Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

coca cola?odpowiednik naszej 2 ligi w angli?smiechu warte ciekawe,ciekawa to jest premiership a nie klasa nizej liga

liga portugalska w tym sezonie slabsza niz w poprzednim,tenis stolowy ciekawy?

atp owsze ciekawe sa te turneije,

 

widac jednak tu roznica ze PS pokazuje coca cola chanpionship a c+ premeirship,wedlug mnie PS kompromituje sie pokazujac tego typu mecze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jaki miałby być sens istnienia PSE skoro mieliby tam dawać powtórki i spychać słabe rzeczy. Stworzyli ten kanał żeby dawać transmisje live i żeby ludzie zainteresowani ofertą sportową Polsatu Sport uzupełnili sobie ofertę i go wykupowali. A co na to ci którzy kupują pakiet Sport :?: Najlepiej jakby jeszcze Polsat Sport był w Mini i wszystkie najlepsze wydarzenie na nim były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie oglądaj :evil:

 

Mi się podoba Championship poziom jest wyższy niż w wielu ligach europejskich i pozatym grają tam Polacy.Każdy ma swój gust jedni lubią tenis stołowy inni piłkę.Jeśli ci się nie podoba to nie znaczy ,że innym też.Przestań ciągle krytykować PS.Jeśli nie chcesz to nie oglądaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Championship grają na dobrym poziomie, na pewno dużo lepszym niż w Orange Ekstraklasie ( jak dla mnie nasza liga to IV angielska, przypomnę, że kiedyś prezes Barcelony powiedział przy okazji grania w Lidze Mistrzów z Wisłą Kraków, że poziom polskiej lekstraklasy jest taki, jaki w Hiszpanii prezentują kluby IV - ligowe ), więc ja uważam CCC za jedną najlepszych pozycji Polsatu. Piszecie, że przecież nie może być tak, że w PSE byłyby rzeczy tylko słabe, co by na to powiedzieli posiadacze pakietu Sport. Ale wydaje mi się, że na odwrót też być nie może. Logika

( i zwykła sprawiedliwość ) nakazuje, żeby połowa ciekawych wydarzeń trafiała do PS, druga połowa do PSE - jednak zdecydowanie tak nie jest. Właśnie tak jak piszesz - PSE ma być uzupełnieniem PS , a nie przeciwnie.

Ciekawe czy wszyscy też będą tak samo zadowoleni, gdy ludzie Solorza zrobią kanał piłkarski i dosolą za niego 30 zł na miesiąc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupi, a gdzie masz ten wywiad Płazy, bo byłem na Interii Sportowe Telewizje i nie widzę tego artykułu? Nawet przez google nie mogę jego znaleźć :P Znalazłem tylko inny wywiad na tej stronie, ale to nie ten.

 

Edit: Już mam. Jak ktoś chce, to proszę:

http://sport.interia.pl/raport/stv/nspo ... 59062,3943

Trochę stary news, ale niech będzie ;)

 

 

@andrewto - ja już sobie wyobrażam co to będzie, jak CP zaśpiewa sobie taką kwotę :) Może nie 30zł, ale pewnie nie wiele mniej wyjdzie. Moderatorzy tego forum będą musieli chyba 24/7 siedzieć i kasować przekleństwa, albo dobry filtr ich wyręczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isaac , nie zauważasz jednej rzeczy : obecnie Polsat ma tyle praw i to naprawdę niezłych całkiem, do ważnych wydarzeń że jakby chciał to mógłby rozdzielić na oba kanały po równo, wszystkiego po trochę i każdy byłby zadowolony - po prostu ci co zapłaciliby więcej mieliby dwa razy więcej transmisji, ci co mniej mieliby ich mniej, ale mieliby je. Tymczasem widać, że Polsat powoli acz konsekwentnie prze w przeciwnym kierunku : albo dopłacisz, albo nie zobaczysz wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend było że tak powiem " sprawiedliwie ". Ale na ogół tak nie jest. Wynikło to z tego myślę, że żadna inna impreza sportowa nie leciała, więc mimo wszystko coś do PS musieli dać. Nawet ostatnio nie narzekałem, z tym że mam ramówkę długoterminową i widzęc co będzie grane za 2 i 3 tygodnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tedi chyba pomyliłeś platformy. Platforma CP idzie na ilość bo to tańsze, no a jakość wiąże się ze sporymi kosztami a to abonentom CP by się nie podobało.Więc nie wymagajmy od CP ligi hiszpańskiej czy OE.

 

no nie wiem czy ilosc rowna sie niska cena ... jezeli CP chce dazyc do tego by sie rozwijac nie moze ciagle polegac na czyms co nie jest atrakcjyjne dla wiekszosc powtarzam wiekszosci klientów a powiedzmy sobie szczerze 2 liga angielska i I liga rosyjska to nie jest to czego spodziewa sie od platformy ktora ma najwiecej klientów w polsce ... oby PS nie pograzyl sie w marazmie i nie liczyl kazdej zlotowki bo chytry dwa razy traci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYLKO JAKOS MIELI I lige mistrzów i bundeslige i przy takim samym abonamencie,mało tego mieli wiecej meczy pucharu uefa czy tez puchar polski a kilka lat wstecz nawet eurolige,

dzis mecz w kosza polakow beda pokazywac i bravo ze wlasnie takie imprezy czy jakies pojedyncze mecze wlasnie oni kupuja,

choc czemu nie kupili wczesniej np.pucharu ligi angielskiej gdy jeszcze n nie bylo to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to widac:PS mniej inwestuje i ma slabsza oferta,

owszem ogladac go wiele osob ale popatrzcie maja go kablowki,a cp ma duzo abo bo duzo osob bierze bo jest najtansza platformą(n nie cieszy sie duzym popularnoscia bo jest nowa platformą i jeszcze nie do konca przekonuje klientów) takze ich oferta jest coraz slabsza choc nieupatnie lecz do stacji najlepszej sportowej moze dorosnac(owszem nie bedzie tak ze beda mieli ligi te co c+ ale jakby zyskali powiedzmy 2 powazne rzeczy to ofertowo bedzie ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYLKO JAKOS MIELI I lige mistrzów i bundeslige i przy takim samym abonamencie,mało tego mieli wiecej meczy pucharu uefa czy tez puchar polski a kilka lat wstecz nawet eurolige,

dzis mecz w kosza polakow beda pokazywac i bravo ze wlasnie takie imprezy czy jakies pojedyncze mecze wlasnie oni kupuja,

choc czemu nie kupili wczesniej np.pucharu ligi angielskiej gdy jeszcze n nie bylo to nie wiem

 

Kiedyś to nawet TVP miało Ekstraklase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co PS ma kupować prawa typu NHL czy NBA, kiedy widzowie tego kanału chętniej obejrzą MŚ koszykarzy z udziałem Polaków ?

 

Canal+ poszedł w piłkę, czyli to co większość lubi najbardziej. Polsat Sport poszedł w transmisje tańsze, ale takie gdzie Polscy widzowie chętnie zawieszą oko, bo jest jakiś tam Polak. Prosty przykład - F1. Nagle w kraju mamy 40 mln fachowców od F1 ;)

 

Nie wątpię w to, że Premiership byłaby również chętnie oglądana na PS, ale nie byłaby to na tyle duża widownia, że bardziej opłaciło się Polsatowi branie angielskiej, a nie żużla czy ligi holenderskiej.

Polsat Sport stracił Bundesligę i Ligę Mistrzów, bo inne stacje dały dużo więcej kasy za te prawa. Podejrzewam nawet, że Nsport i SportKlub nie oddadzą tych praw, bo są to ich oczka w głowie.

Polsat Sport ma dużo więcej praw stąd będą tracić dużo, ale i dużo nowych zyskają. Widzę wyraźnie, że PS ukierunkowuje się na siatkówkę - i podejrzewam, że szefom jest tylko w głowie utrzymanie siatki, a reszta jakoś pójdzie.

 

Stacje sportowe zaczynają że tak powiem "rzeźbić" swoje ramówki. Ja myślę, że to dobrze. Niech Nsport ma LM, NHL, może jeszcze NBA. C+ niech trzyma najlepsze ligi piłkarskie Europy, a Polsat niech skupi się na tym, gdzie Polacy biorą udział + siatkówka.

Im bardziej stacje się "urzeźbią" tym moim zdaniem lepiej :)

 

I uprzedzając pytania - tak, moim zdaniem OE powinna być na C+, a nie wędrować po 3 platformach raz tu, raz tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...