Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież te kroniki w TVP to nic innego jak materiał promocyjny odpowiednich marek- w przypadku rajdów LOTOSU, w przypadku ligi- T-Mobile.

 

@wislok wszystko wyjaśnił. W takiej Orlen Lidze jest np. taki klub z Muszyny. Ile to sponsorów mają w swojej nazwie? Czterech aż? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOL T Mobile Ekstraklasa, jest akurat sensownym magazynem, gdyż mogę sobie obejrzeć w nim bramki z polskiej piłki. To nic, że jest krótki, ale pamiętając Szybką Piłkę (niby eksperci więcej ględzili niż było skrótów) to dłuższy jest niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Jurkowskiego Polsat staral sie o prawa do UFC

Negocjacje z UFC trwały bardzo długo, a z tego co wiem, to również inne stacje sportowe w Polsce, w tym ta z logo słoneczkiem, chciały pokazywać u siebie ten prime produkt. Strategia UFC w tym roku mocno się zmieniła. Planowana jest gala w Polsce (chociaż do tego jeszcze za chwilę wrócę), do tego mamy pięciu zawodników, będzie spory cykl europejskich gal, a co za tym idzie stacja telewizyjna będzie mogła pokazać UFC o normalnej dla europejczyka porze. Te składowe zdecydowanie podniosły cenę produktu jakim jest transmisja UFC. Gdzieś w korytarzach Orange Sport mówiło się o 10 milionach. Czy złotówek, czy dolarów to już chyba nie ma znaczenia

 

Czy jest szansa zatem, aby inna polska stacja zainwestowała w UFC? Chyba nie. Przynajmniej z tego co wiem. Polsat jako największy zainteresowany tym produktem po OS, ostatnio wydał mnóstwo złotówek na prawa do pokazywania Euro i Mundialu w piłce nożnej. Mając do tego na antenie KSW i wiele imprez bokserskich raczej nie znajdą miejsca na pokazywanie UFC. Zresztą umowa UFC, w takiej formie jak była z Orange Sport, zabrania pokazywania innych gal MMA. O ile anektowana była PLMMA, jako gala nie będąca dla nich konkurencją, to KSW, w dobie walki o widza, już tak.

 

Dużo mówi się również o wejściu na polski rynek telewizyjny stacji FOX. Jeżeli faktycznie będą szukać mocnego partnera ze swoją platformą cyfrową to w grze mamy Cyfrowy Polsat i NC+. To by była szansa na pojawienie się UFC ponownie w polskiej telewizji. Kanał Fox Sport 1 pokazuje gale UFC on FOX i Fight Nighty.

Wiecej na http://blog.betsafe.com/juras/2014/02/1 ... -dzis-ufc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak nie ma nigdzie, wspaniałe myślenie :D

 

Są też osoby, które za UFC nie przepadają. Ja się do nich zaliczam i wolałbym żeby Polsat spożytkował te pieniądze lepiej.

 

Niech UFC wykupią samozwańcze kanały premium. Pozdrawiam :!::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFC by się przyjeło gdyby było w dogodnych godzinach dla Polski.. ale niestety późno są walki ok 2-3 w nocy i zwykle człowiek śpi ;] gdyby tak zaczynali ok 22-23 to jeszcze dałoby się oglądać i wtedy byłoby wysokie zainteresowanie UFC, sam mam Orange Sport ale nigdy nie oglądałem na żywo bo zwykle czasu nie mam na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jest coś takiego jak nagrywarka :). Tak samo najlepsze walki bokserskie są często późno w nocy lub wręcz nad ranem, podobnie nba. Wychodząc z tego założenia nie powinniśmy oglądać wielu wydarzeń sportowych, bo są albo zbyt rano, albo późno w nocy. Ja jednak mam nadzieję, że w którejś z polskich stacji UFC będzie można oglądać, jest to poziom nieporównanie wyższy od KSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubię sportów walki, więc mi to zwisa, a napisałem komentarz z przekąsem :) Co do UFC i CP słyszałem, że nie ma możliwości aby były w jednej stacji, bo są jakieś obostrzenia, że jedno nie może być z drugim pokazywane.

 

Ja uwielbiam tylko boks. Zwłaszcza ten poprzedzony studiem w składzie Borek, Pindera, Gmitruk :oops:

 

KSW czasem zdarzy mi się obejrzeć natomiast UFC w ogóle mnie nie wciągnęło. Pomimo najszczerszych chęci... :|

 

UFC by się przyjeło gdyby było w dogodnych godzinach dla Polski.. ale niestety późno są walki ok 2-3 w nocy i zwykle człowiek śpi ;] gdyby tak zaczynali ok 22-23 to jeszcze dałoby się oglądać i wtedy byłoby wysokie zainteresowanie UFC, sam mam Orange Sport ale nigdy nie oglądałem na żywo bo zwykle czasu nie mam na to

 

To na pewno jeden z głównych powodów.

 

Jeśli o mnie chodzi to może i bym się zainteresował UFC, ale żaden zawodnik nie potrafił mnie kupić, zachwycić. Brak tam naprawdę wyrazistych postaci. Boks ma swoje tradycje, ma swoich bohaterów, nazwiska pięściarzy (nawet kelnerów) szybko wpadają mi w ucho. Potrafię szybko skojarzyć twarz z nazwiskiem. W UFC mam z tym wielkie problemy. Gadanie o legendach, ikonach już tak spowszedniało... że dopóki sam kogoś nie ocenię - komentatorom w tym względzie nie ufam, a chyba sami przyznacie, że Juras z Janiszem mają tendencję do wyolbrzymiania. Juras spuszcza się na widok każdego łoooooooooooooooooooooooooooł ciosu i człowiek traci w tym kontekście orientację. Bo dla Łukasza łoooooooooooooooooooooooooooooooł Jurkowskiego każdy cios jest łoooooooooooooooooooooooooooooooooooł.

 

Piszę to z perspektywy janusza MMA, więc proszę się ze mnie nie śmiać, nie drwić tylko wytłumaczyć, przekonać, a może to kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...