Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam sobie studio i wywiady po meczu z Serbami i nie wierzę w to co słyszę. Dziennikarze Polsatu chyba nie wiedzą, że Serbia awansowała. Lepa zadaje pytanie Serbowi czy Polska jutro zapewni im awans, Serb zdziwiony. Mielewski pyta Drzyzgi jak to jest z awansem i znowu coś dywaguje bez sensu. Nie wiem ale cały dzień wszędzie dziś czytałem, że Serbom w meczu z Polakami wystarczą bodaj 54 punkty do awansu, zdobyli ponad 70. Dziwna sytuacja w stacji, która "robi" najważniejszą siatkówkę od kilkunastu lat. Jedynie Drzyzga trzymał jakiś poziom.

Edytowane przez rtl7fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rtl7fan napisał:

Oglądam sobie studio i wywiady po meczu z Serbami i nie wierzę w to co słyszę. Dziennikarze Polsatu chyba nie wiedzą, że Serbia awansowała. Lepa zadaje pytanie Serbowi czy Polska jutro zapewni im awans, Serb zdziwiony. Mielewski pyta Drzyzgi jak to jest z awansem i znowu coś dywaguje bez sensu. Nie wiem ale cały dzień wszędzie dziś czytałem, że Serbom w meczu z Polakami wystarczą bodaj 54 punkty do awansu, zdobyli ponad 70. Dziwna sytuacja w stacji, która "robi" najważniejszą siatkówkę od kilkunastu lat. Jedynie Drzyzga trzymał jakiś poziom.

Raz też odleciał, bo w pierwszym secie twierdził, że ktoś oszukał na "siatkarskim VAR-ze", bo nikt z naszych nie dotknął piłki. Szkoda tylko, że powtórka pokazała, że piłka musnęła palec naszego gracza. Ogólnie tak rozpamiętywał ten jeden punkt, jakby to była piłka nożna i stracony gol mógł zadecydować o porażce. 

Edytowane przez lukas_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem sukces siatkarzy, bardzo się z niego cieszę i oczywiście będę oglądał finał, ale jednak Cafe Futbol to program piłkarski i oczekuję w nim dyskusji o piłce, a nie półgodzinnej rozmowy o siatkówce. O tym mogli sobie pogadać w dogrywce. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był program poświęcony ogólnie wszystkim dyscyplinom sportowym również byloby to do zaakceptowania, ale z samej nazwy dotyczy piłki nożnej i uważam, że powinni trzymać się tematyki. Wystarczy, że kanał informacyjny od samego ranka trąbi o sukcesie naszych siatkarzy i bardzo dobrze.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie [beep] tak ogniem... Znowu chcieliście słuchać tych samych dywagacji o szkoleniu/reprezentacji/poziomie Ekstraklasy (wybierz jedno)? Raz na setki wydań programu wprowadzą nieco innej tematyki, tematyki która jest naszym wielkim sukcesem i od razu wszyscy mają wielki ból dolnej części kręgosłupa...

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MartinFC napisał:

Natomiast  propozycja C+ czyli kolejny program w którym poruszana jest ekstraklasa to mnie nudzi.

To nie jest program tylko o Ekstraklasie. Dzisiaj o niej niewiele było. Bardziej skupiono się na Pucharze Polski, losów Piątka w Serie A i jego piłkarskiej przeszłości i przyszłości, temat Złotej Piłki czy też afera z udziałem Ronaldo. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Vinni napisał:

Już nie [beep] tak ogniem... Znowu chcieliście słuchać tych samych dywagacji o szkoleniu/reprezentacji/poziomie Ekstraklasy (wybierz jedno)? Raz na setki wydań programu wprowadzą nieco innej tematyki, tematyki która jest naszym wielkim sukcesem i od razu wszyscy mają wielki ból dolnej części kręgosłupa...

Mnie w ogóle nie interesuje ten wielki sukces. W programie o piłce nożnej nie mam ochoty słuchać o siatkówce. Sama nazwa audycji mówi o tym jaka powinna być treść. Jeśli panowie mają ochotę rozmawiać o sukcesach w innych dyscyplinach to mogą sobie wyjść na kawę czy inny napój poza anteną. W Misji Futbol też pamiętam, że kiedyś ponad połowę programu zrobili o skoczkach narciarskich i reakcja oglądających była podobna. 

Mateusz Borek niech lepiej spojrzy na mapę bo Meksyk to nie jest jak twierdzi "Ameryka Środkowa". Jego pani od geografii raczej by nie była zadowolona. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Vinni napisał:

Już nie [beep] tak ogniem... Znowu chcieliście słuchać tych samych dywagacji o szkoleniu/reprezentacji/poziomie Ekstraklasy (wybierz jedno)? Raz na setki wydań programu wprowadzą nieco innej tematyki, tematyki która jest naszym wielkim sukcesem i od razu wszyscy mają wielki ból dolnej części kręgosłupa...

Tak, znowu chciałem słuchać tego samego, bo od tego jest ten program. Tak jak pisze @the cable guy, rozmowy o siatkówce można sobie przeprowadzić w innym programie. Jeszcze rozumiem jakaś krótka wzmianka, 5-10 minut max, ale nie prawie 40 minut. To tak samo jakby nagle w Lidze+ Extra pół programu poświęcili na rozmowy o sukcesach żużlowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie kwestia SD, bo kuleje też płynność, kolory itd, w dodatku jak są wywiady to często coś się zacina, przerywa itd. Nie wiem, może przez net to wysyłają, zamiast satelity ;).
Ogólnie i tak jest lepiej niż na początku mistrzostw, ale nadal wygląda to słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam nieodparte wrażenie, że Polsaty Sport zostały trochę zaniedbane z prawami prze zakup przez CP Ligi Mistrzów. W środku tygodnia to co mnie najbardziej interesowało czyli siatkarska liga mistrzów przeszła do nc+. W zamian dostałem studio do piłkarskiej ligi mistrzów. Reprezentację Polski w piłkę nożna mogę obejrzeć w TVP no i teraz najbliższe 3 lata będzie w publicznej siatkówka reprezentacyjna. Co raz mnie ciekawych praw zostaje w CP  na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...