Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Porównanie może nie na miejscu,ale skoro oferta Polsatu jest tak słaba, to dlaczego to badziewie jakie ma Polsat ogląda tyle ludzi?? Dlaczego skoro Canal+ ma tak świetny sport wgniatający w ziemię platformę Solorza to dlaczego fani sportu w ogóle siegają po tą platformę,przecież oferta sportowa NC+ warta jest chyba tych parę groszy więcej. Może jednak polski widza bardziej interesuje polski sport i niszowe dyscypliny, w których Polacy odnoszą sukcesy??

Dlatego, że PS, PSE i PSN masz chyba za mniej niż 50 zł. Żeby mieć pełną ofertę C+ musisz dołożyć jeszcze 50 zł, a jak wiemy nie każdego na to stać. Ludzie oglądają, bo są Polacy, a jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz,że to kwestia ceny,a ja uważam,że nie tylko. Sport ogląda nie tylko rasowy kibic,ale i przeciętny człowiek i on wybierze np. Małysza czy Janowicza aniżeli mecz ligi angielskiej Chelsea- Liverpool,bo jest coś takiego jak utożsamianie się,a on utożsamia się z Polakiem. Inna sprawa,że ja akurat mam CP i oglądam tam wyłącznie to co mnie interesuje,a resztę przez streamy,w tym transmisje z NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym coś mówił, ale porównaj dostępność C+ i PS.

Nie potrafię. ;)

 

Dlatego, że PS, PSE i PSN masz chyba za mniej niż 50 zł. Żeby mieć pełną ofertę C+ musisz dołożyć jeszcze 50 zł, a jak wiemy nie każdego na to stać.

Przynajmniej wiemy dlaczego Canal+ ma tak świetną piłkarsko-koszykarsko-żużlową ofertę. :) Trzy dyscypliny, no cztery, za dwa razy taką cenę to rzeczywiście fantastyczna oferta. :)

 

Wystarczy zobaczyć tylko ramówki sportowe CP i NC+ a ogładalność C+ nigdy nie bedzie duża bo ludzi niestety nie stać by płacic po 99 zł za telewizje.

Niech obniżą cenę albo przynajmniej udostępnią coś na wzór Multipakietu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz,że to kwestia ceny,a ja uważam,że nie tylko. Sport ogląda nie tylko rasowy kibic,ale i przeciętny człowiek i on wybierze np. Małysza czy Janowicza aniżeli mecz ligi angielskiej Chelsea- Liverpool,bo jest coś takiego jak utożsamianie się,a on utożsamia się z Polakiem. Inna sprawa,że ja akurat mam CP i oglądam tam wyłącznie to co mnie interesuje,a resztę przez streamy,w tym transmisje z NC+.

Przeciętny człowiek też chce zobaczyć dobre emocjonujące widowisko sportowe z dobra oprawą i to własnie ma w lidze angielskiej a nie u Małysza.A to czy go stać by oglądać tą ligę to inna sprawa.Oglądać przez stremy to tragedia lepiej wogóle nie oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że PS, PSE i PSN masz chyba za mniej niż 50 zł. Żeby mieć pełną ofertę C+ musisz dołożyć jeszcze 50 zł, a jak wiemy nie każdego na to stać.

Przynajmniej wiemy dlaczego Canal+ ma tak świetną piłkarsko-koszykarsko-żużlową ofertę. :) Trzy dyscypliny, no cztery, za dwa razy taką cenę to rzeczywiście fantastyczna oferta. :)

Porównaj ceny Ekstraklasy czy Premier League z nowymi nabytkami Polsatu. Short track, łyżwiarstwo nigdy nie osiągną poziomu cen praw z nc+.

 

Wystarczy zobaczyć tylko ramówki sportowe CP i NC+ a ogładalność C+ nigdy nie bedzie duża bo ludzi niestety nie stać by płacic po 99 zł za telewizje.
Niech obniżą cenę albo przynajmniej udostępnią coś na wzór Multipakietu. :)

Najlepiej niech dają jak Polsat za 14,90. A co tam koszt praw i innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna piłka nożna ma takie przebicie, że aby dorównać wielkiej imprezie piłkarskiej trzeba zebrać pozostałe wszystkie razem i dopiero wówczas olimpiada może konkurować z mundialem. Piłka nożna to jest połowa sportu. Cała reszta dyscyplin razem wzięta 2 połowa.

A skoro Polsat tak liczy to niech poda ile widzów ogląda mecz kadry w TVP1 a ile w Polsacie Sport. Tu jakoś nie mówią ile mają mniej od TVP i mówią o dostępności a to tak samo porównywać TVP1 do PS jak PS i C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie może nie na miejscu,ale skoro oferta Polsatu jest tak słaba, to dlaczego to badziewie jakie ma Polsat ogląda tyle ludzi?? Dlaczego skoro Canal+ ma tak świetny sport wgniatający w ziemię platformę Solorza to dlaczego fani sportu w ogóle siegają po tą platformę,przecież oferta sportowa NC+ warta jest chyba tych parę groszy więcej. Może jednak polski widza bardziej interesuje polski sport i niszowe dyscypliny, w których Polacy odnoszą sukcesy??

Dlatego, że PS, PSE i PSN masz chyba za mniej niż 50 zł. Żeby mieć pełną ofertę C+ musisz dołożyć jeszcze 50 zł, a jak wiemy nie każdego na to stać. Ludzie oglądają, bo są Polacy, a jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Może zaraz 100? Kanał C+ Sport HD czy C+ HD można mieć płacąc miesięcznie 64 złote. Majątek to nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz,że to kwestia ceny,a ja uważam,że nie tylko. Sport ogląda nie tylko rasowy kibic,ale i przeciętny człowiek i on wybierze np. Małysza czy Janowicza aniżeli mecz ligi angielskiej Chelsea- Liverpool,bo jest coś takiego jak utożsamianie się,a on utożsamia się z Polakiem. Inna sprawa,że ja akurat mam CP i oglądam tam wyłącznie to co mnie interesuje,a resztę przez streamy,w tym transmisje z NC+.

Przeciętny człowiek też chce zobaczyć dobre emocjonujące widowisko sportowe z dobra oprawą i to własnie ma w lidze angielskiej a nie u Małysza.A to czy go stać by oglądać tą ligę to inna sprawa.Oglądać przez stremy to tragedia lepiej wogóle nie oglądać.

Jak się nie umie znaleźć dobrego streamu to płaci się krocie NC+ :) Małysz budził emocje,a kto twierdzi inaczej znaczy,że znaczy,że chyba ostatnie 13 lat spędził na marsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie umie znaleźć dobrego streamu to płaci się krocie NC+ :)

No to równie dobrze możesz być konsekwentny i nie musisz płacić nikomu + wziąć TNK SD do 2016/Smart HD+, bo z tego co wiem streamy z kanałów sportowych Polsatu są tak samo dostępne jak streamy z nc+. Problem w tym, że nieważne jak dobrego streama byś nie znalazł (włączając w to legendarne ruskie przekazy na Sopcaście), to wyciągniesz co najwyżej dobre SD. (uprzedzając kontrę o jakości polskiego HD - akurat wśród transmisji sportowych C+ zdarzają się perełki z wysokim bitrate) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie może nie na miejscu,ale skoro oferta Polsatu jest tak słaba, to dlaczego to badziewie jakie ma Polsat ogląda tyle ludzi?? Dlaczego skoro Canal+ ma tak świetny sport wgniatający w ziemię platformę Solorza to dlaczego fani sportu w ogóle siegają po tą platformę,przecież oferta sportowa NC+ warta jest chyba tych parę groszy więcej. Może jednak polski widza bardziej interesuje polski sport i niszowe dyscypliny, w których Polacy odnoszą sukcesy??

Dlatego, że PS, PSE i PSN masz chyba za mniej niż 50 zł. Żeby mieć pełną ofertę C+ musisz dołożyć jeszcze 50 zł, a jak wiemy nie każdego na to stać. Ludzie oglądają, bo są Polacy, a jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Może zaraz 100? Kanał C+ Sport HD czy C+ HD można mieć płacąc miesięcznie 64 złote. Majątek to nie jest.

 

64 zł od Abonenta??? Piłka nożna to może i towar luksusowy ale piłka ręczna czy żużel to juz towar takiej klasy jak siatkówka czy koszykówka i 64 zł za takie prawa jest przesadą.

 

Problem nc+ polega na tym ŻE DLA NICH nie liczy sie kibic

Cała paczka warta jest 40 -50 zł, ALE TY JEJ NIE MOŻE KUPIĆ w nc+, bo musisz kupić je w pakiecie z 60 innymi kanałami które nie chcesz oglądać a i tak musisz płacić 59 zł - i razem płacisz 99 zł. NAJWAŻNIEJSZE jest ARPU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj ceny Ekstraklasy czy Premier League z nowymi nabytkami Polsatu. Short track, łyżwiarstwo nigdy nie osiągną poziomu cen praw z nc+.

Ale dla mnie nie ma to znaczenia. Gdy wybieram platformę to nie patrzę na to, ile dana platforma zapłaciła za prawa sportowe, a na to, która oferuje to, co mnie interesuje. Jak na razie, pomimo wszystkich swoich niedoskonałości, lepiej wypada Cyfrowy Polsat (Polsat Sport vs Canal+Sport). Nie mniejsze znaczenie ma też fakt, że w Cyfrowym Polsacie za stosunkowo nieduże pieniądze, bo średnio niecałe 44 zł miesięcznie, mam również dostęp do tak istotnych dla mnie kanałów jak dwa kanały Eurosport i TVP Sport. :)

 

Najlepiej niech dają jak Polsat za 14,90. A co tam koszt praw i innych rzeczy.

Przypuszczam, że nie pogardziłbyś paczką Kanał+ za 14,90 zł miesięcznie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Ta dyskusja jest bez sensu....

 

Przecież Polsat Sport to kanał dostępny już za 20zł, a canal+ to kanał premium...

 

@rotaplus, nie liczy się kibic mówisz? A Polsat Sport to czemu dawał mecze reprezentacji Polski na Polsat Sport, kodowanym a nie na otwartym Polsacie czy PSN? Tak sako Wimbledon, wszystko robili aby Janowicza dać w PS chociaż mieli zaplanowane na PSN...

 

Ja mam obie platformy, więc porównuje obiektywnie.

 

...

Polsat kupuje prawa tanie, nc+ drogie.

Polsat idzie na ilość, aby zachęcić tym klienta. Patrzy w ramówke, cala zapchana transmisjami na żywo. Nc+ idzie na jakość ;)

Chociaż akurat jedynie w siatkówce i f1 polksat idzie na jakość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moryl - Tak. 1 zł + Vat za SMS. Drożyzna. Wszystkie mecze(danego dnia). Niektóre bez komentatora.

 

Jedyne PPV, czy VOD jak to się nazywa z którego regularnie korzystałem. W ICOK jeszcze są potwierdzenia zakupu :D

NC+ mam to w ramach abonamentu.W CP raz zamówiłem ale nie odkodowali a takich jak ja pamiętam było dużo.@Artek1008 CP ze wszystkim idzie na ilość czym wiecej tym lepiej.NC+ nigdy by nie robiło takich gniotów jak Polsat Romans Cafe Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę śmieszą mnie te opinie, że Polsat Sport nie może mieć tak dobrej oferty jak Canal+ ze względu na tańszy dostęp do CP. Żeby mieć PORÓWNYWALNĄ ofertę trzeba zapłacić bardzo podobne pieniądze, ponieważ nie zapominajmy o tym, że w Canal+ oprócz fantastycznego sportu są też dobre filmy, co najmniej na takim poziomie jak w HBO i takie oferty można porównywać. Najtańsza cena z wersjami HD Polsatu Sport i Sport Extra to 59,90 zł, ale jak sprawdziłem na stronie CP nie ma tam wielu podstawowych programów dostępnych w nc+. Także proszę nie piszmy bzdur jaki to Polsat jest tani, a Canal+ drogi. Oczywiście fajnie by było, żeby sprzedawali Canal+ jako osobną paczkę, ale to samo można powiedzieć o Polsacie Sport, a szczególnie Polsacie Sport Extra HD, niedostępnych bez potrzeby płacenia wyższego rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka sportowa w Cyfrowym Polsacie robi się coraz gorsza? I nie chodzi mi o brak kopanej ale, jako wydarzeń sportowych w ogóle. Krótkie serie

z jakichkolwiek MŚ już nie wystarczą. I jakby nie patrzeć, to są trzy programy "sportowe". A taki pojedynczy kanal Orange Sport robi czasami o wiele więcej "zamieszania" - na antenie.

To z mego powodu. Ale cóż! Po ileś tam postach każdy z Was poszedł swoim tokiem myślenia. Co nijak ma się do w/w postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...