Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba została tylko czeska, holenderska i 2 liga polska. Słabizna...

Z rozgrywek ligowych tak. Z piłki nożnej w ogóle mają jeszcze choćby Puchar Włoch, Puchar i Superpuchar Polski, Ligę Narodów UEFA, Eliminacje do Euro 2020 (i Mundialu w 2022, ale to odległa historia). Do tego mecze reprezentacji U-21. Przestańcie porównywać Polsat Sport do Canal+, bo Polsat Sport nie jest kanałem Premium. Polsat Sport i Polsat Sport Extra można mieć za 1 zł miesięcznie w TV Mobilnej lub 5 zł miesięcznie w TV SAT w HD. Oczywiście z wieloma innymi kanałami. Canal+ jest chyba troszkę droższy, co?

 

Polsat od zawsze stawiał głównie na piłkę reprezentacyjną, od niedawna dopiero myśli o klubowej. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od TVP Sport? Bo ja wiem? Polsat ma bardzo dużo tenisa, w tym Wimbledon, prawie całą siatkówkę (klubową i reprezentacyjną, w tym najważniejsze imprezy), koszykówka (ligę i euroligę)... Z mniejszych dyscyplin mają choćby siatkówkę plażową i piłkę nożną plażową, obie dyscypliny chętnie oglądam. Nie wspomniałem o boksie i sportach walki.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaszek, bez sensu rozpoczynasz tego typu dyskusje :). Dla każdego inny kanał sportowy będzie miał ciekawszą ofertę - w zależności od tego kto jakie dyscypliny / rozgrywki lubi.  Dla mne np. kanały sportowe Polsatu >>> kanały sportowe Canal +, ale u każdego będzie to wyglądać inaczej :)

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez sensu. Niektórzy oczekują w PS i PSE ligi niemieckiej, hiszpańskiej abo włoskiej i wyśmiewają, że puszczają holenderską, albo 1 ligę. Nie piszę nigdzie, że mają najlepszą ofertę. Piszę, że kanały premium zawsze będą miały lepszą, bo są 5-10 razy droższe.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie powinno być jak kiedyś: 1.liga, 2.liga, 3.liga, 4.liga międzyokręgowa, 5.liga okręgowa, A-klasa, B-klasa, C-klasa.

A na nazwę Ekstraklasa trzeba sobie zapracować i prezentować proporcjonalny poziom do samej nazwy. U nas jest nazwa ważniejsza:)

Zgadzam się. ;)

 

Z rozgrywek ligowych tak. Z piłki nożnej w ogóle mają jeszcze choćby Puchar Włoch, Puchar i Superpuchar Polski, Ligę Narodów UEFA, Eliminacje do Euro 2020 (i Mundialu w 2022, ale to odległa historia). Do tego mecze reprezentacji U-21. Przestańcie porównywać Polsat Sport do Canal+, bo Polsat Sport nie jest kanałem Premium. Polsat Sport i Polsat Sport Extra można mieć za 1 zł miesięcznie w TV Mobilnej lub 5 zł miesięcznie w TV SAT w HD. Oczywiście z wieloma innymi kanałami. Canal+ jest chyba troszkę droższy, co?

 

Polsat od zawsze stawiał głównie na piłkę reprezentacyjną, od niedawna dopiero myśli o klubowej. 

Pucharu Włoch już chyba nie mają, bo prawa się skończyły z końcem tego sezonu, a o nowych nic nie było słychać. Stracili też prawa do pokazywania reprezentacji, więc klapa. Ty się możesz cały czas czepiać C+, a my jak wytkniemy podstawowe rzeczy PS to od razu źle? 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie wytykać, jest masa rzeczy do wytykania. Zwracam jednak tylko uwagę, że Polsat Sport i Polsat Sport Ekstra są po prostu tanie, ba, wystarczy wziąć jakąkolwiek ofertę CP, żeby je mieć. Można w dużym uproszczeniu powiedzieć, że dla klientów CP są darmowe (w ramach podstawowej opłaty miesięcznej 20 zł lub nawet 5 zł dla tych, co dobrze kombinują). Nie da się tego nawet porównać do nSport+. Tu nigdy nie będzie ligi hiszpańskiej, włoskiej, czy angielskiej. To nie ten rozmiar kapelusza. A co do pucharu Włoch, to ja nie wyrokuję, dopóki ktoś inny nie kupi (a na pewno ktoś kupi), to różnie może być :) Utraty było by szkoda, to już nie są kiepskie prawa, puchar Włoch to już solidna oferta piłkarska.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oni w ogóle walczyli o Ligę Włoską? Ona chyba nigdy dla nich nie była ważna. 


Wiesz, ta klasa rozgrywkowa jest 'ekstra', bo w końcu to najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce (a tym samy najlepsza).

Tak, ale to pomysł zaczerpnięty z Anglii. Tylko u nich tak faktycznie jest i ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, a u nas? Nie wydaje mi się ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma dobrą ofertę i swoją politykę,że część najciekawszych praw udostępnia w specjalnie tworzonych kanałach. Mają Wimbledon i ATP, siatkówkę, która ma sporo fanów w Polsce, większość najważniejszych gal bokserskich, UFC, Diamentową ligę, Euroligę czy TBL. Troszkę stracili na rzecz NC+ - LM siatkarzy i siatkarek oraz w piłce ręcznej LM oraz Ekstraklasę Męzczyzn. Fan wielu dyscyplin sportowych jak ja ma największy problem, bo dobrze by mieć wszystkie kanały sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko dziwi dlaczego tak mało pokazują naszej piłkarskiej 1. ligi i 1.ligi żużlowej. Tym bardziej, że oglądalność podobno mają bardzo dobrą.

 

Jeżeli chodzi o ligę piłkarską to taka jest umowa między stowarzyszeniem ligi, a Polsatem. Podobno istnieje jakaś drobna szansa na trzy spotkania w kolejce podczas trwania obecnego sezonu, ale niestety spodziewam się, że na obietnicach się zakończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oni w ogóle walczyli o Ligę Włoską? Ona chyba nigdy dla nich nie była ważna.

 

Pewnie nie walczyli, ale sytuacja się zmieniła. Największa gwiazda Realu w Juve. Są też Polacy w lidze włoskiej. No i co najważniejsze - po utracie Ligi Mistrzów w tygodniu w ramówce więcej pustki. A to byłby dobry wypełniacz.

 

Jeżeli chodzi o ligę piłkarską to taka jest umowa między stowarzyszeniem ligi, a Polsatem. Podobno istnieje jakaś drobna szansa na trzy spotkania w kolejce podczas trwania obecnego sezonu, ale niestety spodziewam się, że na obietnicach się zakończy.

Domyślam się, że to może być wina umowy, że tylko dwa mecze w kolejce. Ale dziwi mnie to, bo podobnie jak Ekstraklasę, ludzie chętnie oglądają 1. lige ze względu na lokalne zespoły - a piłka nożna jest u nas bardzo popularna, co potwierdzają wyniki oglądalności. A przecież nie tak dawno chyba był podpisywany nowy kontrakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...