Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla CP to żaden interes dawać w kanale otwartym, bo wtedy zyskują tylko Ci co mają NC+. Tak to jeśli będą chcieli oglądać to albo Astra albo płacić Slorzowi za Iplę,więc CP zrobiło kolejny świetny interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla CP zdecydowanie lepiej byłoby nadać emisję głównego wyścigu w HD w Polsacie Sport, oraz w SD w PSN. Zyskaliby dzięki temu większa widownię (większe zyski z reklam), a jednocześnie ograniczyliby emisję HD jedynie dla swoich abo platformy. Popularność PSN też wzrosłaby dzięki temu zabiegowi.

 

To jest niemożliwe, bo kanały PS i PS HD nadają na wspólnej koncesji = taka sama ramówka, różnica tylko w technologii i nie da się tego rozdzielić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP ma więcej kasy od nC+ tylko im szkoda je wydawać na prawa sportowe!!! :lol: LM jest w ich zasięgu,tylko czy będą chcieli je nabyć!

 

Ostatnio sporo wydali na prawa sportowe, przypominam że do 7 kwietnia trzeba składać oferty o przetarg o LM, nie wiem czy CP szybko znajdzie pieniądze. NC+ potraktuje bardzo priorytetowo przetarg o LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu zwlekali tak długo z ogłoszeniem nabycia praw F1? Pewnie po to, żeby podtrzymać zainteresowanie wszystkich chętnych. :P W każdym razie, cieszę się bo mam w kablu oba kanały sportowe Polsatu w HD. ;) A już myślałem, że w tym sezonie sobie nie obejrzę - nie mam satki i nie mam w zwyczaju oglądać nielegalnych streamów. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darek ale tu sytuacja wygląda tak, ze Cp nic nie musi. Radzą sobie całkiem nieźle i bez LM i LE. Mogą kupić ale nie muszą. Natomiast dla NC+ byłoby to duża strata, a przypomnę, że za poprzedni przetarg odpowiadała N-ka. A teraz już na pewno nie wyłożą aż takich pieniędzy jak kiedyś. A jak wyłożą to połozy się to na kolejne ligowe przetargi. Zobaczymy jak to będzie. Wszystko się wyjaśni już w kwietniu.

Natomiast F1 najprawdopodobniej na razie tylko na ten sezon. Będą pewnie chcieli zobaczyć jak będą się przedstawiały wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie puszcza nic, bo jakby nabyli prawa do kanalu otwartego to by pokazywali wszystkie wyscigi w otwartym kanale

 

Nie puszczą w otwartym Polsacie bo:

1) cały ambaras polega na tym, by kibic faktycznie zainteresowany Formułą 1 kupił Cyfrowy Polsat lub kablówkę z Polsatem Sport lub pakiet w Ipla.TV. Albo, jeśli korzysta z tych usług dla Formyły1 by pozostał i nadal korzystał.

2) oglądalność Formuły 1 bez Kubicy jest niska i nie jest opłacalna dla otwartego kanału, który zarobi więcej na powtórce serialu niż na transmisji Formuły 1.

 

I co będze można zobaczyć F1 w Polsacie Sport News, jutro kwalifikacje o 11:05 i wyścig w niedzielę o 11:05. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jako że od połowy 2011 nagrywałem wszystkie kwalifikacje i wyścigi to pewnie skorzytam z tych retransmisji, bo na żywo tylko w ipli narazie i o nagrywaniu mogę zapomnieć. Po co nagrywam? Wiem, że pewnie nie będzie większego problemu ze znalezieniem wyścigów w necie, ale lubię mieć własne nagrania w dobrej jakości i wciąż rozszerzać swoje archiwum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były pięknie 4 miesiące kombinowania gdzie F1 będzie pokazywana w 2014 roku. Polsat, C+, TVN Turbo, FOX, Eurosport, a nawet śmialiśmy się, że w Polonii 1 lub w TV Trwam. Dzięki za wszystko i do zobaczenia wkrótce związku z przetargiem na LM, ale chyba tutaj sprawa będzie łatwiejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...