Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Fiant nie bluźnij :wink: NBA też ma zostać w C+.

Ja tam strzelam, że NBA będzie i w C+ i w N... Nikt mi jeszcze nie potrafił znaleźć informacji o wyłączności NBA na Canal+...

Tak to mi wygląda, że NBA w Europie (albo w części Europy) może kupić sobie każdy kto chce :roll:

 

Mogę się mylić (i to bardzo)...

 

Poza tym nawet jeśli NBA może być na jednej stacji, to nie mam takiej 100% pewności jak przy np. Premiership czy OE, że Nsport nie zapłaci więcej niż francuski nadawca... Tym bardziej, że Nsport może dawać więcej niż 2 mecze na tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie na takie 16:9 w Polsatach Sport wszyscy czekali, na telewizorkach panoramicznych bardzo ładnie to wygląda a i na ekranach 3:4 nie ma już "wysmuklonych" ludzi :D

 

Brawo, dobrze że reagują na głosy od widzów.

 

P.S. Tak odnośne wcześniejszej rozmowy o ligach na kanałach sportowych to mam wrażenie że Cyfra tak niektórym wmówiła że mecze OE są fajne i takie ciekawe że nigdzie czegoś takiego nie ujrzycie tylko prestiżowych kanałach CANAL+, że to dla niektórych szczyt marzeń o kanałach sportowych :lol:

 

Mnie jakoś ramówka PS odpowiada, bo oprócz piłki są też inne dyscypliny słyszeliście może drodzy C+Sportmaniacy o czymś takim jak Tenis, albo siatkówka? Jedyna liga piłkarska jakiej mi brakuje na CP to Bundesliga - szkoda że jej nie utrzymali, teraz będą zapewne walczyć o Orange - mam nadzieję że nie kosztem dużo wyższego abonamentu bo i tak pewnie rzadko będę ją oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie na takie 16:9 w Polsatach Sport wszyscy czekali, na telewizorkach panoramicznych bardzo ładnie to wygląda a i na ekranach 3:4 nie ma już "wysmuklonych" ludzi Very Happy

 

Jakich wysmuklonych ludzi? przecież pełne 16/9 wygląda na telewizorze 4/3 w taki sposób że masz u góry i dołu ekranu czarne pasy a obraz jest normalny. Chyba że nadawca emituje pseudo 16/9 albo jak masz kablówke i źle jest ustawiony dekoder to wtedy wygląda to tak jak mówisz. Prawidłowe 16/9 wygląda tak jak w kinie. Na telewizorze panoramicznym nie ma wtedy żadnych czarnych pasów, tylko obraz wypełnia cały ekran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie na takie 16:9 w Polsatach Sport wszyscy czekali, na telewizorkach panoramicznych bardzo ładnie to wygląda a i na ekranach 3:4 nie ma już "wysmuklonych" ludzi Very Happy

 

Jakich wysmuklonych ludzi? przecież pełne 16/9 wygląda na telewizorze 4/3 w taki sposób że masz u góry i dołu ekranu czarne pasy a obraz jest normalny. Chyba że nadawca emituje pseudo 16/9 albo jak masz kablówke i źle jest ustawiony dekoder to wtedy wygląda to tak jak mówisz. Prawidłowe 16/9 wygląda tak jak w kinie. Na telewizorze panoramicznym nie ma wtedy żadnych czarnych pasów, tylko obraz wypełnia cały ekran

 

Chodzi o to że do tej pory na Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra 16/9 nadawało anamorficzne 16/9 czyli obraz na zwykłych telewizorach 4:3 był rozciągnięty i bardzo zły do golądania (koło w f1 były nieforemne itp.). Teraz jest prawdziwe 16/9 i posiadacze zwykłych telewizorów maja czarne pasy i wszyscy są zadowoleni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawdziwych transmisjach 16/9 logo stacji jest zawsze bardziej na środku, żeby po obcięciu do 4:3 (np. czasami jedynka tak obcina w wiadomościach sportowych) nie "skasować" loga.

 

Włącz Discovery HD - tam nie jest logo blirzej na środku i przy obcięciu do 4:3 jest tylko połowa loga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...