Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na siatkę klubową nie mam czasu,ale Reprezentację regularnie oglądam :)

I moja zadra do Kadziewicza to ciągłe ch[beep]e Drzyzgi..oglądam siatkę wiele lat i dziś mój znajomy powiedział:"Co ten Kadziewicz?

Edytowane przez Barti
Usunięto ostatnie zdanie forum - niekulturalny sposób wyrażania się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz! Ale mecz Francja - Italia oczywiście będzie, bo gospodarzem są trójkolorowi? :) Bo jak nie, to na szczęście na Rai 1 HD przynajmniej będzie transmisja... :roll:

No właśnie teraz się zaczyna na PSE, ale przełączyłem na moment na RAI1, a tam (jak zawsze) transmisja meczu zakodowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dziwne jest to, że po tylu latach bycia w Polsacie nie wysłano na głęboką wodę Wojciecha Drzyzgi jeżeli o komentowanie meczów samemu, bądź z kimś, ale jego jako tego głównego prowadzącego. To już Damian Dacewicz tak niektóre spotkania komentuje, który jest w zasadzie na tej samej pozycji w słonecznej telewizji co Drzyzga właśnie i trochę krócej- nawet bez Przemka Iwańczyka lekkoatletyczną diamentową ligę w Polsacie Sport potrafi jako ten główny komentować Artur Partyka. Chyba, że to decyzje władz stacji lub też sam nie czuje się na siłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekspert w studiu to raczej nie, choć może jakieś prezentowanie statystyk czy coś. ;) Myślę że będzie ogarniać wywiady, może będą wysyłać jako reporterkę na mecze LM, zwłaszcza do Hiszpanii. :) Być może też prezentowanie newsów, choć Polsat ma już wystarczającą ekipę od tego.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest emitowane 400 wydanie ''Cafe Futbol''.

 

Także od czwartku, 14 czerwca br. Polsat Sport będzie emitować programy poświęcone Mundialowi 2018 w Rosji: o godz. 8:00 Futbol News 2018, a o godz. 8:15 Studio Mundial 2018 które będzie trwać godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej Polsat pokazywał piłkę ręczna plażowej tym roku, a teraz czas na siatkówkę plażowa.

Kanały sportowe Telewizji Polsat - Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News, pokażą turniej siatkówki plażowej z cyklu World Tour 2018 w Warszawie. Impreza odbędzie się w dniach 27 czerwca - 1 lipca.

Źródło

https://www.cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6517

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Polsat od pewnego czasu systematycznie pokazuje sporty w wydaniu plażowym. Piłka ręczna, piłka nożna i siatkówka oczywiście. A teraz w Polsacie Sport News transmisja z finału Chellengera tenisowego z Poznania. Gra w nim Nasz Hubert Hurkacz. Jedna z nielicznych okazji do oglądania tej dyscypliny na polskiej ziemi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...