Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dzisiejsza wiadomość o kupnie praw do Euro 2016 przez Polsat aż mnie zainspirowała do wejścia na forum (odbywam zimową przerwę od życia na wszystkich forach). No to gul skoczył chyba nieźle abonentom nc+. Wszystkie mecze eliminacyjne, mecze finałowe Euro 2016 i eliminacje MŚ 2018 na wyłączność - coś pięknego. Brawo, brawo Polsat! Jeszcze tylko niech przedłużą prawa do F1 i inne kanały sportowe mogą dla mnie nie istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem nc+ i wcale nie odczuwam tego, żeby "skoczył mi gul". Co prawda zamówili ciekawe prawa ale to piłka reprezentacyjna, która cieszy się mniejszym zainteresowaniem, zwłaszcza gdy na ME czy MŚ nie ma Polaków. Do nc+ nadal im daleko, gdzie abonenci mają dobrą piłke co weekend a czasem praktycznie przez cały tydzień. Dodajmy do tego, że mecze Polaków będą w Polsacie otwartym, więc nie ma żadnej tragedii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza wiadomość o kupnie praw do Euro 2016 przez Polsat aż mnie zainspirowała do wejścia na forum (odbywam zimową przerwę od życia na wszystkich forach). No to gul skoczył chyba nieźle abonentom nc+. Wszystkie mecze eliminacyjne, mecze finałowe Euro 2016 i eliminacje MŚ 2018 na wyłączność - coś pięknego. Brawo, brawo Polsat! Jeszcze tylko niech przedłużą prawa do F1 i inne kanały sportowe mogą dla mnie nie istnieć.

A skoczy im jeszcze bardziej jak zaczną się dobre mecze w kodowanych stacjach Polsatu.Też mam NC+ ale nie ma się czym chwalic i nie jest to powód do dumy.Jak to było w informacjach na Polsacie.Polsat pany! haha.Ale bardzo dobre prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak na prawdę to eliminacje tylko o prestiż bo i tak wszystkie najlepsze awansują bo awansują 2 z każdej grupy, najlepszy z 3 i jeszcze baraże dla innych z 3 miejsc. Sam turniej także dopiero od 1/8 się zaczyna poważna piłka. Bo nie dość, że będzie dużo przeciętniaków to po fazie grupowej z 24 drużyn odpadnie tylko 8. Więc nawet gdyby były grupy śmierci jak na mundialu z 3 silnymi zespołami to i tak wszystkie 3 awansują więc eliminmacje Euro to będa nudy i faza grupowa Euro także nudy bo i tak same odpady odpadną. Dopiero od 1/8 finału będzie ciekawie. Z czego Polaków i 1/2 i finał i tak muszą pokazać na otwartej więc tak na prawdę jedyne co z tych praw jest cenne co ominie abonantów nc+ to 1/8 i 1/4 finału ME.

 

@raf22

c+ ma kanał otwarty TVN, TVN 7 i TTV. To jest teraz 1 ciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Co prawda zamówili ciekawe prawa ale to piłka reprezentacyjna, która cieszy się mniejszym zainteresowaniem, zwłaszcza gdy na ME czy MŚ nie ma Polaków.

Nieprawda, ogladalnosc meczow ME czy MS jest zdecydowanie wyzsza niz najwazniejszych meczow pilki klubowej. To ME czy MS sledza nawet Ci ktorzy na co dzien nie interesuja sie pilka - np kobiety, czego nie da sie powiedziec o meczach klubowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to eliminacje tylko o prestiż bo i tak wszystkie najlepsze awansują bo awansują 2 z każdej grupy, najlepszy z 3 i jeszcze baraże dla innych z 3 miejsc. Sam turniej także dopiero od 1/8 się zaczyna poważna piłka. Bo nie dość, że będzie dużo przeciętniaków to po fazie grupowej z 24 drużyn odpadnie tylko 8. Więc nawet gdyby były grupy śmierci jak na mundialu z 3 silnymi zespołami to i tak wszystkie 3 awansują więc eliminmacje Euro to będa nudy i faza grupowa Euro także nudy bo i tak same odpady odpadną. Dopiero od 1/8 finału będzie ciekawie. Z czego Polaków i 1/2 i finał i tak muszą pokazać na otwartej więc tak na prawdę jedyne co z tych praw jest cenne co ominie abonantów nc+ to 1/8 i 1/4 finału ME.

 

@raf22

c+ ma kanał otwarty TVN, TVN 7 i TTV. To jest teraz 1 ciało.

Takie nudy jak francuska ekstraklasa i liga europejska.@raf22 a czego ich nie stać? w CP nie płacą abonamentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Co prawda zamówili ciekawe prawa ale to piłka reprezentacyjna, która cieszy się mniejszym zainteresowaniem, zwłaszcza gdy na ME czy MŚ nie ma Polaków.

Nieprawda, ogladalnosc meczow ME czy MS jest zdecydowanie wyzsza niz najwazniejszych meczow pilki klubowej. To ME czy MS sledza nawet Ci ktorzy na co dzien nie interesuja sie pilka - np kobiety, czego nie da sie powiedziec o meczach klubowych

 

 

No nie wiem bo oglądalność LM też jest wysoka zwłaszcza gdy gra "Polska" Borussia, czy podczas hitów Barcelona-Real

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Co prawda zamówili ciekawe prawa ale to piłka reprezentacyjna, która cieszy się mniejszym zainteresowaniem, zwłaszcza gdy na ME czy MŚ nie ma Polaków.

Nieprawda, ogladalnosc meczow ME czy MS jest zdecydowanie wyzsza niz najwazniejszych meczow pilki klubowej. To ME czy MS sledza nawet Ci ktorzy na co dzien nie interesuja sie pilka - np kobiety, czego nie da sie powiedziec o meczach klubowych

 

 

No nie wiem bo oglądalność LM też jest wysoka zwłaszcza gdy gra "Polska" Borussia, czy podczas hitów Barcelona-Real

Wysoka? Dobre haha.Tyle w CP to ligę rosyjską ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze te "wielkie" słowa szefa Polsatu Sport Kmity:
Wielki futbol wraca do wielkiej telewizji.
:D

 

Polsacik ma jakiś kompleks. Samozwańczy olbrzym :lol2: Który to już raz słyszymy?

 

Pamiętacie jak Hajto podczas EURO 2008 powiedział: Zaprosiłem do studia mojego kolegę z boiska - Niko Kovaca. Wielki piłkarz przyjdzie do wielkiej telewizji! :lol2::lol2::lol2:

 

Ostatecznie selekcjoner reprezentacji Chorwacji, Slaven Bilić zakazał mu przyjścia do studia Polsatu :lol:

 

Potem cytat z Hajty cytowali przy okazji jakieś rocznicy otwarcia kanału [w tym miejscu powinienem dać jakiś obrazek typu facepalm]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...