Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, warto tu zauważyć,że kanał Polsat Sport Extra wystartował w 2005 r ,a wersji HD doczekał się 1.06.2012r. W przypoadku Polsatu Sport też był to okres 7 lat,ale pamiętajmy,że jak ten kanał startował i dalej ta technologia dopiero weszła stosunkowo niedawno do Polski,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja HD PSN nie ma ekonomicznego uzasadnienia. Nie dojdzie nowa powierzchnia reklamowa, i jeszcze trzeba będzie płacić z 200 tyś. na transponder. Widownia też niespecjalnie się zwiększy, gdyż wersja SD i tak już dociera praktycznie wszędzie. Podejrzewam, że nieprędko pojawi się PSN HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
TW przypoadku Polsatu Sport też był to okres 7 lat,ale pamiętajmy,że jak ten kanał startował i dalej ta technologia dopiero weszła stosunkowo niedawno do Polski,

Polsat Sport wersji HD doczekał się w tym samym terminie co PSE bo wcześniej PS HD był jako premium z oddzielną ramówką i z lepszą ofertą od PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego roku nie trzeba umieszczać F1 na stacji ogólnodostępnej , czyli niekodowanej .

Już od 2012 roku nie trzeba było. :wink: Pod koniec 2011 doszło do pewnego precedensu na rynku brytyjskim, gdzie ogólnodostępne BBC i kodowane Sky podzielili się wyścigami. W zeszłym sezonie proceder się zwiększył, bo F1 straciła się z ogólnodostępnych telewizji we Francji (zniknęło z TF1 na rzecz C+) i została ograniczona we Włoszech (podział między Rai, a Sky). Polsat pewnie miał taki zapis w swojej umowie (na początku 2011, gdy podpisywali poprzednią umowę, zapis o puszczaniu kwalifikacji i wyścigu w TV ogólnodostępnej był obligatoryjny) - teraz podpisują nową i pewnie takiego zapisu już nie będzie.

 

To teraz czekamy na jakiegoś oficjalnego newsa o tej umowie na 2014-2019 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Widzę, że już pojawiają się pierwsze informacje na szerszą skalę - http://www.sportowefakty.pl/formula-1/4 ... w-polsacie . Dużo również na Twitterze o tym słychać, ale opieramy się właściwie cały czas na tych informacjach od PatrykW1. Też ponoć jakiś konsultant CP dzwonił do kogoś i mówił, że F1 na pewno w Polsacie. Sporo, sporo jest tych informacji. Już bardzo niedługo wszystko będzie wiadomo, aż nie mogę się już doczekać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport dostał telekamerę za rok 2013. "Nasz kanał został uhonorowany prestiżową nagrodą, przyznawaną przez magazyn "Tele Tydzień". Docenione zostały nasze transmisje tenisowe, a szczególnie, jak napisano w uzasadnieniu: transmisje z meczów Agnieszki Radwańskiej." - z polsatsport.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie pamiętam kiedy oglądałem jakiś wyścig F1 . Więc wyniki tej telemetrii wcale mnie nie dziwią. W ogóle cały ten cykl jest mi teraz bardzo obojętny. Zdecydowanie większy hype jest na WRC ( z wiadomych względów) i na Rajdowe Mistrzostwa Polski. I to Polsat Sport powinien pokazywać do bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo TVP robi śmieszne "magazyny" ( w cudzysłów dalem bo tego magazynem się nazwać nie da ). TV4 o WRC miało fajny magazyn z prawdziwego zdarzenia. WIększośc OS omawiali, klasyfikacje, a tutaj kronika wielka mi, DNO i tyle! Co z tego, że jakiś wywiad mini z Kubicą dali ? Albo ich śmieszno- żałosny magazyn ligowy GOL - T-Mobile Ekstraklasa hahah, też trwa max 5min i wielki mi zaszczyt że moga bramki z ligi pokazać...

 

A F1 oby była w Polsacie bo realizują ją kapitalnie, świetne rzeczowe studio z Zientarskim i Sobierajskim, atmosfera zawsze podgrzana, materiały Lorka pierwsza klasa! :) Z żartem, zębem i na poważnie gdy trzeba. A, że ktoś mówi że jest nudna to jego sprawa, ale nei wie co mówi bo Formuła 1 nie jest na pewno nudna!! Więc jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia to milczcie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOL - T-Mobile Ekstraklasa ten magazyn nie jest zależny od TVP, nie mogą go wydłużać , oni kupili prawa do tego magazynu, on może trwać tylko 5 minut,, Dobrze że jest taki magazyn , ja pamiętam jeszcze czasy jak w TVP pokazywali tylko tablice z wynikami z ligi polskiej.

 

TVP kupiło taki pakiet : 4 mecze na żywo i magazyn GOL - T-Mobile Ekstraklasa który może trwać max 5 min

 

Formuła 1 jest nudna, nie zmienię zdania. Nic nie pomoże jak będzie dobra transmisja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...