodowana stacja) i ma n-sport(tak samo jak polsat ma polsat sport),

nawet media mowily ze tvp,tvn i polsat mają brac udzial w licytacji,

 

f1 pewnie przyniesie duze zyski,ale i tak dalej sie pytam-co z fanami futbolu(mają isc do c+?ktory ma i pilke i kosz najlepszy)

Edycja:bogdan 425 - nie obrażamy - przypominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To twoje przeczucie czy masz jakąś wiedzę na ten temat? Bo równie dobrze ja mogę napisać że na 72% będzie w tv4 :)

 

 

mam wiedzę ze źródła polsatowskiego. Ale dopóki coś nie jest oficjalnie podane to wolę nie pisać że na 100% będzie tak, żeby potem nikt nie miał do mnie pretensji.

 

@jupi teraz to w ogóle nie wiem o co Ci chodzi w tym poscie :roll: Może następnym razem napisz jasniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawo czy Polsat Sport HD będzie w sieciach kablowych(VECTRA) jak nie nadający w HD(kablówka musi wprowadzic cyfrową tv) to w zwykłym formacie.

f1 wyśćigi główne będą w polsacie głównym ze studiem(krótkim),

a w polsacie sport będą te same transmisje ze studiem dłuższym,

tego jestem pewień,a co pokaże tv4?moze kwalifikacje,powtórki,

zresztą jak to bedzie sie odbywac to jest juz szczegol,

bo mam i polsa sport i extra i polsat i tv4,

inna sprawa ze mnie f1 malo interesuje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica kosztował 8 milionów euro

Zakup praw do transmisji F1 to wielki sukces Polsatu

 

Koniec niepewności: najbardziej łakomy kąsek sportowych praw telewizyjnych został skonsumowany. Wyścigi Formuły 1 z udziałem Roberta Kubicy pokaże Polsat. Kibice mogą już zacierać ręce i czekają na 18 marca 2007 r., gdy w Melbourne wystartuje kolejny sezon.

 

Kontrakt został podpisany najprawdopodobniej na trzy lata - podobnie jak poprzedni wynegocjowany przez stację TV 4.

Jaka kwota?

 

Szef sportu w Polsacie Marian Kmita oczywiście nie ujawnia kwoty, za jaką jego firma nabyła prawa do F1. Kilkanaście tygodni temu zapowiadał: - Po wyczynach Kubicy to będzie koszt porównywalny z zakupem angielskiej Premiership.

 

Według nieoficjalnych szacunków Polsat zapłacił co najmniej 8 milionów euro za 3 sezony. To kilkanaście razy więcej, niż sponsorzy wyłożyli na zakup praw na rzecz TV 4 przed trzema laty.

 

Polski kierowca BMW Sauber pojechał tylko w 6 wyścigach F1, ale zrobił prawdziwą furorę i przez wielu fachowców został okrzyknięty odkryciem roku. Szczególnie po tym, jak już w trzecim starcie w życiu wskoczył na trzeci stopień podium na torze Monza.

Bez kodowania

 

Nic dziwnego, że najważniejsze sportowe stacje telewizyjne - Polsat, TVP i TVN - stanęły do morderczego wyścigu "o Kubicę". Zawody musiały być pokazywane w telewizji niekodowanej. Zwycięstwo Polsatu ułatwił fakt, że związana z nim stacja TV 4 miała prawo pierwszeństwa w negocjacjach.

 

- Czytałem, że wygraliśmy, bo ktoś się wcześniej wycofał. To bujda - komentuje Kmita. - Nikt nie lubi sięĘprzyznawać do porażki. Sądzę, że inne stacje miały po prostu kłopot z umieszczeniem tego produktu na antenie otwartej.

 

źrodło:Super Expres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że Polsat nie kupił Premiership zamiast wyśćigów F1.

Teraz napewno kasy zabraknie na zakup porządnej ligi.Bo taki jest Polsat,że nie chce kupować rzeczy,które są trudne do zdobycia(premiership,liga mistrzów) a kupuje to co ma szanse kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 milionów !!!!??? Co za idioci ,szkoda tylko że przy słabycej formie robercika ,mało kto będzie oglądał f1 , myśle ze ta suma wystarczyła by do walki o premier league czyli JEDNEJ dobrej ligi piłkarkiej na którą czeka tak wiele osób ... zaraz mnie trafi :x zawsze musimy tak piłkarsko dziadować i patrzec co tam u c+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef sportu w Polsacie Marian Kmita oczywiście nie ujawnia kwoty, za jaką jego firma nabyła prawa do F1. Kilkanaście tygodni temu zapowiadał: - Po wyczynach Kubicy to będzie koszt porównywalny z zakupem angielskiej Premiership.

 

To ja bym wolał 100 razy bardziej Premiership. Jak stać ich na F1 kosztującą tyle co angielska liga to niech kupią też jakąś porządną ligę, np. Serie A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc by wolało serie a czy premiership,

PS raczej nie kupi ligi polskiej bo i klubom trzeba placic itd. to produkt na ktory trzeba by bylo wydac ze 100mln zlotych bo to nie tylko ze transmitujesz mecze ale i jak c+ placi kwoty klubom za transmisje,

ale juz np.pakiet umozliwiajacy skroty i magazyn w sobote i niedziele, oraz 6 meczow derbowych live w sezonie na to licze ze PS sie skusi,

liga polska po tym i nastep[nym sezonie konczy sie umowa c+,

pozatym niech walcza o serie a i o np.mozliwosc retranmisji meczow premiership zaraz po faktycznym ich zakonczeniu to jeszcze by mozna bylo ogladac,pozatym moze np.puchar hiszpani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was wie kiedy sie kończy umowa C+ na transmisję naszej Orange Ekstraklasy :?: bo przydało by się aby może Poslat zaczął coś robić w tym kierunku. Mają prawa do Pucharu Ekstraklasy to może niedługo liga taż będzie ich :?:

 

Polsat zakupił Ekstraklase!

Mogli by sie postarac jeszcze o Serie A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcza,ten polsat czemu nie pokazuje super meczu w portugali boavisty-porto bo w jednej z druzyn graj.ą polacy a w drugiej wielkie porto które w tmy sezonie moze daleko zajsc w lidze mistrzów bo ma od czasow mourinho porzadny sklad,

a ktos wie jakie mecze pokazują w tvn turbo we wtorek i srode?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mozliwosc retranmisji meczow premiership zaraz po faktycznym ich zakonczeniu to jeszcze by mozna bylo ogladac...

Nie ma takiej możliwości, jest tylko jeden pakiet na wyłączność. Nie będzie tak, że jedna stacja pokazuje mecze LIVE, a druga pokazuje ten sam mecz zaraz po jego skończeniu.

 

Polsat zakupił Ekstraklase!

Nie pisz bzdur. C+ ma wyłączne prawa do końca sezonu 07/08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szef sportu w Polsacie Marian Kmita oczywiście nie ujawnia kwoty, za jaką jego firma nabyła prawa do F1. Kilkanaście tygodni temu zapowiadał: - Po wyczynach Kubicy to będzie koszt porównywalny z zakupem angielskiej Premiership.

 

To ja bym wolał 100 razy bardziej Premiership. Jak stać ich na F1 kosztującą tyle co angielska liga to niech kupią też jakąś porządną ligę, np. Serie A

 

podpisuje się ale wolałbym PRZYNAJMNIEJ JEDNĄ : bundesliga serie a PL czy PD ,no ludzie z polsatu jak to czytacie to pomyślcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawo czy Serie A zagośći na antenie Polsatu Sport?Jak myślicie?

Szczerze to fajnie jakby Polsat kupił prawa do magazynu sobotniego i niedzielnego ze skrótami do Ligi Polskiej.Posłuchać Borka,Kołotnia byłoby fajnie,a magazyn mógłby być oglądalny i lepszy od tego nawet co jest w C+.Pozatym jakby mieli prawa do 6 meczów derbowych(ciekawie jakich,myslle ze chodzi tu o wisla-cracovia,wisla-legia?widzew-lks?).Od czasu do czasu klasyk ligowy fajnie by pooglądać,bo nie wiem czy na dłuższą metę fajnie to oglądac orange ekstraklase.

Bardzo bym się cieszył jakby N-SPORT był w kablówkach.N-SPORT + Polsat Sport razem wzięte to byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie Kmity to daleko zajdziecie. Dali 6 mln Euro za F1 i to niby tyle co kosztuje Premiership. Hmm... poszukajcie dobrze na necie, to znajdziecie co Kmita mówił o Premiership. Ja pamiętam tylko cyfry z tego i do teraz wiem jak się żalił że dawał 1 mln euro i przegrał kontrakt z C+ które dawało mniej i wygrało. A co mówił o boksie? miał dać 150 tyś euro za jedną walke to stwierdził że woli dać tą kase na lige holenderska i ma ją na 3 lata. Te 6 mln za Premiership to mu się chyba przyśniły którejś nocy. Zresztą cały Polsat taki jest. 2 lata temu się sądzili z Cyfrą o HBO że mają na wyłączność i to takie niesprawiedliwe i nie moga konkurować z nimi, a co teraz? minęły 2 lata i robią dokładnie to samo... mają zone europa i romantice na wyłączność... tak samo było z ligą polską w piłce nożnej, jaka była afera że Canal+ miał prawo złożenia ostatniej oferty, a co zrobił Polsat po roku? też to samo przy kupowaniu praw do F1... bez komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...