Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno wszystkie mecze nie bedą ogólno dostępnie. Jedynie mecze Polaków ,ćwierćfinały ,półfinały i finał bedą w otwartej tv. A reszta meczy nie wiadomo . Zyga musi tym zarobić. Ja po prostu jako abonent cp nie wyobrażam sobie że jeszcze miałbym płacić dodatkowo za oglądanie meczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydują się na płatne Euro to będzie ich koniec!!! :crazy:

Jeśli stwierdzą, że jest to (w pewnej formie) opłacalne, to zakodują. I to nie będzie ich koniec. Naprawdę w Polsacie nie pracują [beep]e... Zrobią tak, by zarobić. A czy zakodowanie meczów czy wrzucenie ich do PPV będzie opłacalne - sprawa ich kalkulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzisiaj gościem w TOK FM w audycji pod nazwą''Program telewizyjny'' gościem jest Marian Kmita.

Mówi mniej więcej, że w otwartej tv będzie mecz otwarcia, mecze Polaków półfinały i finał. Nad resztą będą się głowić. Jeden gość mówi może kanał Polsat mistrzostwa a Marian Kmita: tak, tak może być.

Ponad to oburzenie, że poseł Kurski chciał meczu finałowego Radwańskiej w otwartej tv ale dyrektor PS Kmita skomentował, że na szczęście mamy kapitalizm i nikt nie będzie dyktował co ma być w otwartym a Radwańska nie była w PPV więc nie wie skąd te pretensje.

 

Najbardziej rozśmieszyło mnie jak Kmita stwierdził, ze Polsat nie ma problemu z odsyłaniem do konkurencji i promowania konkurencji a inne stacje mają z tym problem. Stwierdził, że Polsat w serwisach informacyjnych porusza wszystkie dyscypliny i promuje konkurencję a konkurencja tylko te do których ma prawa.

 

Cała audycja będzie do odsłuchania na tej stronie za jakiś czas bo TOK FM umieszcza wszystkie swoje audycje więc za jakiś czas zainteresowani mogą posłuchać dzisiejszej audycji. Dzisiaj jest 14 więc trzeba poczekać aż dodadzą dzisiejszy.

http://audycje.tokfm.pl/audycja/27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Także z tego co mówi Kmita wynika, że o LM i LE nie będą walczyć. Uważa, że 70 mln euro za które zapłaciła konkurencja za obecny pakiet to za dużo i w Polsacie nie byli by w stanie tego odzyskać a skoro jest taka cena za LM to znaczy, że rynek praw LM oszalał a oni nie biorą udziału w tym szaleństwie.

 

Podobno za ten cały pakiet EURO el. EURO i el. MŚ zapłacili dużo mniej niż TVP za same finały Euro 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno część, co lepszych spotkań grupowych będzie w PPV. Inwestycja musi się zwrócić, a wątpię żeby zarobili tyle na transmisjach w otwartej TV (Polsat, Polsat Sport News) i kodowanej (Polsat Sport, Polsat Sport Extra). Do ostatnich chwil pewnie tego nie ogłoszą, żeby zbytnio nie denerwować publiki i żeby nie powstała akcja "Anty CP". :P Mnie akurat tak bardzo to PPV nie przeszkadza, i tak nie oglądałem wszystkich spotkań - głównie kilka meczów startowych i fazy po-grupowe. :P

 

A z mojej kalkulacji wychodzi że [beep]I DWA RAZY TRACĄ

Gdzie tu [beep]ość? Kupili, to chcą przynajmniej żeby im się zwróciło. Prywatna telewizja to nie fundacja charytatywna. Jeszcze może się okazać, że tylko na tym stracą. Prawie na pewno będzie jakiś bojkot tych meczów w PPV (jeśli takie będą). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla Pana Libickiego: Jeżeli choć jeden mecz dostępny będzie w systemie PPV, to przy pierwszej nadarzającej się okazji odchodzę z CP i przenoszę się do nc+! :evil:

 

Zgodzę się na utworzenie dodatkowego kanału sportowego dostępnego od pakietu Sport HD, ale o PPV nie ma nowy! Precz z PPV! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatEkspert popieram cię w 100% jak tylko jedn mecz będzie w ppv to przy najbliższej okazji odchodzę.

Mecze w ppv bedą dla cp strzałem z bazuki w skroń :-)

@draco_san już ci wyjaśniam gdzie ta [beep]ość. Opłacając abonament mając pakiet sport nie zamierzam płacić za oglądanie mistrzostw. To jest przecież chore !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoz nie. Skoro widza ze na KSW mozna zarobic poprzez PPV, to tyle samo albo i wiecej zarobia na sporcie narodowym Polakow, jakim jest pilka nozna. Abonenci CP sami zachecaja ich wlascicieli ze warto brnac w PPV, abonujac boks czy KSW. Coraz wiecej marudza, a CP co chwile cos w PPV pokazuje. Gdyby na tym nie zarabiali, to by tak nie pokazywany wszelakich gal. Jak wprowadza PPV na eliminacje i Euro, to miejcie pretensje sami do siebie (ewentualnie do wlascicieli barow i tych ktorzy sie zrzucaja po "pare zl" bo taniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco_san już ci wyjaśniam gdzie ta [beep]ość. Opłacając abonament mając pakiet sport nie zamierzam płacić za oglądanie mistrzostw. To jest przecież chore !

Nadal nie rozumiem, gdzie tu [beep]ość? Ja w umowie nie mam, że PPV wlicza się do opłacanej faktury. Czy, że wszystkie prawa sportowe od danego nadawcy, będą mi udostępniane w ramach umowy. Mam tylko zapis o gwarantowanych kanałach. Dlaczego w tym kraju każdego chcącego zarobić uważa się za [beep]ego lub nawet złodzieja? Takie to dziwne, że facet chce odzyskać swoją kasę? Wiadomo przebież, że bez PPV będzie mu ciężko wyjść na zero. Nie żebym był fanem PPV, ale też jestem przedsiębiorcą. Może trochę mniej postawy rozszczeniowej typu "wszystko mi się należy za darmo". :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ draco

To trzeba było nie kupować tych praw - powalczyć o tenis albo o coś innego

 

 

 

70 mln euro za LM i LE to było 2-3 lata temu. Teraz to pewnie już z 80 mln

 

Aż dziw bierze, że znajdują się naiwni, którzy decydują sie za taką ceną kupować takie prawa. Doszliśmy do granic absurdu, żeby płacić takie pieniądze za 20 piłkarzy biegających po boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydują się na płatne Euro to będzie ich koniec!!! :crazy:

Jeśli stwierdzą, że jest to (w pewnej formie) opłacalne, to zakodują. I to nie będzie ich koniec. Naprawdę w Polsacie nie pracują [beep]... Zrobią tak, by zarobić. A czy zakodowanie meczów czy wrzucenie ich do PPV będzie opłacalne - sprawa ich kalkulacji.

 

Jeśli mecze te będą w PS,PSE,PSN i ew.w PSW to jestem za ,ale jeśli zrobią w PPV to wielu abonentów się od nich odwróci! Wtedy nie będzie to dla nich opłacalne! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...