Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hajto gadał dzisiaj jakby srogo popił, zresztą to nie pierwszy raz. Borek go czasem wyjaśniał, ale chyba dobrze się czuł w jego towarzystwie. Bożydar Iwanow jest w ogóle na cenzurowanym ostatnio. Nic nie komentuje, czasem prowadzi podsumowanie dnia, trochę słabo jak na kiedyś "nr 2" po Borku w Polsacie :P

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feddkowa bardzo fajnie prowadziła studia przy kadrze. Natomiast po "graj z lagi", "truskawkach na torcie" przyszedł czas na "MENTAL". Chyba z 30 razy użył tego słowa... Normalnie on to Antizipiren... Może mu się mental z metylem mylił, sądząc po tym jak wyglądał w Cafe Futbol...

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylewska pokazuje na czym polega profesjonalne dziennikarstwo. 

Takie sztywne dziennikarstwo, to może sobie uprawiać w formie magazynu, a nie studia "na gorąco" zaraz przed i po meczu. Sztampowe pytania, zero futbolowej wiedzy "od kuchni". Typowa szkoła z PRL-owskiego TVP, gdzie do dzisiaj sztywniactwo dziennikarskie jest na porządku dziennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sztywne dziennikarstwo, to może sobie uprawiać w formie magazynu, a nie studia "na gorąco" zaraz przed i po meczu. Sztampowe pytania, zero futbolowej wiedzy "od kuchni". Typowa szkoła z PRL-owskiego TVP, gdzie do dzisiaj sztywniactwo dziennikarskie jest na porządku dziennym.

Chylewska znów nie taka zła.... Najgorsi to byli "eksperci" . Już wolę posłuchać Andrzeja Strejlaua.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie samo pytanie można zadać Canal+, dlaczego pokazują Bayern-Anderlecht jako mecz dnia, a nie Barca-Juve. :)

Niestety telewizje wolą pokazywać mniej ciekawe mecze jeśli gra jakaś topowa drużyna. Pewnie jest to poparte jakimiś wynikami oglądalności.

Dla mnie hitem dnia dzisiaj bez wątpienia Irlandia-Serbia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie jakby się kierowali zainteresowaniem to podejrzewam, że mecz Hiszpanów byłby w pierwszej "3" najchętniej oglądanych dzisiejszego dnia. Brak meczu Turcja - Chorwacja to nieporozumienie (drugi najciekawszy mecz dzisiaj obok Irlandia - Serbia). 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie Chylewska jako prowadząca podobała. Dała rade. Mam nadzieje, że będzie częściej, przy meczach reprezentacji.

 

A jeśli chodzi o Hajtę, to mi on nie przeszkadza. Lubie go słuchać. A jeśli chodzi o "jakim prawem Hajto poucza piłkarzy, w końcu [beep]o osiągnął", czy jakoś tak, to co w takim razie osiągnęli eksperci np. C+? Oni dopiero są w[beep]iający i się wymądrzają, szczególnie na LM. A osiągnęli dużo mniej niż tak wyśmiewany Hajto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wybór meczów to cóż, polecieli po oglądalności, a nie atrakcyjności. 

 

Sprawa z Hajto wygląda tak, że każdy na niego narzeka, krytykuje, ale kiedy nie będzie komentował to będziemy za nim tęsknić. Może jest trochę "przaśny", ale jego teksty zapadają w pamięć, często można się pośmiać i niektóre sformułowania już wchodzą do języka. Hajto zostanie zawsze z czegoś zapamiętany, a z czego zapamiętamy Prusika (komentował wcześniejsze mecze kadry) czy ekspertów z TVP vide Żewłakow? Z niczego. Sytuacja z Hajto podobna jest do szkoły: pamiętamy z nich tylko surowych nauczycieli i tych, którzy czegoś nas nauczyli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie znoszę komentarza Hajty, ale rozumiem Twoją argumentację, rzeczywiście przynajmniej nie jest nijaki. Albo się go kocha, albo nienawidzi. Ja wybieram tę drugą opcję. Tak naprawdę przeszkadza mi inna rzecz- brak studia w przerwie meczu, nawet na Polsacie Sport. Jeśli tak będzie wyglądała LM, to będzie słabo, nawet bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi sobie wyobrazić aby ktoś oglądał mecz który komentuje dziennikarz którego widz  "nienawidzi". Dobrze , że nie mam tego typu problemów.Hajtę lubię, fajnie gada, śmiesznie, nic mi w nim nie przeszkadza. Niezły ubaw mamy z jego tekstu "defenZywa"  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...