Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

swietnie tyle ligi mistrzow dzis se obejrze a na polsacie w tym czasie mistrzostwa swiata w zbieraniu kartofli do workow oczywiscie w ppv

Jeśli nie odpowiada Ci oferta sportowa Polsatu Sport to zmień platformę satelitarną. Tam sobie będziesz oglądał LM do woli wraz z powtórkami, których jest cała masa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pomijając pojedynek Federer - Đoković (i nie tylko) w ramach Barclays ATP World Tour Finals w brytyjskiej The O2 Arena...

 

Na sportowych antenach Polsatu jest przecież LM i to w dodatku z udziałem klubów z polskiej PlusLigi. Mowa oczywiście o CEV DenizBank Volleyball Champions League, w tym tygodniu takie mecze jak:

Roeselare - Kędzierzyn-Koźle, Constanța - Jastrzębie-Zdrój czy Resovia - České Budějovice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie tyle ligi mistrzow dzis se obejrze a na polsacie w tym czasie mistrzostwa swiata w zbieraniu kartofli do workow oczywiscie w ppv

Jeśli nie odpowiada Ci oferta sportowa Polsatu Sport to zmień platformę satelitarną. Tam sobie będziesz oglądał LM do woli wraz z powtórkami, których jest cała masa :)

 

Mając CANAL+ aktualnie można oglądać :

 

LIGA MISTRZÓW

LIGA EUROPEJSKA

T-MOBILE EKSTRAKLASA - od przyszłego sezonu TYLKO W NC+

LIGA ANGIELSKA

LIGA HISZPAŃSKA

LIGA WŁOSKA

LIGA FRANCUSKA

NBA

Velux EHF Liga Mistrzów

Liga Mistrzyń ( Piłka ręczna kobiet )

Puchar Davisa

 

Już nie będę po raz kolejny pisał że prawa nc+ są 5-10 droższe od wszystkich praw Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nc+ jest skierowane do maniaków futbolu co nie widzą poza nim niczego innego, a CP do ludzi, którzy cenią różnorodność, są otwarci na coś innego i nie zamykają się w obrębie tego jednego, tak jak np. ja. Tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się kolejna, już chyba setna, dyskusja "Kto lepszy, CP czy nc+?"....

 

NC+ jest skierowana do fanów sportu, są tam Eurosporty w tanich pakietach, OS itp i oczywiście Canaly+ i nSport, a także do fanów kina (HBO, Cinemax, Canal+)...

 

CP jest skierowana do fanów siatkówki i każdego innego sportu po trochu. Ludzie biorą CP bo jest tani... Sam kiedyś brałem

 

Teraz mam dwie platformy i jestem z tego zadowolony. W ofercie sportowej brakuje mi tylko Sportklubu :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.polsatsport.pl/inne-dyscypli ... nq5ueLm76I

Gdzie debliści?? Po inne lata Polsat pokazywał rywalizację deblową w turnieju Masters gdy grali Polacy. Dziwi mnie brak transmisji teraz.

Warto zwrócić uwagę jeszcze na inny fakt. Turniej w Sofii obszernie pokazywany,ale finał rozgrywany w niedzielę pokazany po raz pierwszy dopiero w poniedziałek o godzinie 17:05. To paranoja panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Polsatu Sport/PS Extra/ PSN praktycznie już w ogóle nie oglądam. Odkąd wykiwali mnie z Ligą Mistrzów piłkarzy ręcznych straciłem jakiekolwiek przywiązanie do tych kanałów. Zero piłki nożnej na chociażby godnym poziomie (poza meczami towarzyskimi i eliminacyjnymi), F1 stało się nudne (i to nie tylko za sprawą absencji R. Kubicy), polską ligę piłkarzy ręcznych traktowałem bardziej jako dodatek do LM (bo umówmy się to jest liga dwóch zespołów), a siatkówka mnie kompletnie nie interesuje. Na koszykówkę zerknę od czasu do czasu (ale to bardziej od święta, zresztą bardziej interesuje mnie już Euroliga na FOX-ie). Czasem obejrzę Koronę Kielce, którą ostatnimi czasy często transmitują z racji niskiej pozycji w tabeli Kielczan.

 

Uprzedzając wasze pytania to zostałem abonentem CP, ale niekoniecznie pod kątem oferty sportowej. Mam ten pakiet ze wszystkimi kanałami (oprócz HBO i Cinemax). Nie jestem wybredny. Wystarczają mi kanały w HD takie jak TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TVN7, Polsat Film (gdzie trafiają się świetne filmy), TVP HD. Lubię bardzo CBS Europa i TCM, bo na tych kanałach emitują filmy jakich często nie ma w internecie z polskim lektorem, a jestem wielkim fanem filmów z lat. 90. 80. 70. itp. - ogólnie klasyków. Mam bardzo solidną porcję kanałów z filmami dokumentalnymi, przyrodniczymi (wiele w HD). Oprócz tego FOX - mój ulubiony kanał z serialami. Co do sportu to siedzę tylko na Orange Sport, Eurosporcie, Eurosporcie 2. Oglądam sobie moje dwie ulubione ligi zagraniczne: włoską i niemiecką. Te lepsze mecze Serie A oglądam w sieci, bo i tak telewizor wtedy mam często zajęty.

 

Jestem zakładnikiem CP jeszcze przez blisko 1,5 roku, ale w sumie nie jest źle. Przecież nie będę dzień w dzień katował mojego telewizorka i oczów, a jeśli chodzi o najnowsze premiery czy filmy HD to sami doskonale zdajecie sobie sprawę, że są odpowiednie strony www do tego. Wystarczy np. dysk przenośny, telewizor i cieszymy się 1080p (bez żadnych reklam, z funkcją zatrzymywania, cofania itp.). Oprócz tego kabel HDMI podłączony pod laptopa i TV żeby coś obejrzeć live ze streamów na przykład. Warunkiem jest dobry telewizor. Płacenie zbyt dużych pieniędzy platformom cyfrowym w dobie internetu uważam za nonsens.

 

Dziękuję za waszą troskę. Dobrze mi się żyje nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak liga niemiecka jest jedną z twoich ulubionych lig?? To po co ta dyskusja w innym wątku tu na forum? Prowokacja? Piszesz nawet mądrze nie powiem, masz argumenty, ale to ogólnie wygląda jakbyś miał żal do Polsatu, że nic ci nie oferuje. Jak ci się dobrze żyje to nie narzekaj oglądaj CP i krytykuj nc+ ;)!

 

P.S. I tak jak masz w podpisie weź kablówkę. Będziesz mógł krytykować wszystkie ligi (włoską też mają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak liga niemiecka jest jedną z twoich ulubionych lig?? To po co ta dyskusja w innym wątku tu na forum? Prowokacja?

 

Tak. Nawet wspomniałem o tym w jednym poście podczas owej dyskusji.

 

Żadna prowokacja, po prostu wyraziłem opinię, a następnie popierałem ją konkretnymi argumentami.

 

Piszesz nawet mądrze nie powiem, masz argumenty, ale to ogólnie wygląda jakbyś miał żal do Polsatu, że nic ci nie oferuje. Jak ci się dobrze żyje to nie narzekaj oglądaj CP i krytykuj nc+ ;)!

 

P.S. I tak jak masz w podpisie weź kablówkę. Będziesz mógł krytykować wszystkie ligi (włoską też mają).

 

Dzięki za pierwszy akapit. Chyba jak większość tutaj zgromadzonych i ja lubię komplementy :jupi:

 

A wracając do meritum mam pretensję do CP, że nie inwestuje w piłkę nożną (że choćby jednej ligi porządnej nie kupi), ale tylko o to mam pretensje. Choć inwestuje to za duże słowo, ja nie spodziewam się po nich jakiejś ekspansji tylko zakupu konkretnych rozgrywek, nawet pucharowych choćby Coppa Italia czy Copa del Rey. O nic więcej nie proszę. Z całym szacunkiem do ligi ukraińskiej, ale nie da się jej oglądać. Mecze Dynama, Szachtara, Dnipro, Metalista są ok, ale one zdarzają się od Święta i często o nich zapominam lub Polsat ich po prostu nie transmituje live. Tylko w ramach "premiery" :/

 

PS. Tak wiem, że te puchary krajowe są już zajęte przez konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawa telewizyjne w Polsce do włoski TIM Cup (Coppa Italia) posiada na Orange sport? Bo w tamtym sezonie pokazywali jedynie finał w Rzymie na Stadio Olimpico. Z krajowych pucharów niepokazywanych w polskiej telewizji dodałbym angielski Capital One Cup (League Cup). Jeśli w 5. rundzie nie będzie niespodzianek, to po Nowym Roku może mieć ciekawe dwumecze półfinałowe z udziałem Man United, Man City, Chelsea oraz Spurs. Ale na Polsat Sport nie liczyłbym, być może FOX Sports pokusi o owe mecze.

 

A co do rozgrywek ligowych na sportowych kanałach Polsatu od biedy można wspomnieć o holenderskiej Eredivisie. W końcu pada w niej dużo goli niczym w hokeju na lodzie, do tego sama otoczka lig z wypełnionymi, typowo-futbolowymi, obiektami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange sport ma tylko mecz finałowy Coppa Italia.

 

Lubię oglądać Eredivisie na PSextra itp, ale w tym tygodniu tez lecą w kulki. świetne mecze jak AZ - Feye czy Zwolle - Twente a oni pokaża to ale w retransmisjach nosz kur... :/

A co do Capital One Cup to faktycznie szkoda że nie ma żadna stacja tych rozrgywek, no i szkoda, że polsaty zrezygnowały z kanałów City TV, LFC TV, albo nie zakupili Arsneal TV czy MU TV. nie zawsze się ogląda mecze na C+ podczas weekendu bo nie zawsze ma się czas, a powtórek nigdzie obejrzeć nie można :/ bo C+ jak wiadomo powtórek nie pokazuje nawet eh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak projekt Alf właściwie nie oglądam kanałów sportowych Polsatu. Jedyne co mnie tam interesuje to tenis i jeśli jest w kanale, który posiadam to oglądam. Tak to siatkówka jakoś przestała mnie interesować obecnie, koszykówki fanem nigdy nie byłem, liga ukraińska czy rosyjska nie interesuje mnie,a na holenderską nie mam czasu. Teraz oglądam wszystko na streamach z oferty sportowej NC+ + tenis(jeśli nie ma w Polsacie). Moja umowa z CP została wypowiedziana,jednak ze względu na okres wypowiedzenia to myślę jeszcze z dwa miesiące z nimi będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem transmisje z łyżwiarstwa szybkiego. Komentarz niestety średniawy, ale w przypadku tej dyscypliny to akurat jest szczegół. Cieszy wysoka jakość obrazu (jak na standardy polsatowskie), bitratów nie sprawdzałem (bo nawet nie umiem), ale "na oko" wyglądało to okey. A to ważne, bo jeśli o mnie chodzi to przedkładam jakość obrazu nad dźwiękiem i komentarzem 8)

 

Zainteresowałem się bardziej tą dyscypliną jeszcze podczas Igrzysk Olimpijskich w Vancouver więc na pewno nie płakałem dowiadując się, że Polsat nabył do niej prawa. Za to short track w ogóle ubóstwiam (jednak bardziej w wydaniu olimpijskim) odkąd pojawił się na ZIO. Niestety dla Polsatu jakimś fanatycznym kibicem nie jestem, obejrzę gdy mam wolny czas - nic więcej. Dla mnie to bardziej sport sezonowy, a właściwie to czteroletni, bo najbardziej interesuje mnie podczas ZIO.

 

Wracając zaś do tenisa, którego przytoczył wislok to również zdarza mi się go oglądać, ale niepermanentnie. Najczęściej mecze Polaków ostatnimi czasy (choć nie wszystkie). Niestety tego w wydaniu polsatowskim sobie najczęściej odpuszczam. Za dużo w sezonie jest innych (moim zdaniem ofc) ciekawszych dyscyplin żebym poświęcał całą uwagę tenisowi i był z nim na bieżąco. Co nie znaczy, że z niego zrezygnowałem. Uwielbiam oglądać nocne i poranne maratony z Australian Open i w sumie do tego jednego turnieju wielkiego szlema sprowadza się moja uwaga w ostatnich latach.

 

Nie potrafię tak z doskoku się czymś pasjonować dlatego z oglądania siatkówki właściwie to w ogóle zrezygnowałem i dla mnie ta dyscyplina już prawie nie istnieje. Muszę sugerować się priorytetami. Siatkówka tak jak tenis jest bardzo frapująca (choć nie wiem czy użyłem odpowiedniego słowa). Chodzi mi o to, że te dyscypliny tak jak piłka nożna właściwie nie mają przerw, a oglądać wszystkie trzy tak intensywnie spowodowałoby, że stałbym się zombie, nolifem, kanapowym ziemniakiem :wink: Już sama piłka nożna sprawia, że czasem tracę rachubę czasu...

 

Polsat nabyl jakies nowe prawa do pokazywania NFL? Z tego co kojarze, to puszczali tylko Super Bowl, a tu widze, ze na PSE leci mecz Ravens vs Bengals.

 

W poprzednich latach też widywało się retransmisje z rozgrywek NFL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...