Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ok 400tys a do paczki Canal+ ma dostep okolo 1,5mln ludzi to chyba sporo?

 

marceli nie zapominaj ze c+ sa dostepne dodatkowo platnie w kablowkach a polszmaty sa w podstawowych pakietach pozatym Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma! stawa na siatkowke

A to moja wina że tylko tyle ma dostęp? Jak dbają tak mają.Zaraz poleci do Ciebie ostrzeżenie za obrażanie.Chyba pomyliłeś fora kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wielką piłką są eliminacje do ME czy MŚ to bym polemizował ;) Na pewno mecze Polaków będą się cieszyć dużym zainteresowaniem, a ja mam też kolejny argument, żeby po zakończeniu umowy z nc+ i zejściu w dół z abonamentem zaopatrzyć się w pakiet Rodzinny HD i mieć te sportowe Polsaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobra wiadomość, ale nie sądzę żeby abonentom nc+ podskoczył jakiś gul.

 

Fajne prawa i tyle. Na pewno wolę mecze eliminacyjne + EURO 2016 oraz mecze eliminacyjne strefy UEFA do mundialu od jakiejś Ligi Francuskiej czy Ligi Europejskiej.

 

Gdybym jednak miał wybór wolałbym pojedyncze prawa do Serie A lub Premier League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wielką piłką są eliminacje do ME czy MŚ to bym polemizował ;) Na pewno mecze Polaków będą się cieszyć dużym zainteresowaniem, a ja mam też kolejny argument, żeby po zakończeniu umowy z nc+ i zejściu w dół z abonamentem zaopatrzyć się w pakiet Rodzinny HD i mieć te sportowe Polsaty.

Jeszcze jest Ipla Sport i wychodzi taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego abonentom nc+ miałby skoczyć gul? Jestem przekonany,że większość transmisji (przynajmniej z mistrzostw w 2016r) będzie na antenach ogólnodostępnych. Zbyt dużo abonentów im nie przybędzie, a kasa z reklam się przyda. Pamiętam sytuację z (chyba) 2008r. kiedy przez pół roku głosili, że mistrzostwa tylko u nich na kanałach sportowych Polsatu, a parenaście dni przed okazało się że wszystkie (poza meczami rozgrywanymi równolegle w ostatniej serii fazy grupowej) były na otwartym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wielką piłką są eliminacje do ME czy MŚ to bym polemizował ;) Na pewno mecze Polaków będą się cieszyć dużym zainteresowaniem, a ja mam też kolejny argument, żeby po zakończeniu umowy z nc+ i zejściu w dół z abonamentem zaopatrzyć się w pakiet Rodzinny HD i mieć te sportowe Polsaty.

Jeszcze jest Ipla Sport i wychodzi taniej.

Z moim netem CDMA nie dam rady, bo będzie się cięło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze towarzyskie od września 2014 do końca 2017r,a moim zdaniem do połowy 2018r. ma Polsat. Przez pół roku mecze pokazują TVP1 i Polsat Sport. Szpaku w maju najprawdopodobniej skomentuje ostatni w swojej karierze mecz kadry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Przez pół roku mecze pokazują TVP1 i Polsat Sport. Szpaku w maju najprawdopodobniej skomentuje ostatni w swojej karierze mecz kadry.

Ostatni przed przerwą. Także mecz na Wembley był ostatnim przed przed dłuższą przerwą o punkty. Na pewno za kilka lat TVP pokaże jakieś mecze o pkt Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem jak podaje portal sportnaekranie.pl wimbledon zostaje w Polsacie.

Nigdzie na stronie http://sportnaekranie.pl/ nie znalazłem takiej informacji.

 

Przez pół roku mecze pokazują TVP1 i Polsat Sport. Szpaku w maju najprawdopodobniej skomentuje ostatni w swojej karierze mecz kadry.

Ostatni przed przerwą. Także mecz na Wembley był ostatnim przed przed dłuższą przerwą o punkty. Na pewno za kilka lat TVP pokaże jakieś mecze o pkt Polaków.

Najbliższy mecz Polaków o punkty, jaki może pokazać TVP, to pierwszy mecz grupowy Mundialu 2018, jeśli awansują. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...