Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@peterpeter, będą, bo nie wrzucą innych praw do dekoderów konkurencji. Nie zrobią też kolejnej paczki kanałów na Ligę Narodów. ;)

A moim zdaniem mogą wrzucić to do PSP. Po pierwsze aby abo CP brali paczki PSP więc dodatkowy kontent tam się przyda. Jak już nie będzie tego co dotąd było w PS to abo CP mogą chętniej dokupywać PSP aby to mieć. A to, że to trafi do nc+ to nic nie szkodzi bo abo nc+ i tak za to płacą.

A Polsat jest bardziej elastyczny na udostępnianie innym platformom niż nc+. NC+ nie tylko nie udostępnia kanałów sportowych dla CP ale też żadnych innych kanałów a Polsat poza sportowymi udostępnia nc+ wszystkie swoje kanały włącznie z filmowym.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się okaże, że co lepsze prawa wg Ciebie poprzenoszą do PSP. To co na trzech sportowych kanałach Polsat Sport będą pokazywać. Oraz abonenci nc+ za 10 lub nawet 5zł dostaną wszystko to co najlepsze z praw Polsatu.

 

Edit

To już takie czyste dywagacje z mojej strony, ale,mogą jakieś tam mecze wrzucić do Polsat Sport News i wtedy mogą skusić iluś tam abonentów do wykupienia pakietu Sport HD.

Edytowane przez Maximus2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to, że abonenci nc+ dadzą 5-10 zł czy nawt więcej to nie oznacza, że Polsat dostanie tyle. Nc+ mogła zaoferować taką stawkę, że Polsat nie miał jak odmówić. Zwróćcie uwagę, że żadna duża kablówka nie zaprezentowała oferty, a nc+ tak. Myślę, że na Polsat Sport Premium będą inne transmisję, choćby duble bez reklam ze zwykłych anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo tu chodziło wyłącznie o jedną kamerę, tą przed stolikiem...Jak pokazywali obraz z niej to jakość była tragiczna...

Też zauważyłem problemy. Mocne rozmycia piłkarzy w ruchu. Przed spotkaniem to było.

@peterpeter, będą, bo nie wrzucą innych praw do dekoderów konkurencji. Nie zrobią też kolejnej paczki kanałów na Ligę Narodów. ;)

Nie rozśmieszaj mnie. :) Po tym co pokazali z LM, takie stwierdzenie że nie wrzucą praw do dekodera konkurencji jest mało poważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje tych wszystkich meczów będą w Polsacie Sport, czy tylko tak jak to było wczoraj mecz naszego tenisisty? Chociaż rano jak się przebudziłem to widziałem też w Polsacie Sport, końcówkę meczu Murraya, ale myślałem że to taki wyjątek ze względu właśnie na mecz Huberta Hurkacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienili ramówki, oby z następnymi turniejami też tak zrobili, może wyszło im że mało kto w PSN ogląda. :) Wszystkie spotkania w PS, oprócz początku relacji w czwartek w PSN (el. LE w PS), i pierwszych dwóch meczów ćwierćfinałowych w PSE (1. liga w PS).

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo się pospieszyli z podaniem informacji, albo jeszcze negocjują umowę. Co do Superpucharu Turcji - fajnie by było, gdyby pojawiła się liga turecka, ale pewnie Turcy swojej polityki nie zmienili i praw nie sprzedają nadal... Jeśli chodzi o czwartkowe mecze to mam nadzieję, że pokażą też Jagiellonię z Rio Ave. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...